Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jesienne porządki na MPCforum!


Why

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma to jak zapierdolic ludziom cos na co uczciwie zapracowali :3 no k***a, poezja

Nowe plakiety zjebane, szanuje prace wykonawcy ale spierdolone sa i o ... Btw co Wy do c***a ? z forum gre robicie żeby jakieś poziomy wbijać ? Chce starego mpc a nie jakiej spierdoliny :3

 

To forum upadło wtedy kiedy kokosz przestał rządzić twarda ręka... znaleźli sie teraz jebance postępowi :) tak to jest jak chcecie ulepszyc cos co jest dobre... 

Opublikowano

hahahah brawo  xD

przepraszam, ale jednak rozwinę swoją wypowiedź, wiem "szkoda szczępić ryja" no ale nie mgoe sie powstrzymać.
jakim prawem zabieracie rangi osobom które naprawdę namęczyły się w zdobyciu ich, w wielu konkursach, czy przedsięwzięciach? a może jest to efekt tworzenia kilkunastu podobnych rang, które tak naprawdę były rozdawane na prawo i lewo przez konkursy statutowe prawie za darmo, a kiedy zaczęło być kolorowo zrobił się problem? 

dość dziwna wizja tego "nowego" mpcforum, jak fajnie, że byłem aktywny w tych czasach świetności forumkowej, wcześniej miało to ręce i nogi a teraz, pozostawię bez komentarza 

Opublikowano

Mieliście poprawić system nagród, a nie go wyzerować ;o. btw. Kto robił te nowe plakietki? 

 

 

Nie ma to jak zapierdolic ludziom cos na co uczciwie zapracowali :3 no k***a, poezja

Nowe plakiety zjebane, szanuje prace wykonawcy ale spierdolone sa i o ... Btw co Wy do c***a ? z forum gre robicie żeby jakieś poziomy wbijać ? Chce starego mpc a nie jakiej spierdoliny :3

 

To forum upadło wtedy kiedy kokosz przestał rządzić twarda ręka... znaleźli sie teraz jebance postępowi :) tak to jest jak chcecie ulepszyc cos co jest dobre... 

 

 

nowa jakoś plakietek, oby tak dalej to skończy się na pierwszym i ostatnim dziesięcioleciu

 

 

hahahah brawo  xD

 

przepraszam, ale jednak rozwinę swoją wypowiedź, wiem "szkoda szczępić ryja" no ale nie mgoe sie powstrzymać.

jakim prawem zabieracie rangi osobom które naprawdę namęczyły się w zdobyciu ich, w wielu konkursach, czy przedsięwzięciach? a może jest to efekt tworzenia kilkunastu podobnych rang, które tak naprawdę były rozdawane na prawo i lewo przez konkursy statutowe prawie za darmo, a kiedy zaczęło być kolorowo zrobił się problem? 

 

dość dziwna wizja tego "nowego" mpcforum, jak fajnie, że byłem aktywny w tych czasach świetności forumkowej, wcześniej miało to ręce i nogi a teraz, pozostawię bez komentarza 

Jak widać, Administracja nawet nie wypowie się na ten temat, no bo po co? :)

Zrobili co mieli zrobić, a reszta...

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

Na forum będą porządki, będzie zabójstwo i ja w nim będę brał udział. A mówię Ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz.

~Bogusław Linda

 

 

Jak zwykle chujnia z grzybnią....

 

 

 

a czego sie spodziewales, ipb 4.0?

 

 

ch.... system plakietek

f1a327ea2f.png

Opublikowano

 

Mieliście poprawić system nagród, a nie go wyzerować ;o. btw. Kto robił te nowe plakietki? 

 

 

Nie ma to jak zapierdolic ludziom cos na co uczciwie zapracowali :3 no k***a, poezja

Nowe plakiety zjebane, szanuje prace wykonawcy ale spierdolone sa i o ... Btw co Wy do c***a ? z forum gre robicie żeby jakieś poziomy wbijać ? Chce starego mpc a nie jakiej spierdoliny :3

 

To forum upadło wtedy kiedy kokosz przestał rządzić twarda ręka... znaleźli sie teraz jebance postępowi :) tak to jest jak chcecie ulepszyc cos co jest dobre... 

