Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jesienne porządki na MPCforum!


Why

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up spokojnie za niedługo będzie Mikołaj a wcześniej Halloween. Minęło tyle czasu a ja chce wiedzieć gdzie zapadli się twórcy Antarisa... :)

 

Are you not entertained?!

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

brawo, najpierw zjebaliście sobie reputacje antarisem, przeprasza bu.garisem, a teraz te plakietki, co one wam do c***a przeszkadzały? To już 2 strzał w stopę w najbliższym czasie, teraz jeszcze tylko strzał w serce i możemy żegnać forum. W sumie tutaj nie ma co żegnać, bo to forum umarło już z 2 lata temu i to przez pierdzieloną niekompetencję administratorów.

Opublikowano

Ogólnie dla mnie, to jest dobre. Wy myślicie, że każdemu będzie się chciało zbierać od nowa te 'plakietki'? Forum i tak jest na wymarciu i głównie siedzą starzy użytkownicy i wielu z nich wchodzi tylko po to, żeby ogarnąć co tam nowego, bo ma realne życie. Mieli sobie powbijane plakietki co się wiąże z lepszymi funkcjami i tyle. A teraz zostało im to zabrane. Mi na pewno będzie baaardzo się chciało zbierać od nowa (bo miałem all), przy wolnym samym weekendzie (bo szkoła). xD 

Zresztą gdyby forum jeszcze było tak samo atrakcyjne, jak kiedyś to może...obecnie jest lipa. ;)

 

Zmiany są spoko, ale jak to powinniście zostawić stare, dla osób które wchodzą tylko od czasu do czasu na forum (jak wspomniałem) i dodać parę nowych dla ludzi, którzy są nowi/mają ochotę zbierać i czas. Lub jakiś inny pomysł, nie wiem.

 

Najlepiej to zresetujcie jeszcze wszystkim posty, lajki i najlepiej całe konta + rangi funkcyjne wszystkim, na pewno przyjdzie więcej osób ^^ Zjebaliście z Antarisem oraz innymi sprawami i próbujecie w c*****y sposób, to naprawić.

 

Żeby nie było, że płaczę za plakietkami, kiedyś mnie to kręciło i szybko zebrałem wszystkie, ale teraz wchodzę na forum na górę 30 minut także ten... No ale jednak miało się fajne konto i był spokój, a teraz nic. 

denzel.png

Opublikowano

Ktoś to leci w c***a z tymi kolorami, przed chwilą "podświetlałem" się na biało, a teraz na różowo.. Jak już tak jeździmy po MPC to do tego przyczyniła się w głównej mierze administracja poprzez "kolesiostwo".

 

Ponawiam pytanie. Będzie można mieć np. Blue 5 i zaczynać od nowa? Wyglądałoby to tak Blue 5, B1<

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Ktoś to leci w c***a z tymi kolorami, przed chwilą "podświetlałem" się na biało, a teraz na różowo.. Jak już tak jeździmy po MPC to do tego przyczyniła się w głównej mierze administracja poprzez "kolesiostwo".

 

Ponawiam pytanie. Będzie można mieć np. Blue 5 i zaczynać od nowa? Wyglądałoby to tak Blue 5, B1<

Wiesz, problem z tym wszystkim jest jeden - my sobie piszemy a cała reszta ma to głęboko w dupie - w końcu naprawiają forum zabierając "nagrody". 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Graficznie przedstawione są świetnie. 
Ciekawe, co wyniknie z praktyki ich zdobywania. Z jednej strony - oh, challenge accepted, będę mieć je wszystkie! Z drugiej - aha, pomęczę się by je zdobyć, a za jakiś czas i tak je zabiorą, bo są zmiany. Pier**lę, nie robię. 
No cóż xD 
hepi berzdej! 

tMjZlYU.png


Opublikowano

No ładnie kogoś popierdoliło. 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

nie wiem o co chodzi z tymi plakietkami czy tam rangami, ze nagle przychodzi fala gimbusow i beczy, ze stracila swojego "gold membera"... Szczerze to powiem tak... Mi to wszystko jedno z tymi rangami gold member i takie jesienne porzadki robicie, ze tylko zmieniaja system jakichs obrazkow pod profilowym :D

 

ps. kiedy oswiadczenie na temat antarisa?! Bo do matur nie chce mi sie czekac

 

 

@Edit

 

Powiem tyle... Wyzej napisalem pół zartem pół serio, ale chcę wam przedstawić MOJE ZDANIE

Ze strony MCPforum to trochę nie fair, że zabierają ludziom no te plakietki, rangi (które moim zdaniem są i tak bezsensu- no ale dla niektórych mogą coś znaczyć. Rozumiem was). Ludzie się starali, a wy zabraliście im nagrodę za coś. No cóż- mcp nie jest już takie jak kiedyś... A szkoda...

