Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NOWY SERWER FOCUSMU! ZAPRASZAMY S6EP3 dynamiczny exp 24 luty 2017 start!


damiangg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A wiec tak.... jak zawsze ktoś coś znalazł i wykorzystał. Stalo się a naszym jedynym błędem było, że nie usunęliśmy od razu kont. Widać, że nie ma co się cackać z ludźmi którzy nie potrafią czytać regulaminu i tylko psują grę i atmosferę. 

To nasza pierwsza edycja i fakt, że znajdą się błędy i niedopatrzenia, ale żeby od razu tak hejtować???

Jesteśmy aktywni i poprawiamy co się da. Nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Ale rozumiemy że może się komuś nie podobać, bo niestety ciężko spełnić wymagania wszystkich. 

Opublikowano

?? jaki byłeś?? niewygodny?? :D (boo??)  nie wychylałeś sie poza szereg i siedziałeś cicho jak ten pies ^^

bo po co znizac sie do Twojego poziomu..... wybacz ale nie a ze latasz i tylko bijesz slabszych od siebie to swiadczy tylko o Tobie.... siedzialem cicho bo nie mialem resow a jak juz dobilem to dostalem ban za niby "wyzwiska" bylo 1 co napisalem i powinien dac ostrzezenie a nie banowac a po 2 nie bylo zadnego screena na to ale to juz podziekuj dla admina ze bedziesz dalej mogl kilac slabszych bo ja bym ci nie dal ...Pozdrawiam 

Opublikowano

no coz, mocniejszych nie mam jak bić..  bo ich nie ma.. a poza tym nie latam i nie zabijam :)

 

mozesz spokojnie isc na swojego dragona, hejcia

Opublikowano

nie nie latasz, hahaha jak nawiedzony co to nie on :D nie wiem jak cie Nel wzial w swoje szeregi psujesz cala opinie @ juz nie jeden to napisal na tym 4um. zal panie zal

Opublikowano

zachowujecie sie jak male dzieci   !

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< SERVER JEST OK I POLECAM WSZYSTKIM >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<

 

 

 

          ZAPRASZAM  WSZYSTKICH DO GRY   !!!!!!

 

 

Tym spamem powyzej sie nie przejmojcie !!!!!!!!   

Opublikowano

a i zapomnialem dodac o spotach na k2 i k3 co bylo po 20 + mobkow dzieki ktorym ci co byli od poczatku na VIP tak sie wyexpili res robilo sie w 10 min nie dziwne ze teraz maja po 2 gr +a wczoraaj raptownie spoty znikly i to nie jest faworyzowanie hehe moze next edycja bedzie lepsza bo ta to strata czasu mnostwo bugow brak itemow dla rf skile sie zacinaja nie da sie afk ustawic bo nie bije szok a GM na to ze nie da sie tego ustawic no tragedia 

 

 

Nie polecam tej edycji mialem nie wczodzic na polskie cos mnie skusilo i jednak mialem racje polskie serwery to jednak ...... a jeszcze na takie to szkoda slow

Opublikowano

Gdzie są takie spoty 20+ na K2/K3? Chętnie tam pójdę expic skoro tak szybko tam leci ^^

Afk max 1h bo helper po tym czasie się wyłącza. To nie bugi tylko twoja nieznajomość serwera.

Opublikowano

az sam sie prosiles :)

wiec jak widzisz nie dostales delete za darmo

 

 

