Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris S2 [Dedyk] [Easy] [Rework]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprzedni laneris był spoko, wejdę zobaczę czy jest sens zaczynać.

Ogólnie trochę zniechęca administracja ale cóż.. :P 

1.jpg

  • Odpowiedzi 553
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak dla mnie mała ilość ludzi na serwerze. Nie ma się z kim praktycznie bić :P


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano
Dnia 2.06.2017 o 05:53, Maxi0res napisał:

Poprzedni laneris był spoko, wejdę zobaczę czy jest sens zaczynać.

Ogólnie trochę zniechęca administracja ale cóż.. :P 

czemu?

Legenda Metin2!

sig_team.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 10.06.2017 o 10:52, morjaN napisał:

Jak z balansem, można pograć wszystkim czy są jakieś faworyty? 

 

Jesteś masochistą? Granie na serwerach surka nie ma najmniejszego sensu, czy to na starcie czy po miesiącu od kiedy wystartował. Ten człowiek poza zarabianiem na nich nie nadaje się do niczego innego

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
Dnia 10.06.2017 o 10:52, morjaN napisał:

Jak z balansem, można pograć wszystkim czy są jakieś faworyty? 

 

Aktualnie jest balans i każdy jest w miarę równy :)

 

25 minut temu, SiureK™ napisał:

Jesteś masochistą? Granie na serwerach surka nie ma najmniejszego sensu, czy to na starcie czy po miesiącu od kiedy wystartował. Ten człowiek poza zarabianiem na nich nie nadaje się do niczego innego

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
7 minut temu, SUREK napisał:

Aktualnie jest balans i każdy jest w miarę równy :)

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jeszcze mylenie mnie z Tobą jest dla mnie taką obrazą że to się w głowie nie mieści. Jak mi to zrekompensujesz? :/

żenada1 — kopia.png

 

Opublikowano
10 minut temu, SiureK™ napisał:

Jeszcze mylenie mnie z Tobą jest dla mnie taką obrazą że to się w głowie nie mieści. Jak mi to zrekompensujesz? :/

ehhhhhh

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
Dnia 16.06.2017 o 12:09, Kinow napisał:

ile gra osob tym razem na surka serwie  ? :D

pewnie z 2k jak zwykle a po 2 tygodniach 100 ale spokojnie juz pewnie ze 3 projekty zaczęte tak że za niedługo pewnie prezka nowa wejdzie a on napisze ze jest tylko soponsorem xD:)

Opublikowano
4 godziny temu, Wirujący napisał:

pewnie z 2k jak zwykle a po 2 tygodniach 100 ale spokojnie juz pewnie ze 3 projekty zaczęte tak że za niedługo pewnie prezka nowa wejdzie a on napisze ze jest tylko soponsorem xD:)

xD spójrz na date dodania prezentacji a potem komentuj ;)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
3 godziny temu, SUREK napisał:

xD spójrz na date dodania prezentacji a potem komentuj ;)

Nie ważne przeciez za chwile znowu startuje twój 1000 serwer :) bo już chłopaki na ts mówią tak że podepnij sobie ten post pod nową prezke :)

Opublikowano
10 godzin temu, Wirujący napisał:

Nie ważne przeciez za chwile znowu startuje twój 1000 serwer :) bo już chłopaki na ts mówią tak że podepnij sobie ten post pod nową prezke :)

Jak ja z nikim na ts nie gadam xD Ciekawe info masz :D 

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
Przed chwilą, SUREK napisał:

Jak ja z nikim na ts nie gadam xD Ciekawe info masz :D 

ty nie musisz gadać z nimi mowie tylko ze mi mówili ze następny twój "projekt" startuje ... 

Opublikowano

laneris_rework.png

!!!BEZ AKTUALIZACJI KLIENTA NIE WEJDZIECIE DO GRY!!!

 

1.png

skiny.png

GIF.gif

2.png

szarfy.png

 

67.png

MAX HP : 1200

MAX PE : 250

WITALNOŚĆ : 
INTELIGENCJA : 

ZRĘCZNOŚĆ : 8

SIŁA : 8

WARTOŚĆ ATAKU : 50

SILNY PRZECIWKO POTWOROM : 15

OBRONA : 40

SZYBKOŚĆ ATAKU : 6

SZYBKOŚĆ RUCHU : 10

44.png

karty.jpg

shop.png

- Shopy Offline od teraz będą możliwe do zarządzania tylko na mapie na której go postawiliśmy oraz na tym samym CH,

- Poprawiono AutoKlikera,

- Dodaliśmy możliwość szybkiego rozdawania statystyk:

3.jpg

- Dodaliśmy możliwość ukrywania nowych efektów broni itd.

1.jpg

- Dodaliśmy możliwość ukrywania kostiumów/Fryzur/Szarf/Skinów broni

2.jpg

Dodaliśmy mapę teleportacji pod TAB

4.jpg

 

Dodaliśmy 6/7 oraz szarfy za PO:

5.jpg

 

 

To na tyle, mamy nadzieję że aktualizacja się spodoba i oczekujcie kolejnej już w przeciągu 2 tygodni! smile.png

 

!!! PAMIĘAJCIE O AKTUALIZACJI KLIENTA BĄDŹ ŚCIĄGNIĘCIE NA NOWO ZAKTUALIZOWANEGO ZE STRONY !!!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
9 godzin temu, ReIz napisał:

Surek to co czekamy na Sheim teraz 

 

Serwera oczywiscie nie polecam

na co?

 

38 minut temu, Kinow napisał:

surek wez te obrazki do nowej prezki wstaw i nowego serwra czekamy na kolejny start 

co xd?

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Grałem kilka dni, kilkoma postaciami.

Ogólnie całkiem miło się gra. Ciekawe questy i dungeony, które dużo dają. Jednak wczoraj zalogowałem się do gry i przy wybieraniu postaci wyskakuje "Wprowadź nową nazwę postaci" i nie można się zalogować. Nie wrócę już na ten serwer. Straciłem tu za dużo czasu i jeśli pojawiają się takie błędy i muszę zaczynać od nowa to zacznę gdzie indziej :). 

/StayXrs

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano
46 minut temu, Fighter32 napisał:

Grałem kilka dni, kilkoma postaciami.

Ogólnie całkiem miło się gra. Ciekawe questy i dungeony, które dużo dają. Jednak wczoraj zalogowałem się do gry i przy wybieraniu postaci wyskakuje "Wprowadź nową nazwę postaci" i nie można się zalogować. Nie wrócę już na ten serwer. Straciłem tu za dużo czasu i jeśli pojawiają się takie błędy i muszę zaczynać od nowa to zacznę gdzie indziej :). 

/StayXrs

Napisz na fanpage pw :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
2 godziny temu, SpokoAdi :) napisał:

Nie udawaj surek że cie to interesuje ponieważ ciebie tylko pieniądze obchodzą śmieciu ty wiesz :( Serwera nie polecam 

Powiesz mi to w twarz? xD

Legenda Metin2!

sig_team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...