Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris S2 [Dedyk] [Easy] [Rework]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 553
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
9 godzin temu, adrianosx napisał:

Server pod isa, chujowa administaracja (psy na kase) Nie oplaca sie tam grac

Nie obrażaj mi kumpla :(

Opublikowano
Dnia 14.07.2017 o 20:50, p4w6i napisał:

Został jeszcze jakiś gracz ? :D

Chciałeś być smieszny ale Ci nie wyszło xD Wejdź i sobie sprawdź xD Laneris znajduje się w topce serwerów aktualnie xD

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
2 godziny temu, SUREK napisał:

Chciałeś być smieszny ale Ci nie wyszło xD Wejdź i sobie sprawdź xD Laneris znajduje się w topce serwerów aktualnie xD

To był taki żarcik :P Mistrzu weź te potki z dropu wywal z metków bo nerwicy można dostać jak po kilku metkach pół eq potek.. 

/

Opublikowano
Dnia 16.07.2017 o 21:07, czujesienad napisał:

10min i client pobrany. Mam nadzieję, że to faktycznie serwer easy i się nie zawiodę.

nie zawiedziesz się ;)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
13 godzin temu, SUREK napisał:

nie zawiedziesz się ;)

U siebie na forum masz mnóstwo propozycji z usunięciem potek z dropu metka... poświęć te kilka minut i wywal to .. tak samo niedziałające rosy i wierzchowce.. 

/

Opublikowano
Dnia 18.07.2017 o 13:36, p4w6i napisał:

U siebie na forum masz mnóstwo propozycji z usunięciem potek z dropu metka... poświęć te kilka minut i wywal to .. tak samo niedziałające rosy i wierzchowce.. 

Usuwaliśmy już raz drop syfu, będziemy drugi raz to robić :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano
12 godzin temu, SUREK napisał:

Usuwaliśmy już raz drop syfu, będziemy drugi raz to robić :)

No ale kiedy.. sporo osób czeka na to.. to tylko kilka potek i niedziałających rosek. ;/ a spora różnica w graniu..

/

Opublikowano
1 godzinę temu, p4w6i napisał:

No ale kiedy.. sporo osób czeka na to.. to tylko kilka potek i niedziałających rosek. ;/ a spora różnica w graniu..

Chłopie, SUREK ma w dupie drop syfu czy nie działające poty, jak można przy 5 REWORKU dalej miec takie braki na serwerze. Jedyne co SUREK NA PEWNO zrobi to kolejny REWORK. Dziwne że już 4 miesiące sie ten teamt utrzymuje no cóż. 

Opublikowano
3 godziny temu, shamang napisał:

Chłopie, SUREK ma w dupie drop syfu czy nie działające poty, jak można przy 5 REWORKU dalej miec takie braki na serwerze. Jedyne co SUREK NA PEWNO zrobi to kolejny REWORK. Dziwne że już 4 miesiące sie ten teamt utrzymuje no cóż. 

No to po co pisze takie coś, że coś z tym zrobi.. na forum serwerowym jest kilka tematów .. 

/

Opublikowano
Dnia 22.07.2017 o 15:04, shamang napisał:

Chłopie, SUREK ma w dupie drop syfu czy nie działające poty, jak można przy 5 REWORKU dalej miec takie braki na serwerze. Jedyne co SUREK NA PEWNO zrobi to kolejny REWORK. Dziwne że już 4 miesiące sie ten teamt utrzymuje no cóż. 

Drop syfu usunięty ;) 

 

Dnia 22.07.2017 o 13:12, p4w6i napisał:

No ale kiedy.. sporo osób czeka na to.. to tylko kilka potek i niedziałających rosek. ;/ a spora różnica w graniu..

Poprawione. 

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Ehh... kolejne gówno żeby zarobić ujrzysz na koncie pare tysięcy i serwer off... ogółem kotlet nic wiecej nie polecam!

Opublikowano
15 godzin temu, VqLx napisał:

Ehh... kolejne gówno żeby zarobić ujrzysz na koncie pare tysięcy i serwer off... ogółem kotlet nic wiecej nie polecam!

stoi juz 5 mc xD

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Polecam serwer, miła atmosfera, codzienne eventy. Administracja się jak najbardziej stara oraz ludzie są pomocni ;) Jak ktoś myśli że serwer szybko upadnie, to jesteście w błędzie. Administracja nie pozwoli na takie coś. Jak najbardziej zapraszam wszystkich na ten serwer i życzę udanej gry ! <3:)

Opublikowano
Dnia 8.08.2017 o 18:21, MinecraftMiasto napisał:

Polecam serwer, miła atmosfera, codzienne eventy. Administracja się jak najbardziej stara oraz ludzie są pomocni ;) Jak ktoś myśli że serwer szybko upadnie, to jesteście w błędzie. Administracja nie pozwoli na takie coś. Jak najbardziej zapraszam wszystkich na ten serwer i życzę udanej gry ! <3:)

Ile ci gnoju SUREK zapłacił abyś reklamował ten kotlet schabowy??? :D człowieku nie ośmieszaj się i nie reklamuj a wręcz wypierdalaj z tym syfem pod is i dla kasy ;****

Opublikowano
3 godziny temu, AchTenAndy :) napisał:

Ile ci gnoju SUREK zapłacił abyś reklamował ten kotlet schabowy??? :D człowieku nie ośmieszaj się i nie reklamuj a wręcz wypierdalaj z tym syfem pod is i dla kasy ;****

ośmieszasz to się Ty tym żałosnym komentarzem. Prawda serwer jest pod is, ale co za problem go kupić w grze. Wystarczy poświęcić trochę czasu aby wydropić ulepki i je sprzedać i Is'a się ma w ciągu kilku dni. Więc pytanie brzmi co Ci sprawiło trudność aby to dokonać? Czyżby nie chciało się ruszyć dupy z m1? ;) Ale tak czy siak, Polecam .

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...