Te zmiany są takie śmieszne, jak ta wasza nowa jakość, która upadła po miesiącu czy dwóch

//

Opublikowano

Kolesiostwo i tak będzie się rządzić na tym forum, usunięcie plakietek tego nie zmieni bo za miesiąc, czy dwa będzie tak samo, dam temu i temu, a ty wypie*dalaj. Tfu z takimi zmianami to, to forum długo nie przetrwa. Najpierw "Antaris" nowa jakość, rzeczywiście nowa jakość... I jakim cudem oni dalej mają rangi administratorów, skoro kompletnie olali sprawę? Z góry powinno się takie osoby wydalić i dać im perm bana za pracę na szkodę forum. 

 

Nawet cenzura nie zadziałała...

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Przepraszam za wyrażenie, ale co tu się do jasnej cholery odjaniepawla? Słyszałem, że niezły tu macie burdel, no ale nie wiedziałem, że jest aż tak źle...

1280314365-U1.png

Opublikowano
Witam.

 

Czy możecie zwrócić nam, użytkownikom co zdobyliśmy miesiące/ lata temu wstecz? Za darmo ich nie zdobyłem(inni userzy także) i chwile to nie trwało. To nie jest sprawiedliwe, gdy człowiek na coś pracuję, a Administracja od tak to zabiera. Rozumiem że jest nowy system, ale dla starych użytkowników którzy zdobyli te rangi dużo wcześniej, nie powinno być zmian. 

 

Rangi które straciłem:

 

- Best Member

 

- Blue Member

 

- MPC Champion

 

 

Mam nadzieję, że nie zostanę odesłany z kwitkiem :)

 

*PS: Posiadam ss`y, gdyby trzeba było potwierdzić wiarygodność :)

*PS2: Możecie mi tutaj ludzie gadać że się o rangi żrę, ale zapracowałem na nie jak każdy inny który jakąś zdobył. Ciężka praca, musi być nagradzana.

 

Pozdrawiam.

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

Witam.
 
Czy możecie zwrócić nam, użytkownikom co zdobyliśmy miesiące/ lata temu wstecz? Za darmo ich nie zdobyłem(inni userzy także) i chwile to nie trwało. To nie jest sprawiedliwe, gdy człowiek na coś pracuję, a Administracja od tak to zabiera. Rozumiem że jest nowy system, ale dla starych użytkowników którzy zdobyli te rangi dużo wcześniej, nie powinno być zmian. 
 
Rangi które straciłem:
 
- Best Member
 
- Blue Member
 
- MPC Champion
 
 
Mam nadzieję, że nie zostanę odesłany z kwitkiem :)
 
*PS: Posiadam ss`y, gdyby trzeba było potwierdzić wiarygodność :)
*PS2: Możecie mi tutaj ludzie gadać że się o rangi żrę, ale zapracowałem na nie jak każdy inny który jakąś zdobył. Ciężka praca, musi być nagradzana.
 
Pozdrawiam.

 

Oni nie potrzebują potwierdzeń bo doskonale wiedzą co komu zayebali jeśli o rangi chodzi bo mają archiwa / kopie. I tak masz rację co do tego co napisałeś ale boli to że nikt się z tym co tu piszemy nie liczy - wolą rozdawać rangi jak kiedyś - statusowymi konkurami Pani Kasi , gdzie 2-3 osoby w kółko te same dostają "plakietki" - czyli wracamy do punktu wyjścia. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

 

 

Witam.
 
Czy możecie zwrócić nam, użytkownikom co zdobyliśmy miesiące/ lata temu wstecz? Za darmo ich nie zdobyłem(inni userzy także) i chwile to nie trwało. To nie jest sprawiedliwe, gdy człowiek na coś pracuję, a Administracja od tak to zabiera. Rozumiem że jest nowy system, ale dla starych użytkowników którzy zdobyli te rangi dużo wcześniej, nie powinno być zmian. 
 
Rangi które straciłem:
 
- Best Member
 
- Blue Member
 
- MPC Champion
 
 
Mam nadzieję, że nie zostanę odesłany z kwitkiem :)
 
*PS: Posiadam ss`y, gdyby trzeba było potwierdzić wiarygodność :)
*PS2: Możecie mi tutaj ludzie gadać że się o rangi żrę, ale zapracowałem na nie jak każdy inny który jakąś zdobył. Ciężka praca, musi być nagradzana.
 
Pozdrawiam.

