Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PandoraMT2 czyli 4300 graczy online


JestemTuu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@VllP Na Antarisie bylo wiecej osob, kazdy wie jak sie to skonczylo, tutaj bedzie to samo, chociaz Antaris byl stabilniejszy.

@1361622928-U485574.pngPandora Metin2 Dlaczego usuwasz posty z fb ? Ciagle zmieniasz zdanie, chcesz zarobic na dzieciach, kolejny serwer na miesiac, czy na krocej ? Obiecanki cacanki.

@harnaś ma racje, licznik jest podkrecony.

P.S. S a b a l  znow mial racje :)

Pozdrawiam.

Może i był Stabliniejszy ale to był prawdziwy Bug-Aris :).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Admin przeglada poradniki typu "jak podniesc padajace channele" itp pelen profesjonalizm :lenny:

 

Poradniki są po to żeby z nich korzystać
Dokładnie, może zapomniał jakiegoś drobiazgu i spojrzał..

Oj ludzie zawsze do czegokolwiek trzeba sie przywalić, ta chciwość i zazdrość bo ktoś ma najwiecej graczy od kilku lat na serwerze na którym system jest sprzed kilku lat i nie musiał bawić sie w tworzenie różnorodnych setów.

Jest ponad 5 tysięcy graczy kilka tys na raz sie loguje, osobiście nie znam serwera który utrzymałby to bez potknięć.

I tak i tak będziecie grać bo to ten klimat przyciągnął tylu graczy.

Faktem jest ze mogliby informować od razu jaki maja zamiar i kiedy mniej więcej to skoncza

Opublikowano

 

 

Admin przeglada poradniki typu "jak podniesc padajace channele" itp pelen profesjonalizm  :lenny:

Poradniki są po to żeby z nich korzystać

 

A myślałem, że skoro jest doświadczonym technikiem, któremu udało się uzyskać taką liczbę gracz (podobno 5,2k graczy!), to raczej powinien mieć wiedzę na temat serwerów no bo wiesz, czyste kopiuj -> wklej to myślę, że 85% osób potrafiłoby zrobić :P

 

Doświadczony nie musi oznaczać wszechwiedzący ;)

Opublikowano

 

@VllP Na Antarisie bylo wiecej osob, kazdy wie jak sie to skonczylo, tutaj bedzie to samo, chociaz Antaris byl stabilniejszy.

@1361622928-U485574.pngPandora Metin2 Dlaczego usuwasz posty z fb ? Ciagle zmieniasz zdanie, chcesz zarobic na dzieciach, kolejny serwer na miesiac, czy na krocej ? Obiecanki cacanki.

@harnaś ma racje, licznik jest podkrecony.

P.S. S a b a l  znow mial racje :)

Pozdrawiam.

Może i był Stabliniejszy ale to był prawdziwy Bug-Aris :).

 

 

Tutaj wystarczyla prosta komenda xD

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

Graczy jest tyle tylko ze wzgędu na reputacje poprzedniej Pandory, to jest kopiuj wklej to samo 1:1 tylko nie potrafia ogarnąc serwera.

anNO14B_460sa.gif


Opublikowano

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Opublikowano

Widac szybki upadek serwera byly juz serwery jak pandora arthia, mortal i co na poczatku tez bylo z 500os online nawet do 1000 a teraz arthia 5os online a mortal padl i tak bd z toba pandora zapewne moze teraz jest wow 4000online ale za miesiac to bd 400online

ZZZ

Opublikowano

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

anNO14B_460sa.gif


Opublikowano

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

A jaki trzeba mieć rozum żeby nie wiedzieć czemu antaris PADŁ?

Opublikowano

 

 

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

 

a powiedz mi jaki start nie został przesunięty?!  Antaris o około miesiąc a o innych serwerach już nie wspomnę @Sh4ke zamiast powiedzieć czemu antaris upada to wchodzi i śledzi tematy 

 

komenda /dice 

 

A jaki trzeba mieć rozum żeby nie wiedzieć czemu antaris PADŁ?

 

 

no oficjalne info nigdzie nie było dostępne co do Antarisa ;) a co do pandory to nawet fajnie mi się grało teraz bo dawno nic nie wyszło gdzie tyle luda grało 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

@VllP Na Antarisie bylo wiecej osob, kazdy wie jak sie to skonczylo, tutaj bedzie to samo, chociaz Antaris byl stabilniejszy.

@1361622928-U485574.pngPandora Metin2 Dlaczego usuwasz posty z fb ? Ciagle zmieniasz zdanie, chcesz zarobic na dzieciach, kolejny serwer na miesiac, czy na krocej ? Obiecanki cacanki.

@harnaś ma racje, licznik jest podkrecony.

P.S. S a b a l  znow mial racje :)

Pozdrawiam.

Może i był Stabliniejszy ale to był prawdziwy Bug-Aris :).

