Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Większa ilość botów "Sinusbot-0.9.18" Skrypt


MR.momolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciekawe że jak kopiuje BOT'y, to u mnie zmienia port a nie scieżki (w configu) - i nie działa.

 

Ręczna zmiana ścieżek - również nie moge mieć wiecej instancji.

 

Chyba coś pecha mam :D

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Co mam zrobić gdy na sam koniec przy uruchamianiu bota hasło pokazuje mi się tylko przez jakieś 0,5 sekundy i znika całkiem? 

Opublikowano

Słuchaj, za każdym razem gdy wgl próbuje instalować jakiś pakiet lub coś aktualizować wyskakuje coś takiego "E: dpkg was interrupted, you must manually run 'dpkg --configure -a' to correct the problem."

Opublikowano

Co mam zrobić gdy na sam koniec przy uruchamianiu bota hasło pokazuje mi się tylko przez jakieś 0,5 sekundy i znika całkiem? 

 

Zniknąć nie powinno - ewentualnie okienko schodzi na dół. Możliwe że wystarczy zescrollować trochę wyżej i będziesz widział że tam dalej jest.

 

Słuchaj, za każdym razem gdy wgl próbuje instalować jakiś pakiet lub coś aktualizować wyskakuje coś takiego "E: dpkg was interrupted, you must manually run 'dpkg --configure -a' to correct the problem."

 

Co do tego, to podejrzewam że wiem o co chodzi. Rozmawiając z autorem skryptu, kilka razy przy instalacji pojawiały się problemy właśnie z dpkg i rozwiązałem je podając parę zmian do skryptu. Widocznie za mało. A jak faktycznie użyjesz tej komendy, to czy wtedy wszystko działa / są jakieś dodatkowe błędy?

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wiesz co, juz sobie z tym poradziłem ale teraz mam taki problem, że nie zdążyłem zapisać hasła i mi znikło da się je jakoś przywrócić ? :/

Opublikowano

Wiesz co, juz sobie z tym poradziłem ale teraz mam taki problem, że nie zdążyłem zapisać hasła i mi znikło da się je jakoś przywrócić ? :/

 

Jedyne co można chyba zrobić do edytować bazę od botów, tam ustawić domyślny salt i hasło, i wtedy będziesz miał hasło foobar.

 

Dane co do tego co trzeba ustawić są dostępne na stronie sinus bota - https://forum.sinusbot.com/threads/how-to-reset-web-password.1523/ 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

Jedyne co można chyba zrobić do edytować bazę od botów, tam ustawić domyślny salt i hasło, i wtedy będziesz miał hasło foobar.

 

Dane co do tego co trzeba ustawić są dostępne na stronie sinus bota - https://forum.sinusbot.com/threads/how-to-reset-web-password.1523/ 

 

 

Słuchaj a dało by radę odinstalować go i jeszcze raz zainstalować ?

Opublikowano

 

 

Jedyne co można chyba zrobić do edytować bazę od botów, tam ustawić domyślny salt i hasło, i wtedy będziesz miał hasło foobar.

 

Dane co do tego co trzeba ustawić są dostępne na stronie sinus bota - https://forum.sinusbot.com/threads/how-to-reset-web-password.1523/ 

 

 

Słuchaj a dało by radę odinstalować go i jeszcze raz zainstalować ?

 

 

Usuń zawartość katalogu /opt i wtedy od nowa leć według poradnika.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@Pantoflarzek jak będziesz miał czas to wbij do mnie na ts'a z tymi permisjami powiez czy dobrze zrobiłem i przy okazji Ci to pokaże bo to pokazuje się na sekunde i znika nawet jak zescroluje nie ma tego

Opublikowano

@Pantoflarzek jak będziesz miał czas to wbij do mnie na ts'a z tymi permisjami powiez czy dobrze zrobiłem i przy okazji Ci to pokaże bo to pokazuje się na sekunde i znika nawet jak zescroluje nie ma tego

 

Trochę nie ten dział, lecz oczywiście jutro postaram się wpaść.

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
  1) Tworzenie SinusBotów

      SinusBoty stworzone...

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

 

 

Proszę o pomoc

Opublikowano

 

  1) Tworzenie SinusBotów
      SinusBoty stworzone...
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
 
 
Proszę o pomoc

 

Czy na pewno jesteś w dobrym katalogu, ponieważ jak sam chyba zauważyłeś (o ile umiesz angielski) nie może znaleźć pliku a więc albo go nie ma albo jest w innym katalogu.

Opublikowano

 

  1) Tworzenie SinusBotów
      SinusBoty stworzone...
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
 
 
Proszę o pomoc

 

 

Pobierz od nowa skrypt bo w tej wersji co teraz jest nie tworzy tego pliku ;)

Opublikowano

 

 

  1) Tworzenie SinusBotów
      SinusBoty stworzone...
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
 
 
Proszę o pomoc

 

Czy na pewno jesteś w dobrym katalogu, ponieważ jak sam chyba olek zauważyłeś (o ile umiesz angielski) nie może znaleźć pliku a więc albo go nie ma albo jest w innym katalogu.

 

Tak znam angielski i jestem w odpowiednim katalogu :) ,

 

@MR.momolek dzieki za odpowiedz :)

Opublikowano

 

 

  1) Tworzenie SinusBotów
      SinusBoty stworzone...
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
 
 
Proszę o pomoc

 

 

Pobierz od nowa skrypt bo w tej wersji co teraz jest nie tworzy tego pliku ;)

 

A skad pobrac nowy skrypt?

Opublikowano

Nie wiem do czego ten poradnik jest przydatny, do zaśmiecania maszyny? Osobiście wolę już napisać podanie o Licencje do bota niż zaśmiecać sobie maszynę.

 

Ale z tego co widać to ludzie chętnie używają owego "Skryptu".

 

Moim zdaniem skrypt kompletnie bez użyteczny.

­

Opublikowano
#########################################################

#       Skrypt by MomoleK             #

#########################################################

   1) Tworzenie SinusBotów

      SinusBoty stworzone...

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory

      Sinusboty włączone ...

      Idź do : http://x.x.x.x:8087

      Idź do : http://x.x.x.x:8088

      Idź do : http://x.x.x.x:8089

      Idź do : http://x.x.x.x:8090

      Idź do : http://x.x.x.x:8091

      Idź do : http://x.x.x.x:8092

      Idź do : http://x.x.x.x:8093

      Idź do : http://x.x.x.x:8094

      Idź do : http://x.x.x.x:8095

      Idź do : http://x.x.x.x:8096

#########################################################

 

 

O co chodzi ? Jak wchodzę w poszczególne boty 8088 lub inne to mam zawsze to standardową 8087 . na każdym porcie jest ten jeden ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...