 

Oni nie potrzebują potwierdzeń bo doskonale wiedzą co komu zayebali jeśli o rangi chodzi bo mają archiwa / kopie. I tak masz rację co do tego co napisałeś ale boli to że nikt się z tym co tu piszemy nie liczy - wolą rozdawać rangi jak kiedyś - statusowymi konkurami Pani Kasi , gdzie 2-3 osoby w kółko te same dostają "plakietki" - czyli wracamy do punktu wyjścia. 

 

To tak jakbyś pracował żeby kupić auto, kupujesz auto a za jakiś czas ci zabierają jakby nigdy nic ;/

Tu już nie chodzi o rangi/ plakietki, tylko o sam fakt jak Administracja zachowała się wobec tych, którzy coś osiągnęli w przeszłości.

System okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

Administracjo, przemyśl!

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

 

Witam.
 
Czy możecie zwrócić nam, użytkownikom co zdobyliśmy miesiące/ lata temu wstecz? Za darmo ich nie zdobyłem(inni userzy także) i chwile to nie trwało. To nie jest sprawiedliwe, gdy człowiek na coś pracuję, a Administracja od tak to zabiera. Rozumiem że jest nowy system, ale dla starych użytkowników którzy zdobyli te rangi dużo wcześniej, nie powinno być zmian. 
 
Rangi które straciłem:
 
- Best Member
 
- Blue Member
 
- MPC Champion
 
 
Mam nadzieję, że nie zostanę odesłany z kwitkiem :)
 
*PS: Posiadam ss`y, gdyby trzeba było potwierdzić wiarygodność :)
*PS2: Możecie mi tutaj ludzie gadać że się o rangi żrę, ale zapracowałem na nie jak każdy inny który jakąś zdobył. Ciężka praca, musi być nagradzana.
 
Pozdrawiam.

 

Oni nie potrzebują potwierdzeń bo doskonale wiedzą co komu zayebali jeśli o rangi chodzi bo mają archiwa / kopie. I tak masz rację co do tego co napisałeś ale boli to że nikt się z tym co tu piszemy nie liczy - wolą rozdawać rangi jak kiedyś - statusowymi konkurami Pani Kasi , gdzie 2-3 osoby w kółko te same dostają "plakietki" - czyli wracamy do punktu wyjścia. 

 

To tak jakbyś pracował żeby kupić auto, kupujesz auto a za jakiś czas ci zabierają jakby nigdy nic ;/

Tu już nie chodzi o rangi/ plakietki, tylko o sam fakt jak Administracja zachowała się wobec tych, którzy coś osiągnęli w przeszłości.

System okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

Administracjo, przemyśl!

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

To nadal nie stanowi argumentu obrony przed tym, co się wydarzyło. 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

Jak sądzę nie tylko ja jestem oburzony tym, że po zapracowaniu na coś, tak po prostu Administracja wyczyściła wszystko, i jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

Nie jeden użytkownik stracił rangę/ plakietkę którą wygrał w jakimś konkursie, i nie jeden chciałby to odzyskać bo mu się najnormalniej w świecie należy, nie sądzisz?

 

*Tak jak powiedziałem wyżej, system okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

 

Jak dla mnie, i pewnie dla wielu innych, nagrody w postaci rang/ plakietek powinny zostać zwrócone nam użytkownikom. 

A ci, którzy są nowi na forum, bądź nie mieli jeszcze żadnej nagrody, powinni oczywiście brać czynny udział w konkursach itd.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

To nadal nie stanowi argumentu obrony przed tym, co się wydarzyło. 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

Jak sądzę nie tylko ja jestem oburzony tym, że po zapracowaniu na coś, tak po prostu Administracja wyczyściła wszystko, i jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

Nie jeden użytkownik stracił rangę/ plakietkę którą wygrał w jakimś konkursie, i nie jeden chciałby to odzyskać bo mu się najnormalniej w świecie należy, nie sądzisz?

 

*Tak jak powiedziałem wyżej, system okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

 

Jak dla mnie, i pewnie dla wielu innych, nagrody w postaci rang/ plakietek powinny zostać zwrócone nam użytkownikom. 

A ci, którzy są nowi na forum, bądź nie mieli jeszcze żadnej nagrody, powinni oczywiście brać czynny udział w konkursach itd.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Lub mogli chociażby np. zrobić jakąś rekompensatę w postaci plakietki x poziomu, np. tym co mieli blue dać np. Blue 1 albo po prostu każdemu Championa, coby nie musiał potem się o niego męczyć i leciał z plakietkami.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

 

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

To nadal nie stanowi argumentu obrony przed tym, co się wydarzyło. 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

Jak sądzę nie tylko ja jestem oburzony tym, że po zapracowaniu na coś, tak po prostu Administracja wyczyściła wszystko, i jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

Nie jeden użytkownik stracił rangę/ plakietkę którą wygrał w jakimś konkursie, i nie jeden chciałby to odzyskać bo mu się najnormalniej w świecie należy, nie sądzisz?