[00:37:43] [banshee50][OnePunch]: @ale nie powiem fajnie jest miec tyle cred 
[00:37:45] [banshee50][OnePunch]: @^^
[09:34:19] [kamiloo][Enea]: @chlopie mam spot w 10 min res
Line 513: [01:52:03] [banshee50][OnePunch]: @40 rr w kilka godz wpadlo ^^
Line 514: [01:52:38] [banshee50][OnePunch]: @ten ogranicznik jest wkurw
Line 515: [01:52:45] [banshee50][OnePunch]: @a ja nawet nie wiem co ten vip daje
Line 517: [01:54:24] [banshee50][OnePunch]: /addene 2700
Line 1808: [14:10:38] [banshee50][OnePunch]: @yo
Line 1812: [14:11:07] [banshee50][OnePunch]: @nic mi zen nie nazbieralo ;/
Line 1814: [14:11:43] [banshee50][OnePunch]: @i huy ^^
Line 1822: [14:14:23] [banshee50][OnePunch]: @WTF wyczyscili mi pkt ?
Line 1824: [14:14:36] [banshee50][OnePunch]: /addstr 5000
Line 1825: [14:14:40] [banshee50][OnePunch]: /addagi 5000
Line 1826: [14:14:45] [banshee50][OnePunch]: /addvit 5000
Line 1827: [14:14:48] [banshee50][OnePunch]: /addene 5000
Line 1828: [14:14:53] [banshee50][OnePunch]: /addagi 10500
Line 1829: [14:15:06] [banshee50][OnePunch]: @ale wszystki
Line 1831: [14:15:14] [banshee50][OnePunch]: @to co za gr dostalem tez
Line 1833: [14:15:46] [banshee50][OnePunch]: @wam tak samo
Line 1868: [14:18:29] [banshee50][OnePunch]: no za gr nawet mi zabrali
Line 1881: [14:19:27] [banshee50][OnePunch]: ^^
Line 1887: [14:19:43] [banshee50][OnePunch]: ^^
Line 1913: [14:22:47] [banshee50][OnePunch]: i teraz ja niemam na 
Line 1915: [14:22:56] [banshee50][OnePunch]: seala :D
Line 1924: [14:23:26] [banshee50][OnePunch]: @JEBAC ten frajerski serv
Line 1925: [14:23:34] [banshee50][OnePunch]: @Mikex na dragona zobaczyc
Line 1927: [14:23:44] [banshee50][OnePunch]: @a tutaj do 100 rr
Line 1928: [14:23:53] [banshee50][OnePunch]: @j\i napierdalac cos sie rusza
Line 1930: [14:24:05] [banshee50][OnePunch]: @nagle sobie frajer
Line 1932: [14:24:09] [banshee50][OnePunch]: @przypomnial
Line 1934: [14:24:15] [banshee50][OnePunch]: @jak sie cos te pkt
Line 1940: [14:26:19] [banshee50][OnePunch]: @tak
Line 1941: [14:26:33] [banshee50][OnePunch]: @Frajerstwo jebane
Line 1942: [14:26:43] [banshee50][OnePunch]: @vandecie czemu cwell nie cofnal
Line 1947: [14:27:39] [banshee50][OnePunch]: @a tak wgl to co gadal admin ^^ ?
Line 1951: [14:28:13] [banshee50][OnePunch]: @Ciekawy jestem :)
Line 1954: [14:28:30] [banshee50][OnePunch]: @TAM masz na 70 rr gr
Line 1958: [14:30:48] [banshee50][OnePunch]: ja mam do 17 :D
Line 1964: [14:32:00] [banshee50][OnePunch]: @a rusza jeszcze jakis iris mu
Line 1974: [14:32:47] [banshee50][OnePunch]: no jestem zly ze tego  nie przelalem
Line 1976: [14:32:54] [banshee50][OnePunch]: a wczoraj tak rozkminialem
Line 1978: [14:33:05] [banshee50][OnePunch]: ze moze to co mam sobie przeleje
Line 1979: [14:33:11] [banshee50][OnePunch]: na golden boxy bd
Line 1980: [14:33:22] [banshee50][OnePunch]: ale mysle nie skladam i jak ws open
Line 1982: [14:33:25] [banshee50][OnePunch]: to cos kupie
Line 1984: [14:33:30] [banshee50][OnePunch]: to teraz mam ^^
Line 1988: [14:33:52] [banshee50][OnePunch]: dobrze ze na seala 1 mialem :)
Line 1993: [14:34:51] [banshee50][OnePunch]: no ja nic sie nie odzywalem 
Line 1994: [14:34:58] [banshee50][OnePunch]: do puki sie nie przypucowali
Line 1996: [14:35:19] [banshee50][OnePunch]: ale jebac i tak mialem zachaczyc o dragonka
Line 2208: [15:01:44] [banshee50][OnePunch]: @ja jestem tam gdzie zawsze
Line 2214: [15:02:23] [banshee50][OnePunch]: @na tym spocie co 30 mobow jest :D
Line 2248: [15:05:03] [banshee50][OnePunch]: @tak ale sam syf z tego leci :D 
Line 2251: [15:05:08] [banshee50][OnePunch]: @nie ma co na nia latac
Line 2386: [15:15:07] [banshee50][OnePunch]: @dobrze ze tych itemkow natrzepalem :D
Line 2388: [15:15:15] [banshee50][OnePunch]: @jak klucze byly za darmmo ^^
Line 3048: [16:45:56] [banshee50][OnePunch]: @ja nazbieralem razem z 10 k credytow
Line 3050: [16:46:05] [banshee50][OnePunch]: @wydropilem ze 3 set te od 380 lvl
Line 3051: [16:46:17] [banshee50][OnePunch]: @kazdy kupil sobie vipa
Line 3052: [16:46:31] [banshee50][OnePunch]: @lecial na 2 sealach pandzie i ringu
Line 3054: [16:47:06] [banshee50][OnePunch]: @to tez prawad :D












PS1. 
Sytuacja zdegenerowala sie pare godzin po tym jak zostalo uruchomione VOTE 
wczesniejsze seale kupili za Goblin Points dostepne w grze od AT nie dostali kompletnie NIC bo osobiscie sledze logi.
Spot zostal dodany bez mojej wiedzy (passy zostaly zmienione do dedyka )



PS2.kazdy kto sobie dodal crd zostaly mu cofniete,
zauwazyles ze blad jest wystarczylo zglosic...w 2 min bym poprawil..
teraz masz pretensje ze ktos inny zglosil i moja reakcja taka a nie inna na 70 osob tylko okolo 10 naduzylo tego bledu.. (80%@ AbsoluT)
potrafisz oczerniac innych a nie widzisz samego siebie.


PS3. PROSZE MODERATORA O ZAMNKIECIE TEMATU BO ROBI SIE NIEPOTRZEBNY SPAM I DYSKUSJA.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...