Skocz do zawarto┼Ťci
Aive

Wydarzenie halloweenowe na MPCforum! ­čÄâ

Polecane posty

HNCuttB.png

Cze┼Ť─ç!

Halloween jest idealn─ů okazj─ů do zabawy ÔÇô tego dnia mo┼╝na wcieli─ç si─Ö w dowoln─ů posta─ç, zebra─ç cukierki, albo zrobi─ç lampion z dyni. Mo┼╝ecie te┼╝ wzi─ů─ç udzia┼é w naszej zabawie ÔÇô do tego zach─Öcamy najbardziej!

Wychodzimy z za┼éo┼╝enia, ┼╝e dobra zabawa powinna trwa─ç d┼éu┼╝ej, dlatego ca┼ée wydarzenie potrwa prawie tydzie┼ä ÔÇô od 29.10 do 03.11 oraz b─Ödzie sk┼éada┼éo si─Ö z kilku konkurs├│w. W ka┼╝dym z nich b─Ödziecie mogli zdoby─ç okre┼Ťlon─ů ilo┼Ť─ç dy┼ä. Po zako┼äczeniu wszystkich etap├│w zsumujemy dynie oraz wy┼éonimy zwyci─Özc├│w z ich najwi─Öksz─ů ilo┼Ťci─ů. Dodatkowo mo┼╝liwe s─ů wyr├│┼╝nienia dla os├│b, kt├│re by┼éy blisko podium lub po prostu wykaza┼éy si─Ö w kt├│rym┼Ť z poszczeg├│lnych konkurs├│w.

1hRXedU.png

Konkurs na halloweenowy wierszyk

Jak sama nazwa wskazuje ÔÇô w tym etapie liczymy na Wasz─ů kreatywno┼Ť─ç! Od poniedzia┼éku do soboty b─Ödziemy czeka─ç na wierszyki Waszego autorstwa, dotycz─ůce oczywi┼Ťcie Halloween. Autor najlepszej, zdaniem jury, pracy otrzyma 50 dy┼ä oraz +1 poziom nagrody. Autorzy wyr├│┼╝nionych prac otrzymaj─ů 30 dy┼ä, a pozostali uczestnicy otrzymaj─ů 10 dy┼ä.

Zasady:

1. Zakazane jest wysy┼éanie wierszyk├│w cudzego autorstwa ÔÇô wi─ů┼╝e si─Ö to z dyskwalifikacj─ů z ca┼éego wydarzenia.

2. Prace nale┼╝y wysy┼éa─ç w terminie 29.10 ÔÇô 03.11 poprzez prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç do @Aive, w temacie wpisuj─ůc ÔÇ×Wierszyk konkursowyÔÇŁ.

3. Forma wierszyka jest dowolna.

4. Prace nie powinny zawiera─ç nieodpowiedniego s┼éownictwa oraz nie mog─ů zawiera─ç tre┼Ťci ┼éami─ůcych regulamin forum. Zg┼éoszenia zawieraj─ůce wierszyki ┼éami─ůce regulamin nie b─Öd─ů brane pod uwag─Ö w konkursie.

5. Prace będzie oceniać jury w składzie: @Biter. @Lord Makin @Aive.

Szukanie dyń

W ┼Ťrod─Ö, czyli w samo Halloween, odb─Ödzie si─Ö szukanie dy┼ä. W r├│┼╝nych tematach kilku dzia┼é├│w┬ázostan─ů umieszczone dynie w ┼é─ůcznej ilo┼Ťci 50 sztuk. W godzinach 20:00 ÔÇô 20:40 u┼╝ytkownicy b─Öd─ů mogli prowadzi─ç poszukiwania ÔÇô zg┼éoszenia wys┼éane po tym czasie nie b─Öd─ů si─Ö liczy─ç. Ka┼╝dego zauwa┼╝onego posta z dyni─ů nale┼╝y zg┼éosi─ç u┼╝ywaj─ůc opcji ÔÇ×Zg┼éo┼Ť postÔÇŁ. Nast─Öpnie odb─Ödzie si─Ö liczenie zg┼éoszonych dy┼ä i ka┼╝demu u┼╝ytkownikowi bior─ůcemu udzia┼é w konkursie zostanie przypisane tyle dy┼ä, ile zg┼éosi┼é ÔÇô tutaj nie ma ┼╝adnych limit├│w. Osoba, kt├│ra znajdzie najwi─Öcej dy┼ä, otrzyma poziom nagrody wy┼╝ej ÔÇô w przypadku remisu nagrod─Ö mo┼╝e uzyska─ç kilka os├│b. Dynia, kt├│r─ů nale┼╝y znale┼║─ç, wygl─ůda tak:

F6R2rXN.png

Lista działów, w których należy szukać dyń, zostanie opublikowana około 5 minut przed rozpoczęciem poszukiwań.