 

*Tak jak powiedziałem wyżej, system okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

 

Jak dla mnie, i pewnie dla wielu innych, nagrody w postaci rang/ plakietek powinny zostać zwrócone nam użytkownikom. 

A ci, którzy są nowi na forum, bądź nie mieli jeszcze żadnej nagrody, powinni oczywiście brać czynny udział w konkursach itd.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Lub mogli chociażby np. zrobić jakąś rekompensatę w postaci plakietki x poziomu, np. tym co mieli blue dać np. Blue 1 albo po prostu każdemu Championa, coby nie musiał potem się o niego męczyć i leciał z plakietkami.

 

Tu się zgodzę, skoro nie odzyskam ja i nikt inny swoich nagród, powinniśmy dostać rekompensatę.

Choć w moim przypadku, chciałbym odzyskać Best Member, napociłem się nad nią i zależy mi na tym by dalej u mnie widniała :)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

 

To nadal nie stanowi argumentu obrony przed tym, co się wydarzyło. 

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

 

 

 

Jak sądzę nie tylko ja jestem oburzony tym, że po zapracowaniu na coś, tak po prostu Administracja wyczyściła wszystko, i jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

Nie jeden użytkownik stracił rangę/ plakietkę którą wygrał w jakimś konkursie, i nie jeden chciałby to odzyskać bo mu się najnormalniej w świecie należy, nie sądzisz?

 

*Tak jak powiedziałem wyżej, system okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

 

Jak dla mnie, i pewnie dla wielu innych, nagrody w postaci rang/ plakietek powinny zostać zwrócone nam użytkownikom. 

A ci, którzy są nowi na forum, bądź nie mieli jeszcze żadnej nagrody, powinni oczywiście brać czynny udział w konkursach itd.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Lub mogli chociażby np. zrobić jakąś rekompensatę w postaci plakietki x poziomu, np. tym co mieli blue dać np. Blue 1 albo po prostu każdemu Championa, coby nie musiał potem się o niego męczyć i leciał z plakietkami.

Tu się zgodzę, skoro nie odzyskam ja i nikt inny swoich nagród, powinniśmy dostać rekompensatę.

Choć w moim przypadku, chciałbym odzyskać Best Member, napociłem się nad nią i zależy mi na tym by dalej u mnie widniała :)

"Pani Kasia" już jest tyle potrafią....
Opublikowano

 

 

 

 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

To nadal nie stanowi argumentu obrony przed tym, co się wydarzyło. 

Teraz pozostaje już tylko czekać na konkursy i niestety zdobywać te plakietki od nowa, może ten system okaże się lepszy, może jednak nie sprosta wyzwaniu, to wszystko przyjdzie z czasem.

 

Jak sądzę nie tylko ja jestem oburzony tym, że po zapracowaniu na coś, tak po prostu Administracja wyczyściła wszystko, i jakby nigdy nic się nie wydarzyło.

Nie jeden użytkownik stracił rangę/ plakietkę którą wygrał w jakimś konkursie, i nie jeden chciałby to odzyskać bo mu się najnormalniej w świecie należy, nie sądzisz?

 

*Tak jak powiedziałem wyżej, system okey, mi odpowiada ale po co zabierać ludziom rangi które już zdobyli? Innym rozwiązaniem mogłoby być zabranie owych plakietek/rang, ale osobom które są długo nieaktywne, a nie ludziom którzy przebywają na forum prawie że codziennie.

 

Jak dla mnie, i pewnie dla wielu innych, nagrody w postaci rang/ plakietek powinny zostać zwrócone nam użytkownikom. 

A ci, którzy są nowi na forum, bądź nie mieli jeszcze żadnej nagrody, powinni oczywiście brać czynny udział w konkursach itd.

 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Lub mogli chociażby np. zrobić jakąś rekompensatę w postaci plakietki x poziomu, np. tym co mieli blue dać np. Blue 1 albo po prostu każdemu Championa, coby nie musiał potem się o niego męczyć i leciał z plakietkami.

 

Tu się zgodzę, skoro nie odzyskam ja i nikt inny swoich nagród, powinniśmy dostać rekompensatę.

Choć w moim przypadku, chciałbym odzyskać Best Member, napociłem się nad nią i zależy mi na tym by dalej u mnie widniała :)

 

No widzisz, Ty się namęczyłeś nad best memberem, a ja siedzę tu w sumie te 9 lat.

Zrobiłem wiele złego, jak i wiele dobrego.

 

Przez te kilka lat, nauczyłem się jednego.

 

Szanujcie swój czas, bo nikt go za was szanować nie będzie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...