 

 

nowa jakoś plakietek, oby tak dalej to skończy się na pierwszym i ostatnim dziesięcioleciu

 

 

hahahah brawo  xD

 

przepraszam, ale jednak rozwinę swoją wypowiedź, wiem "szkoda szczępić ryja" no ale nie mgoe sie powstrzymać.

jakim prawem zabieracie rangi osobom które naprawdę namęczyły się w zdobyciu ich, w wielu konkursach, czy przedsięwzięciach? a może jest to efekt tworzenia kilkunastu podobnych rang, które tak naprawdę były rozdawane na prawo i lewo przez konkursy statutowe prawie za darmo, a kiedy zaczęło być kolorowo zrobił się problem? 

 

dość dziwna wizja tego "nowego" mpcforum, jak fajnie, że byłem aktywny w tych czasach świetności forumkowej, wcześniej miało to ręce i nogi a teraz, pozostawię bez komentarza 

Jak widać, Administracja nawet nie wypowie się na ten temat, no bo po co? :)

Zrobili co mieli zrobić, a reszta...

 

zamysł był zapewne taki aby "wskrzesić" podupadające już forum i zmobilizować oraz zachęcić do wzmożonej aktywności, lecz raczej nie tędy droga, bo jeśli kiedyś ktoś coś zdobył, wykazał się w jakimś projekcie to bezprawnie mu po prostu zabrali jego "własność" 

no ale co już my możemy zrobić skoro nikt nas nie słucha :D

Opublikowano

Napisałem na Pw do 3 członków administracji i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Nie wydaje mi się żebym w ogóle jakąkolwiek otrzymał.

To co my użytkownicy robimy i piszemy, administracja ma to po prostu w nosie.

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Przeżywacie te plakietki, jakby Wam zabrali jakieś pieniądze. Po co pisać do administracji na pw, skoro mimo dużej ilości negatywnej komentarzy niewiele ich to interesuje? Zabrali to zabrali i na pewno nie oddadzą, bo wprowadzili już cały system.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

^Nie, nie dostaniesz.

 

Przeżywacie jakby Wam ktoś obiad zjadł.  :((

A przeżywamy, bo nie po to ktoś coś robił, żeby potem dostać figę z makiem. Jeżeli Ci to nie odpowiada, nie musisz brać w tym udziału, jak np moja osoba ;)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

^Nie, nie dostaniesz.

 

Przeżywacie jakby Wam ktoś obiad zjadł.  :((

 

najlepiej zamknac morde, siedziec cicho i nie walczyć o swoje, no k***a

 

najpierw zabiorą Ci plakietke, potem naplują Ci prosto w twarz i tez nic nie powiesz, bo co, bo nic sie w zasadzie nie stalo ? Stalo sie i nie ma co ukrywać, ze przycinają w c***a, ze jeszcze nikt tak nie przycinał...

 

 

Przeżywacie te plakietki, jakby Wam zabrali jakieś pieniądze. Po co pisać do administracji na pw, skoro mimo dużej ilości negatywnej komentarzy niewiele ich to interesuje? Zabrali to zabrali i na pewno nie oddadzą, bo wprowadzili już cały system.

 

zawsze sranie o te plakietki... juz c**j z nimi, tu chodzi o sam fakt, ze zajebali cos na co ludzie zapracowali.

Opublikowano

 

najlepiej zamknac morde, siedziec cicho i nie walczyć o swoje, no k***a

 

najpierw zabiorą Ci plakietke, potem naplują Ci prosto w twarz i tez nic nie powiesz, bo co, bo nic sie w zasadzie nie stalo ? Stalo sie i nie ma co ukrywać, ze przycinają w c***a, ze jeszcze nikt tak nie przycinał...

 

Mi też się nie podoba to co zrobili, ale oni już tego nie zmienią. A takie płaczki po prostu wyglądają śmiesznie. Poza tym to tylko plakietki, które w większości dostaliście bez wysiłku - za losowania, za wysłanie foteczki z choinką, czy inne głupstwo. 

