Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NOWY SERWER FOCUSMU! ZAPRASZAMY S6EP3 dynamiczny exp 24 luty 2017 start!


damiangg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Info do update zamieszczane jest w pliku readme w kazdej paczce 

niedlugo dodamy launcher i nie bedzie tych problemow

 

a co do moob to nie moge pilnowac co kto bije i kiedy oraz prowadzic selekcji.

Opublikowano

Siema tu onepunch dostalem bana za rozdawanie itemkow ale spokojnie !jest jeszcze ok.40 itemow do rozdania u znajomego na koncie itemy bd rozdawane o godz 19zapraszam !

Opublikowano

Wszytko bylo by git gdyby usunol je wszytkim ty zaklamany czlowieczku:)jak to jest ze mi i ludziom z mojes guild skasowales all a niektorym zostawles crd za gr normalnie twoj serv to jeden wielki walek od samego poczatku:)

Opublikowano

to nie serv to jest kpina dno i wodorosty nigdy wiecej takie g...wno


admin umie tylko banowac a na mu zna sie tyle co z internetu poczyta 

Opublikowano

brawo dla was wandety dla czego jak ruszylo vote to wiekszosc juz byla od was na VIP serverze ? a tak sprawiedliwy admin jak to pisal mi na pw w grze nic wam nie zrobil a u was raptownie seale pandy sie znalazly hehehe 

Opublikowano

no wiesz wiesz :D swieci sie znalezli ale je... calego FOCUSMU na Dragonie sie spotkamy chyba ze przydup..y zostana :D


no wiesz wiesz :D swieci sie znalezli ale je... calego FOCUSMU na Dragonie sie spotkamy chyba ze przydup..y zostana :D

Opublikowano

jak ten duren jest nalepszy endzel to nie ma sensu tam grac, gralem z nim chwile na devias albo ghost nie pamietam, zlodziej spotow, brak kultury

Opublikowano

jak ten duren jest nalepszy endzel to nie ma sensu tam grac, gralem z nim chwile na devias albo ghost nie pamietam, zlodziej spotow, brak kultury

masz racje nic sie u niego nie zmienilo a ze bylem dla nich niewygodny to najlepiej zbanowac ale co zrobbic niech se gra i czuje sie kims na tym gow..nym servie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...