Quiz

We wtorek na forum pojawi si─Ö temat, w kt├│rym odb─Ödzie si─Ö quiz ÔÇô link do niego oczywi┼Ťcie zostanie udost─Öpniony r├│wnie┼╝ tutaj. We wtorek oraz w ┼Ťrod─Ö, w pi─Öciu losowo wybranych momentach dnia, pojawi─ů si─Ö pytania. Zadaniem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie w temacie. W w─ůtku obowi─ůzywa─ç b─Ödzie kolejka moderacyjna, aby odpowiedzi nie by┼éy kopiowane. Za ka┼╝de pytanie nagrod─Ö mo┼╝e otrzyma─ç tr├│jka u┼╝ytkownik├│w. Pierwsza poprawna odpowied┼║ b─Ödzie dawa┼éa 10 dy┼ä, druga 6 dy┼ä, a trzecia 4 dynie.

Konkursowe statusy

Od wtorku do soboty┬á@Lord Makin┬áoraz ja b─Ödziemy codziennie publikowali po jednym statusie konkursowym. Z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů nie b─Ödziecie mieli problem├│w z ich poznaniem. Osoba, kt├│ra jako pierwsza skomentuje taki status, otrzyma na swoje konkursowe konto 10 dy┼ä!

Halloweenowe losowania

Codziennie od wtorku do soboty na forum pojawi si─Ö temat ÔÇô wystarczy go skomentowa─ç, aby wzi─ů─ç udzia┼é w losowaniu! W ka┼╝dym z nich zostanie wylosowana jedna osoba, kt├│ra otrzyma na swoje konto 30 dy┼ä oraz +1 poziom plakietki! Pami─Ötajcie jednak, ┼╝e je┼╝eli wygracie jedno z losowa┼ä, nie mo┼╝ecie ju┼╝ bra─ç udzia┼éu w pozosta┼éych.

SDvq7GR.png

@el capo - 148 wMjK1mU.png

@N3ST0 - 127 wMjK1mU.png

@Sneakysu - 98 wMjK1mU.png

@Yaesthy - 74 wMjK1mU.png

@Marchwj - 45 wMjK1mU.png

@Rayzer. - 45 wMjK1mU.png

@MozYYY - 55 wMjK1mU.png

@ThePoc - 30 wMjK1mU.png

@spoczikot - 30 wMjK1mU.png

@Evil Smile - 29 wMjK1mU.png

@Issante - 27 wMjK1mU.png

@Biter. - 16 wMjK1mU.png

@Damian - 16 wMjK1mU.png

@TeskiBumerang - 14 wMjK1mU.png

@elpatys - 12 wMjK1mU.png

@Nightmare' - 10 wMjK1mU.png

@Marosking - 10 wMjK1mU.png

@Rever_PL - 5 wMjK1mU.png

@Yaboku - 4 wMjK1mU.png

@Verlikylos - 4 wMjK1mU.png

@Press. - 1 wMjK1mU.png

EhMxIRH.png

Oczywi┼Ťcie nie mog┼éo si─Ö oby─ç bez nagr├│d za dyniow─ů klasyfikacj─Ö.

Osoba z najwi─Öksz─ů ilo┼Ťci─ů dy┼ä otrzyma┬á-20 punkt├│w ostrze┼╝e┼ä (o ile s─ů na plusie), +55 like, Gold Member dla osoby bez ┼╝adnej nagrody lub +2 poziomy nagrody.

gold.png.759c10940f414767fee86abad35a450

Drugie miejsce gwarantuje nagrod─Ö w postaci -15 punkt├│w ostrze┼╝e┼ä (o ile s─ů na plusie), +40 like, Blue Member dla osoby bez ┼╝adnej nagrody lub +1 poziom nagrody.

blue.png.3fde7448b9ac4270d9da0f050b59252

Dla zdobywcy trzeciego miejsca przewidzieli┼Ťmy -10 punkt├│w ostrze┼╝e┼ä (o ile s─ů na plusie), +25 like, MPC Champion dla osoby bez ┼╝adnej nagrody lub +1 poziom nagrody.

champion.png.ee65b2e97d0dda55c8744ce24de

Wyniki b─Öd─ů og┼éaszane w tym temacie, a podsumowanie konkursu wraz z rozdaniem g┼é├│wnym nagr├│d pojawi si─Ö w poniedzia┼éek!