Opublikowano

 

 

najlepiej zamknac morde, siedziec cicho i nie walczyć o swoje, no k***a

 

najpierw zabiorą Ci plakietke, potem naplują Ci prosto w twarz i tez nic nie powiesz, bo co, bo nic sie w zasadzie nie stalo ? Stalo sie i nie ma co ukrywać, ze przycinają w c***a, ze jeszcze nikt tak nie przycinał...

 

Mi też się nie podoba to co zrobili, ale oni już tego nie zmienią. A takie płaczki po prostu wyglądają śmiesznie. Poza tym to tylko plakietki, które w większości dostaliście bez wysiłku - za losowania, za wysłanie foteczki z choinką, czy inne głupstwo. 

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie. Cześć dostała za to co mówisz, ale duża część naprawdę się musiała napracować. A tutaj liczą się fakty, więc po co to dopierdalanie "płaczkom" skoro Cię to nie obchodzi?

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Wałęsa walczył o prawa dla robotników i wolność dla kraju i obywateli, ojczyzny splamionej krwią niewinnych ofiar władzy ludowej. Nie poddawał się mimo szykanowania przez władze PRL! Stanął na czele ludu który domagał się swoich praw! Praw ludzi, godnych praw. Macie szacunek jakiś dla człowieka dzięki któremu Bednarek śpiewa "dni których jeszcze nie znamy"?! Dlaczego naród, którym jest publiczność tutaj zgromadzona użytkowników analogicznie nie ma prawa decydować o swoim losie, który jest tak łokrutny?! Ludzie na kromke chleba nie mają, tego chleba którym są tutaj plakietki zdobyte nielichą pracą jaką każden jeden użytkownik włożył żeby zwyciężyć konkurs. Albo nie włożył, bo wyżydził. Ale miał! A co teraz ma? Nic nie ma. I kiedy znowu będzie miał? Tego nikt nie wie w obecnej sytuacji, bo jak nawet administrator nie wie to kto wie. Konkursów nie ma komu robić, plakietki usuwają, ludzie się buntują, lajki odejmują, wioski płoną i jak żyć? Panie administrator. Niepokoje społeczne zostały nasilone i nie poprawi tej sytuacji żaden system plakietek, które gówno znaczą tak naprawdę, bo co znaczą? Jeśli plakietki gówno znaczą, a zostały odebrane, to tak jakby gówno zostało ludziom odebrane. I w tej sytuacji nie wiem co jest gorsze: czy to że ludzie gówno mieli i nawet to im zabrali, czy że ludzie o to gówno się awanturują jak feministki o to żeby mogły z cyckami nago po mieście chodzić. Sytuacja staje się jeszcze bardziej chora w momencie kiedy okazuje się że ludzie cały ten czas pracowali na gówno które im zabrano. Wy chyba nie wiecie jak to jest stracić gówno swojej pracy. Ciężkiej pracy. Proszę Państwa, idź pan w c**j. 

Opublikowano

 

 

najlepiej zamknac morde, siedziec cicho i nie walczyć o swoje, no k***a

 

najpierw zabiorą Ci plakietke, potem naplują Ci prosto w twarz i tez nic nie powiesz, bo co, bo nic sie w zasadzie nie stalo ? Stalo sie i nie ma co ukrywać, ze przycinają w c***a, ze jeszcze nikt tak nie przycinał...

 

Mi też się nie podoba to co zrobili, ale oni już tego nie zmienią. A takie płaczki po prostu wyglądają śmiesznie. Poza tym to tylko plakietki, które w większości dostaliście bez wysiłku - za losowania, za wysłanie foteczki z choinką, czy inne głupstwo. 

 

 

z calym szacunkiem ale nie odróżniasz płaczu od dochodzenia o swoje ;)

 

zreszta jesli mam racje, to w walce o swoje mozesz postrzegac to jako placz, w chuju to mam ;) Tu nie ma co sie pierdolic z administracja bo im w dupach sie poprzewracalo...

Opublikowano

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie. Cześć dostała za to co mówisz, ale duża część naprawdę się musiała napracować. A tutaj liczą się fakty, więc po co to dopierdalanie "płaczkom" skoro Cię to nie obchodzi?

