Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Większa ilość botów "Sinusbot-0.9.18" Skrypt


MR.momolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo reszta botów jest skopiowana z pierwszego żeby nie włączać pojedynczo  bo nie wiem jeszcze jak zmieniać na tej wersji hasło;(


 

#########################################################
#       Skrypt by MomoleK             #
#########################################################
   1) Tworzenie SinusBotów
      SinusBoty stworzone...
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
rm: cannot remove 'run.sh': No such file or directory
      Sinusboty włączone ...
      Idź do : http://x.x.x.x:8087
      Idź do : http://x.x.x.x:8088
      Idź do : http://x.x.x.x:8089
      Idź do : http://x.x.x.x:8090
      Idź do : http://x.x.x.x:8091
      Idź do : http://x.x.x.x:8092
      Idź do : http://x.x.x.x:8093
      Idź do : http://x.x.x.x:8094
      Idź do : http://x.x.x.x:8095
      Idź do : http://x.x.x.x:8096
#########################################################
 
 
O co chodzi ? Jak wchodzę w poszczególne boty 8088 lub inne to mam zawsze to standardową 8087 . na każdym porcie jest ten jeden ?

 

 

Pobierz jeszcze raz z forum skrypt to nie bedzie tego

Opublikowano

Bot jest słaby, resetuje się wszystko po restarcie maszyny znalazłem już lepszy skrypt lecz turecki godzine szukania po necie i git. Po restarcie wszystko zostaje jak było, jest bez dockera kurde chciałbym napisać poradnik do tego lecz nie mogę bo to nie była by moja własność więc ;d

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Zainstalowałem według poradnika ale na końcu gdy tworzy sinusboty pojawia się komunikat screen is terminating i na tym sie wszystko kończy.

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@

 

Jak aktualizujesz poradnik to postaraj żeby pozostali też mieli łatwo...:

-zmień nazwę pliku sinusbot-0.9.15 do sinusbot-0.9.16 (komendy poradnika nie działają. oczywiscie wystarczy samemu zmienic ale ....)

-dochodzimy do punktu :

 5) Tworzenie SinusBota
   Gdy otworzy się okno nano wklejamy to z forum

 

 

Niestety tego już na forum nie ma,więc nie wiem czy do końca tak powino być.

 

Ogólnie skrypt spoko tylko lepiej recznie instalowac.
 

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

2. Instalacja Bota:


  • apt-get -y update && apt-get -y upgrade
  • apt-get install screen curl htop sudo nano
  • cd /etc/init.d
  • chmod 777 /etc/init.d/sinusbot-0.9.16.sh
  • -------------------->chmod 0755 /etc/init.d/sinusbot.sh       <-------------------  To jest nie potrzebne 
  • ./sinusbot-0.9.16.sh

 


Mi wszytko działa dzięki :D

Opublikowano

Mój błąd sprawdź teraz wszystko naprawiłem;)

mi tam działalo to wcześniej tylko poprawiłem parę rzeczy i git, tylko inny by nie poradzili wiec lepiej poinformowac.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam problem z tym pierwszym botem który się sam tworzy, nie wchodzi na serwer. A jeśli już wejdzie to nie ma ani słuchawek a ni mikrofonu :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...