Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PandoraMT2 czyli 4300 graczy online


JestemTuu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

 

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

Pamietaj, jak na lanerisie, pare lat temu surek nie potrafil ogarnac wlamu, przez bp.

Mamy 2016r, a aryman nie potrafi zablokowac 'komendy' /dice, nawet 2letnie dziecko potrafi.

Po co @harnaś ma mu pomagac, podniesc gowno, zepsuc sobie reputacje, skoro ma swoj serwer ?

Aryman to osoba, ktora miala kilka serwerow, na dosc krotki czas, jest to osoba pokroju @Sh4ke, ktora tak na prawde  potrafi to liczyc $$, tak jak "Sh4ke", ktory zarobil krocie, a nawet nie probowal sie wytlumaczyc, dlaczego tak sie stalo... To jest DNO!

Dzieci placza, ze serwer zostal rozwalony, ddosy, itd. Powtarzam: Tutaj wystarczyla prosta komenda, a ze aryman od poczatku byl nastawiony na $, dlatego stalo sie tak, a nie inaczej, pewnie spytacie dlaczego, dlatego, ze trzeba niszczyc tego typu serwer -> Nielegalne, brak licencji, n. odpr. podatku, naciaganie na $, obiecane gory, tak robil to @Sh4ke, a tak na prawde GOWNO.

Pozdrawiam.

Dobra skończyłeś ? To wydupcaj, pod hajs ? Szkoda ze nawet is jeszcze nie włączyli, ale pisz ze pod hajs pryszczaty kaszalocie
  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie oplaca sie wchodzic na ten serw z myślą na dłuższą mete , jezeli chcecie sobie wejsc tak o 4fun , poczitowac to serwer godny polecenia , widać jak administracja nie ogarnia to co dopiero bedzie potem , nawet jak serw bedzie stał z tymi 3-4k online to rynek sie posypie gdyż z 20% serwera to będą boty a administracja tego nie ogarnie nigdy , nawet jak będą banować te boty to w ich miejsce pojawią sie 2 nastepne  , wiadomo tez wiekszosc jest przyzwyczajona do tych serwerow typu ''nowa jakosc'' i po prostu skonczy gre gdy zobaczy multum syfu z dropu , zmianki itd po 1szt

Opublikowano

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

Opublikowano

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

Opublikowano

 

Licznik jest podkręcony x2.

 

Byłeś, zagrałeś? Skoro na każdy ch na każdym spocie w każdym M1 stoi po 30/40 osób i nie może być z tego 4.5k no to nie wiem....

 

Co do pytania jasne że się opłaca lepiej zacząć teraz i mieć olne mapy

 

 

Timo złodzieju ty wypierdalaj na ryby !

sygna.png

Opublikowano

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

#teams4bal

Opublikowano

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

 

W sumie już teraz też mnie to śmieszy, ale to prawda - sam czekam, kiedy to będzie - nie wie chyba nikt.

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

 

Nie uważam, że był to skok na hajs, serwer nie wyszedł przez kilka ważnych rzeczy i głównie 1 osobę, nikt nie zwróci straconego czasu ani pieniędzy osobom, które załadowały w IS - wiem o tym.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

 

W sumie już teraz też mnie to śmieszy, ale to prawda - sam czekam, kiedy to będzie - nie wie chyba nikt.

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

 

Nie uważam, że był to skok na hajs, serwer nie wyszedł przez kilka ważnych rzeczy i głównie 1 osobę, nikt nie zwróci straconego czasu ani pieniędzy osobom, które załadowały w IS - wiem o tym.

 

 

To już nie przez burzę? Nie rozumiem tu czegoś. Wzieliscie hajs i spierdoliliście, proste i logiczne.

#teams4bal

Opublikowano

 

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

 

W sumie już teraz też mnie to śmieszy, ale to prawda - sam czekam, kiedy to będzie - nie wie chyba nikt.

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

 

Nie uważam, że był to skok na hajs, serwer nie wyszedł przez kilka ważnych rzeczy i głównie 1 osobę, nikt nie zwróci straconego czasu ani pieniędzy osobom, które załadowały w IS - wiem o tym.

 

był to skok na hajs bo przecież dobrze wiecie że zarobiliście gruby hajs.. sam wrypałem połowę wypłaty i 8 tysięcy minut na serwer a później co się okazało?  że kolejny projekt mpc typu evonis.. nawet nas nie przeprosiliście a co z @.MentosFresh. i jego nagrodą? 

 

 

 

 

 

 

@dell dwa razy to samo się napisało 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

 

W sumie już teraz też mnie to śmieszy, ale to prawda - sam czekam, kiedy to będzie - nie wie chyba nikt.

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

 

Nie uważam, że był to skok na hajs, serwer nie wyszedł przez kilka ważnych rzeczy i głównie 1 osobę, nikt nie zwróci straconego czasu ani pieniędzy osobom, które załadowały w IS - wiem o tym.

 

był to skok na hajs bo przecież dobrze wiecie że zarobiliście gruby hajs.. sam wrypałem połowę wypłaty i 8 tysięcy minut na serwer a później co się okazało?  że kolejny projekt mpc typu evonis.. nawet nas nie przeprosiliście a co z @.MentosFresh. i jego nagrodą? 

 

 

 

 

 

 

@dell dwa razy to samo się napisało 

 

Sh4ke rak zdublował post i teraz bd sie ciągło

anNO14B_460sa.gif


Opublikowano

Dobra, wystarczy tego. Widzę, że ten wątek stał się dobrym miejscem do prowadzenia dyskusji o wszystkim. Ostatnie kilka stron to głównie spam i off-top. Upłynie 14 dni od startu serwera i wtedy możecie założyć dyskusję w dziale do tego przeznaczonym. Kosz. 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

Ten tekst o oświadczeniu był śmieszny miesiąc temu.

 

Na pandorce jest więcej cheaterów niż normalnych graczy.

 

W sumie już teraz też mnie to śmieszy, ale to prawda - sam czekam, kiedy to będzie - nie wie chyba nikt.

 

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

Z chęcią bym powiedział i pokazał, ale musicie czekać na oświadczenie Makina od DualMedia (kiedy, jak i co nie mam pojęcia).

 

 

Ale przyznać możecie, że to był skok na hajs 

 

Nie uważam, że był to skok na hajs, serwer nie wyszedł przez kilka ważnych rzeczy i głównie 1 osobę, nikt nie zwróci straconego czasu ani pieniędzy osobom, które załadowały w IS - wiem o tym.

 

był to skok na hajs bo przecież dobrze wiecie że zarobiliście gruby hajs.. sam wrypałem połowę wypłaty i 8 tysięcy minut na serwer a później co się okazało?  że kolejny projekt mpc typu evonis.. nawet nas nie przeprosiliście a co z @.MentosFresh. i jego nagrodą? 

 

Już odpowiadałem na pytanie dotyczące nagród dla topki - przekazałem dawno dawno temu adresy topki dla Makina - tyle do mnie należało. Ja przeprosiłem w tym filmie, który opublikuje "niebawem".

1def88b4ddd84890b360647723062c6c.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...