Raczej część musiała się napracować, a duża część nie. Koleś, masz konto od 2014, a mniej-więcej w tamtym okresie zaczęły się te śmieszne konkursy, gdzie się dostawało nagrody prawie, że za darmo. Więc nie wmówisz mi, że należysz do tej części osób co musiała się nieźle namęczyć. 

 

Fakt jest taki, że system został zmieniony i nikt Tobie nie zwróci tych drogocennych plakietek.

 

I masz rację - nie obchodzi mnie - pisz sobie ile wlezie do zielonych czy czerwonych, ale zostawcie to między sobą. Wstawiając screenshoty z rozmów narażasz się po prostu na krytykę. Chyba nie myślałeś, że każdy Tobie przyklaśnie. 

 

z calym szacunkiem ale nie odróżniasz płaczu od dochodzenia o swoje ;)

 

zreszta jesli mam racje, to w walce o swoje mozesz postrzegac to jako placz, w chuju to mam ;) Tu nie ma co sie pierdolic z administracja bo im w dupach sie poprzewracalo...

 

Kumplu. Na tym forum nic nie jest Twoje.

Opublikowano

 

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie. Cześć dostała za to co mówisz, ale duża część naprawdę się musiała napracować. A tutaj liczą się fakty, więc po co to dopierdalanie "płaczkom" skoro Cię to nie obchodzi?

Raczej część musiała się napracować, a duża część nie. Koleś, masz konto od 2014, a mniej-więcej w tamtym okresie zaczęły się te śmieszne konkursy, gdzie się dostawało nagrody prawie, że za darmo. Więc nie wmówisz mi, że należysz do tej części osób co musiała się nieźle namęczyć. 

 

Fakt jest taki, że system został zmieniony i nikt Tobie nie zwróci tych drogocennych plakietek.

 

I masz rację - nie obchodzi mnie - pisz sobie ile wlezie do zielonych czy czerwonych, ale zostawcie to między sobą. Wstawiając screenshoty z rozmów narażasz się po prostu na krytykę. Chyba nie myślałeś, że każdy Tobie przyklaśnie. 

 

z calym szacunkiem ale nie odróżniasz płaczu od dochodzenia o swoje ;)

 

zreszta jesli mam racje, to w walce o swoje mozesz postrzegac to jako placz, w chuju to mam ;) Tu nie ma co sie pierdolic z administracja bo im w dupach sie poprzewracalo...

 

Kumplu. Na tym forum nic nie jest Twoje.

 

Masz rację, mam konto od 2014  ale nie dostałem tych "drogocennych plakietek" za zwykłe pierdnięcie moja droga ;)

Nie każdy myśli tak jak ja, i nie każdy trzyma moje zdanie, jednak jest wielu którzy będą popierać moje zdanie na ten temat. 

A ty przychodzisz, burzysz się a i tak masz to daleko w dupie. Więc nie rozumiem po co wypowiadasz się na temat, który w ogóle Cię nie obchodzi?

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie. Cześć dostała za to co mówisz, ale duża część naprawdę się musiała napracować. A tutaj liczą się fakty, więc po co to dopierdalanie "płaczkom" skoro Cię to nie obchodzi?

Raczej część musiała się napracować, a duża część nie. Koleś, masz konto od 2014, a mniej-więcej w tamtym okresie zaczęły się te śmieszne konkursy, gdzie się dostawało nagrody prawie, że za darmo. Więc nie wmówisz mi, że należysz do tej części osób co musiała się nieźle namęczyć. 

 

Fakt jest taki, że system został zmieniony i nikt Tobie nie zwróci tych drogocennych plakietek.

 

I masz rację - nie obchodzi mnie - pisz sobie ile wlezie do zielonych czy czerwonych, ale zostawcie to między sobą. Wstawiając screenshoty z rozmów narażasz się po prostu na krytykę. Chyba nie myślałeś, że każdy Tobie przyklaśnie. 

 

z calym szacunkiem ale nie odróżniasz płaczu od dochodzenia o swoje ;)

 

zreszta jesli mam racje, to w walce o swoje mozesz postrzegac to jako placz, w chuju to mam ;) Tu nie ma co sie pierdolic z administracja bo im w dupach sie poprzewracalo...

