Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Większa ilość botów "Sinusbot-0.9.18" Skrypt


MR.momolek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@livart najpierw wyłączasz te boty

Najpierw screen -r

Sprawdasz jakie ID ma SinusBot

I wypisujesz kill (ID)

 

Jak nie wiesz jakie ma ID to wpisz

killall screen

Kontakt ze mną :
☆ GaduGadu : 60687952
☆ Prywatna Wiadomość na MPC.
Pomagam przy serwerach TeamSpeak3 !

Opublikowano

Uruchamianie przez putty, żeby się nie wyłączał przy zamykaniu putty: screen xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Wejdź i pomóż. Pajacyk.pl

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
2 godziny temu, MR.momolek napisał:

W poradniku jest napisane ze nie testowane, bo nie mam vps do testów;(

 

To zrobiłeś poradnik o danym skrypcie bez testowania go? To nieźle :)

Opublikowano
Dnia 14.05.2017 o 19:05, Lukass napisał:

To popraw skrypt, ponieważ nie można stworzyć więcej niż dwie instancje.

 

Po dwie instancje na jednym porcie ;)

Opublikowano
Dnia 14.05.2017 o 19:05, Lukass napisał:

To popraw skrypt, ponieważ nie można stworzyć więcej niż dwie instancje.

 

hmm przeciez to normalka ze na jednym porcie masz dwie instacje (czyli botow...) nie bedziesz mial wiecej juz, ale jak wrocisz do wersji 0.9.8 to z crackiem bedziesz mogl dodac tyle ile chcesz instacji ;> (ale chyba ta wersja sinusa juz nie dziala bo boty nie wchodza ale moge sie mylic.)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano
23 minuty temu, Kalambur99 napisał:

 

Po dwie instancje na jednym porcie ;)

Tworzenie dodatkowych katalogów powoduje obciążenie serwera. 

Lepszą opcją jest Docker. 

Opublikowano
44 minuty temu, Cloud156 napisał:

Kurde szukam poradnika na temat sinusbota pod jednym portem :/

wersja 0.9.8 (nielimitowana edycja jesli nadal dziala ;>) albo poprostu dockera użyj i bedziesz miał spokoj

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano
Dnia 24.05.2017 o 16:35, MR.momolek napisał:

Docker też  obciąża serwer^^

Dokładnie ale nie aż  tak jak na porty ;)

aBBJCq0.png

Opublikowano
Dnia 22.05.2017 o 20:36, MR.momolek napisał:

W poradniku jest napisane ze nie testowane, bo nie mam vps do testów;(

 

Proponuje o poprawienie sposób instalacji skoro ten plik już nie jest wymagany - chmod 0755 /etc/init.d/sinusbot.sh

Opublikowano
Dnia 26.05.2017 o 19:50, Lukass napisał:

Proponuje o poprawienie sposób instalacji skoro ten plik już nie jest wymagany - chmod 0755 /etc/init.d/sinusbot.sh

Pobierz nowszą wersje bo jakoś nie widzę tego^^

Opublikowano
10 minut temu, MR.momolek napisał:

Pobierz nowszą wersje bo jakoś nie widzę tego^^

Sposób instalacji masz w temacie drogi kolego. Nie wnikam co masz w plikach, nie używam skryptów z MPC.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

5) Tworzenie SinusBota
      SinusBoty stworzone...
      Sinusboty włączone ...
      Hasło do botów to: 123456
      Idź do : http://x.x.x.x:8087
      Idź do : http://x.x.x.x:8088
      Idź do : http://x.x.x.x:8089
      Idź do : http://x.x.x.x:8090
      Idź do : http://x.x.x.x:8091
      Idź do : http://x.x.x.x:8092
      Idź do : http://x.x.x.x:8093
      Idź do : http://x.x.x.x:8094
      Idź do : http://x.x.x.x:8095
      Idź do : http://x.x.x.x:8096
      Nie zapomnij zmienić hasła!!!

I nic gdy wpisuje w przeglądare ip:8087 lub inne nie działa pisze ze strona nie osiągalna a zrobiłem wszystko jak należało

Opublikowano
20 godzin temu, .wieszok napisał:

5) Tworzenie SinusBota
      SinusBoty stworzone...
      Sinusboty włączone ...
      Hasło do botów to: 123456
      Idź do : http://x.x.x.x:8087
      Idź do : http://x.x.x.x:8088
      Idź do : http://x.x.x.x:8089
      Idź do : http://x.x.x.x:8090
      Idź do : http://x.x.x.x:8091
      Idź do : http://x.x.x.x:8092
      Idź do : http://x.x.x.x:8093
      Idź do : http://x.x.x.x:8094
      Idź do : http://x.x.x.x:8095
      Idź do : http://x.x.x.x:8096
      Nie zapomnij zmienić hasła!!!

I nic gdy wpisuje w przeglądare ip:8087 lub inne nie działa pisze ze strona nie osiągalna a zrobiłem wszystko jak należało

na niektórych maszynach to działa niestety sinus zablokował to na dedykach z https://www.soyoustart.com/pl/ działają.

nie wiem jak na innych. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...