Mamy nadziej─Ö, ┼╝e we┼║miecie udzia┼é w naszej zabawie ÔÇô przygotowali┼Ťmy dla Was sporo mo┼╝liwo┼Ťci uczestnictwa i liczymy, ┼╝e do┼é─ůczycie do naszego dyniowego szale┼ästwa!

Za grafik─Ö serdecznie dzi─Ökujemy @Yaboku!

Udost─Öpnij ten post

Pierwszy!

Tylko niech osoba, która ukrywa dynia będzie anonimowo zalogowana, bo pamiętam jak ostatnio Was oszukiwałem w takim konkursie :272_cat2:

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Marchwj napisał:

Pierwszy!

Tylko niech osoba, która ukrywa dynia będzie anonimowo zalogowana, bo pamiętam jak ostatnio Was oszukiwałem w takim konkursie :272_cat2:

W┼éa┼Ťnie taki jest plan, nie b─Ödzie mo┼╝na┬áoszukiwa─ç┬á:ninja:

Udost─Öpnij ten post

Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie nie musz─Ö bra─ç udzia┼éu bo przecie┼╝ mam te wszystkie plakietki, zatem czekam kiedy mi oddacie t─ů alternatyw─Ö.
Konkurs spoko jak przystało na halloween ;)

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Protektor napisał:

Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie nie musz─Ö bra─ç udzia┼éu bo przecie┼╝ mam te wszystkie plakietki, zatem czekam kiedy mi oddacie t─ů alternatyw─Ö.

Twoja wypowiedź została nagrodzona Oskarem :D

10 minut temu, Marchwj napisał:

Pierwszy!

Kacpeł Oszukista

@Aive A czy ja też mogę brać udział? 

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Protektor napisał:

Za kolejn─ů pr├│b─Ö dostaniesz bana┬á­čÄâ­čÄâ­čÄâ

Przed chwil─ů, Damian napisa┼é:

@Protektor Omg, powiedz że Ty w tych wszystkich tematach tylko trollujesz :v

Dobry pomysł! :P

Obawiam si─Ö, ┼╝e nie┬á­čÄâ

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Nightmare' napisał:

@Aive A czy ja też mogę brać udział? 

Quiz odpada, ale w reszcie wydarze┼ä mo┼╝esz wzi─ů─ç udzia┼é - czekam na wierszyk.┬á­čÄâ┬á:zaczepka:

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Protektor napisał:

Ten go┼Ťciu dalej wpieniony ┼╝e nagr├│d nie ma X D

Fajne konkursy, może się skuszę :> 

Udost─Öpnij ten post

Ładnie się zbiera :)

Z dyniami będzie dobra zabawa, trochę dużo tych tematów :/ 

Już się biorę za wierszyk :D 

Edit: Wierszyk ma zawiera─ç okre┼Ťlon─ů ilo┼Ť─ç linijek czy co┼Ť w tym stylu? Czy jest to dowolne do wybrania?

Edytowano przez Yaesthy

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Yaesthy napisał:

Ładnie się zbiera :)

Z dyniami będzie dobra zabawa, trochę dużo tych tematów :/ 

Już się biorę za wierszyk :D 

Edit: Wierszyk ma zawiera─ç okre┼Ťlon─ů ilo┼Ť─ç linijek czy co┼Ť w tym stylu? Czy jest to dowolne do wybrania?

Tak jak napisano w temacie - forma dowolna, wszystko zale┼╝y od Ciebie. :)

Udost─Öpnij ten post

^ Zajebali mi posta, policja. JA to pisałem i se zmienił w bazie!

Udost─Öpnij ten post

Z moim talentem do wierszyk├│w na czas nie napisz─Ö ale zobaczymy.

Cały konkurs bardzo spoko :) 

Udost─Öpnij ten post

Cały konkurs spoko :D , miłej zabawy!

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Marchwj napisał:

Pierwszy!

Te┼╝ tak kiedy┼Ť robi┼éem i si─Ö dziwili co tak szybko znajduje :D

Udost─Öpnij ten post

Ładne grafiki :D

A ciasto dyniowe zamiast plakietek można wygrac? 

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Temat jest zablokowany i nie mo┼╝na w nim pisa─ç.
  • Kto przegl─ůda   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.