 

Kumplu. Na tym forum nic nie jest Twoje.

 

tako ? Przyznaj sie, ze gdyby nie ranga to sam bys jechal ten system od gory do dolu tylko masz moda i po prostu nie chcesz komplikacji z "gora" ;)

 

Opublikowano

 

A ty przychodzisz, burzysz się a i tak masz to daleko w dupie. Więc nie rozumiem po co wypowiadasz się na temat, który w ogóle Cię nie obchodzi?

 

Bo mogę.

 

 

 

tako ? Przyznaj sie, ze gdyby nie ranga to sam bys jechal ten system od gory do dolu tylko masz moda i po prostu nie chcesz komplikacji z "gora" ;)

Nie jestem ta od "jechania". Napisałam - nie podoba mi się - i tyle starczy. Czego oczekujesz? Że będę po kimś cisnąć od najgorszych? Nawet bez moda tak bym nie zrobiła, sorki. 

Opublikowano

Wałęsa walczył o prawa dla robotników i wolność dla kraju i obywateli, ojczyzny splamionej krwią niewinnych ofiar władzy ludowej. Nie poddawał się mimo szykanowania przez władze PRL! Stanął na czele ludu który domagał się swoich praw! Praw ludzi, godnych praw. Macie szacunek jakiś dla człowieka dzięki któremu Bednarek śpiewa "dni których jeszcze nie znamy"?! Dlaczego naród, którym jest publiczność tutaj zgromadzona użytkowników analogicznie nie ma prawa decydować o swoim losie, który jest tak łokrutny?! Ludzie na kromke chleba nie mają, tego chleba którym są tutaj plakietki zdobyte nielichą pracą jaką każden jeden użytkownik włożył żeby zwyciężyć konkurs. Albo nie włożył, bo wyżydził. Ale miał! A co teraz ma? Nic nie ma. I kiedy znowu będzie miał? Tego nikt nie wie w obecnej sytuacji, bo jak nawet administrator nie wie to kto wie. Konkursów nie ma komu robić, plakietki usuwają, ludzie się buntują, lajki odejmują, wioski płoną i jak żyć? Panie administrator. Niepokoje społeczne zostały nasilone i nie poprawi tej sytuacji żaden system plakietek, które gówno znaczą tak naprawdę, bo co znaczą? Jeśli plakietki gówno znaczą, a zostały odebrane, to tak jakby gówno zostało ludziom odebrane. I w tej sytuacji nie wiem co jest gorsze: czy to że ludzie gówno mieli i nawet to im zabrali, czy że ludzie o to gówno się awanturują jak feministki o to żeby mogły z cyckami nago po mieście chodzić. Sytuacja staje się jeszcze bardziej chora w momencie kiedy okazuje się że ludzie cały ten czas pracowali na gówno które im zabrano. Wy chyba nie wiecie jak to jest stracić gówno swojej pracy. Ciężkiej pracy. Proszę Państwa, idź pan w c**j. 

dobra pasta, zapisuje

 

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nieładnie. Cześć dostała za to co mówisz, ale duża część naprawdę się musiała napracować. A tutaj liczą się fakty, więc po co to dopierdalanie "płaczkom" skoro Cię to nie obchodzi?

bo wyglada to smiesznie

­

Opublikowano

 

 

A ty przychodzisz, burzysz się a i tak masz to daleko w dupie. Więc nie rozumiem po co wypowiadasz się na temat, który w ogóle Cię nie obchodzi?

 

Bo mogę.

 

 

 

tako ? Przyznaj sie, ze gdyby nie ranga to sam bys jechal ten system od gory do dolu tylko masz moda i po prostu nie chcesz komplikacji z "gora" ;)

Nie jestem ta od "jechania". Napisałam - nie podoba mi się - i tyle starczy. Czego oczekujesz? Że będę po kimś cisnąć od najgorszych? Nawet bez moda tak bym nie zrobiła, sorki. 

 

Co to jest za odpowiedź "bo mogę". Myślę, iż jesteś już duża, i potrafisz jasno i klarownie odpowiedzieć na moje w/w pytanie :)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...