 

 

coś nie wydaje mi się że licznik może być podkręcony bo na każdym CH wszystko jest zajęte na każdym spocie siedzi po minimum 5-10 osób... 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

 

ten client jest sprzed 10 lat masakra tak jak bysmy cofneli sie w czasie zamiast dodac 1 zmianke i dodanie ktore sie nie konczy tak samo jak pelerynki i poty nawet o takich podstawowych rzeczach nie pomysleli i jeszcze 2 strony w eq... z ktorego roku to pliki 2007?

Serwer został tak stworzony. Wszystko jest "stare" ponieważ o to chodzi.

Myślę, że ustabilizowaliśmy sytuację, channel, który padnie wstaje w ciągu minuty.

 

Zrobiliście nowy rekord online - 5500 graczy.

 

ale k***a zeby kupowac po 1 zmiance itp poty pelerynki masakra 20 lat wstecz

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

 

Wiekszość osób hejtuje ten serwer, bo wyszło im lepiej pod względem ilości graczy. Typowa "polska" mentalność jest taka, że jemu wyszło lepiej to zrobię wszystko by to zniszczyć. Dowodem są wypowiedzi większości osób w tym temacie. Największym dowodem jest ten pseudo metińczyk "MPCforum". Z początku mówił spoko, ale gdy troche subów mu wybiło to chyba mu kompletnie odbiło. Nie wiem z czego to wynika, ale dzieciak MPCforum(tak, MPCforum jest dzieciakiem. wystarczy spojrzeć na jego słownictwo, kulture osobistą etc. wszystko leży na poziomie 12 latka z blok ekipy) uważa, że wszystko wie i jak wyciągnie komuś brudy sprzed kilku lat to jest fajny. Każdy popełnia jakieś błędy. Nigdy jeszcze nie spotkałem idealnego serwera bez wpadki, bo tkai nie powstanie. Człowiek w wyniku grzechu będzie popełniał błędy. Najlepsze jest to, że zamiast komuś pomóc to najlepiej napisać, że serwer ma hype ze względu na nazwe, serwer pod kase etc. Co z tego, że patrzy w poradniki na mpc. Nikt nie jest idealny by o wszystkim pamiętać. Ważne, że Aryman sie stara naprawić te błędy. Ludzie zacznijcie myśleć i nie bądźcie manipulowaniu przez epoke średniowieczną MPCforuma czy większości osób z mpcforum. Zamiast robić coś TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIEDZY zrób coś by tylko pomóc. Dając przykład - Aryman sobie nie radzi to harnaś, surek czy ktokolwiek inny pomaga by serwer jakoś ustał na nogi. W zamian Aryman może polecić ową osobę, reklame czy cokolwiek. Serwery padają tylko i wyłącznie z tego względu, że 1 technik niszczy prace 2 technika. I tyle w temacie

Wyszło im lepiej ? haha  

-Start został przesunięty 

-Na 2 dzień serwer działał 2 godziny po czym zrobili przerwe techniczą do 10 rano gdzie przez 16h nic nie zrobili poza niby dodaniem dodatkowego channelu

-Dziś serwer co chwile jest wywalany bo nie zablokowali jakiś komend, no i wyłączili serwer bo przechodzą na nową maszyne ...

 

Uważasz że wyszło im lepiej ? bo serwer przez 2 dni działał z 5 godzin

 

 

Pamietaj, jak na lanerisie, pare lat temu surek nie potrafil ogarnac wlamu, przez bp.

Mamy 2016r, a aryman nie potrafi zablokowac 'komendy' /dice, nawet 2letnie dziecko potrafi.

Po co @harnaś ma mu pomagac, podniesc gowno, zepsuc sobie reputacje, skoro ma swoj serwer ?

Aryman to osoba, ktora miala kilka serwerow, na dosc krotki czas, jest to osoba pokroju @Sh4ke, ktora tak na prawde  potrafi to liczyc $$, tak jak "Sh4ke", ktory zarobil krocie, a nawet nie probowal sie wytlumaczyc, dlaczego tak sie stalo... To jest DNO!

Dzieci placza, ze serwer zostal rozwalony, ddosy, itd. Powtarzam: Tutaj wystarczyla prosta komenda, a ze aryman od poczatku byl nastawiony na $, dlatego stalo sie tak, a nie inaczej, pewnie spytacie dlaczego, dlatego, ze trzeba niszczyc tego typu serwer -> Nielegalne, brak licencji, n. odpr. podatku, naciaganie na $, obiecane gory, tak robil to @Sh4ke, a tak na prawde GOWNO.

Pozdrawiam.

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

na c**j wy mnie co chwile oznaczacie w tym temacie xD

 

ale jak już tu wbiłem to coś napiszę, bo jestem hejterem i k***a moge

 

jeżeli aryman nie ogarnął na starcie takich prostych błędów jak /dice, czy pewnie inne te chińskie komendy, to się boje co się stanie jak on to na src przeniesie, ale oby miał troche oleju w głowie i przygotował wszystko tak jak należy

pliki metina skrywają dużo gówna i aktualnie stawianie serwera na starych game to samobójstwo, w sumie na src jeżeli się nie ogarnia to też

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...