Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rownież czekam na lepszą jakoś Kimi no Na wa ,a drugi wyczekiwany przeze mnie tytuł to Koe no Katachi ,przeczytałem mange i jestem ciekaw jak to będzie z filmem.

Opublikowano

W ogóle ciekawe jak to z tym filmem, bo na malu ma aż 9.41, aktualnie top 1 wśród anime. Jak to widzę to aż nie mogę się doczekać na bd :)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Jaracie się pcemą Kimi no Na wa. na malu, ale zobaczcie jak niewiele osób je oceniło (13k) i to pewnie celowo zawyżane oceny..

 

 

A teraz oyasumi nasai bo jutro ide do roboty, jak co dzień.

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano (edytowane)

W ogóle ciekawe jak to z tym filmem, bo na malu ma aż 9.41, aktualnie top 1 wśród anime. Jak to widzę to aż nie mogę się doczekać na bd :)

W przypadku filmów Makoto ocena idzie ostro w górę z powodu piękna wizualnego, co mnie akurat nie dziwi bo sam to uwielbiam. :) Edytowane przez armoro
Opublikowano

 

W ogóle ciekawe jak to z tym filmem, bo na malu ma aż 9.41, aktualnie top 1 wśród anime. Jak to widzę to aż nie mogę się doczekać na bd :)

W przypadku filmów Makoto ocena idzie ostro w górę z powodu piękna wizualnego, co mnie akurat nie dziwi bo sam to uwielbiam. :)

 

Nie powiedziałbym, że to będzie jakieś piękne w uj, bo zajeżdża 3d i to mocno.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie powiedziałbym, że to będzie jakieś piękne w uj, bo zajeżdża 3d i to mocno.

Anime może być całe w 3D, a i tak będzie piękne, jeśli jest odpowiedniej jakości. Nie ma znaczenia czy to 3D czy 2D.

Typowe rysowane tła to przeszłość anime i ja wcale za tym nie tęsknię. Grafiki komputerowe są lepsze bo realistyczniejsze (nie ma wrażenia jakiegoś rysunku/szkicu).

Opublikowano

@TheMadMan9512

Na początku powiem, iż pozycję obejrzałem z czystego przypadku, dlatego nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań. Klimat steampunkowy za którym nie bardzo przepadam, a sama fabuła to mocna inspiracja fantastyką traktującą o stworzeniu sztucznego człowieka ("Potwór Frankensteina" i nie tylko). Pod względem fabularnym akcja poprowadzona w miarę poprawnie, wizualnie zaś nie jest jakiś majstersztyk. Dla mnie ta pozycja to taki "ot zapychacz" z braku laku. 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngPitbull_

Lipa, szukam czegoś z truposzami to znajduję na przemian anime z oceną 6-7 albo starą kreską (w tym Hellsing - tak wiem, nie mam gustu <.<).

No nic, dzięki za opis. Kolejna pozycja do wywalenia.

Shiki?

Opublikowano

 

@1373230489-U611928.pngPitbull_

Lipa, szukam czegoś z truposzami to znajduję na przemian anime z oceną 6-7 albo starą kreską (w tym Hellsing - tak wiem, nie mam gustu <.<).

No nic, dzięki za opis. Kolejna pozycja do wywalenia.

Shiki?

Te lepsze animce mam już zaliczone, a przynajmniej tak sądzę.

Nie wiem jak szukać gatunku zombie, po horrorach nie wszystkie pozycje wyskakują (np. pomijane są komedie/parodie). Na odwrót też ciężko.

 

Nie będę tu o nic prosił z racji, że jest od tego inny temat, ale chętnie dowiem się czy istnieje alternatywa MALa z szukajką uwzględniającą gatunki.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Jest jakieś anime podobne do boku dake ga inai machi / steins;gate? Chciałbym, aby fabuła opierała się głównie na podróżach w czasie. Btw, warto obejrzeć Monstera?

Opublikowano

 

 

@1373230489-U611928.pngPitbull_

Lipa, szukam czegoś z truposzami to znajduję na przemian anime z oceną 6-7 albo starą kreską (w tym Hellsing - tak wiem, nie mam gustu <.<).

No nic, dzięki za opis. Kolejna pozycja do wywalenia.

Shiki?

Te lepsze animce mam już zaliczone, a przynajmniej tak sądzę.

Nie wiem jak szukać gatunku zombie, po horrorach nie wszystkie pozycje wyskakują (np. pomijane są komedie/parodie). Na odwrót też ciężko.

 

Nie będę tu o nic prosił z racji, że jest od tego inny temat, ale chętnie dowiem się czy istnieje alternatywa MALa z szukajką uwzględniającą gatunki.

 

AniDB ma trochę bardziej rozbudowane tagi jak np. taki MaL i po wrzuceniu do wyszukiwarki tagów frazy "zombie" - wyskoczyła mi taka lista:

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=tag&tagid=2257

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Jest jakieś anime podobne do boku dake ga inai machi / steins;gate? Chciałbym, aby fabuła opierała się głównie na podróżach w czasie. Btw, warto obejrzeć Monstera?

Monster to jedno z najlepszych anime jakie widziałem, 70 odcinków i 0 dziur fabularnych, ciągle coś się dzieje, nie ma bezwartościowych momentów, dużo postaci i nieprzewidywalna akcja. Kwestia tego czy Ci siądzie, ja osobiście po jakimś 20 odcinku (?) miałem długą przerwę i musiałem zrobić rewatch - wtedy sobie obiecałem, że go zobaczę do końca i nie żałuję. Trochę serial przypomina.

 

 

 

 

 

opening ani razu nie skipnięty 

 

Ostrzegam tylko, że anime nie opiera się na krwawych scenach. Krew owszem jest - i to w bardzo rozsądnej ilości - ale nie strzelają się tam co odcinek. 

Edytowane przez KlauS.

QtiV6xY.gif

Opublikowano (edytowane)

AniDB ma trochę bardziej rozbudowane tagi jak np. taki MaL i po wrzuceniu do wyszukiwarki tagów frazy "zombie" - wyskoczyła mi taka lista:

 

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=tag&tagid=2257

No dobra, moje wątpliwości zostały rozwiane.

Wszystkie lepsze pozycje obejrzałem lub postanowiłem nie oglądać ze względu na kreskę, a reszta jest na tyle słaba, że nie warto nawet patrzeć.

Btw, tak na oko wyszło więcej anime z wampirami niż zombie, ale szczegół. xD

 

 

Jest jakieś anime podobne do boku dake ga inai machi / steins;gate? Chciałbym, aby fabuła opierała się głównie na podróżach w czasie. Btw, warto obejrzeć Monstera?

Zaproponowałbym Charlotte, ale tam o cofaniu w czasie było bardzo mało, nie mniej miało to znaczący odcisk na całość fabuły.

Do tego Re:Zero (motyw cofania w czasie, gdy tylko coś nie wyjdzie, prawie brat bliźniak Steins;Gate'a) i może Zetsuen no Tempest (drama/zagadki przeplatane z wątkiem o cofaniu w czasie - podobne do Boku dake).

 

Mirai Nikki też się nada, ale trudno mi cokolwiek porównać, @Royal3 by się pewnie o tym rozpisał.

Edytowane przez TheMadMan9512

417711489342956987022.png

Opublikowano

damn..,

daleko zawędrowałem na naszym forum, bo praktycznie nie rozumiem nic  z tego co piszecie xD

Dajcie kmieciom widły to się zbuntują  B)

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

damn..,

daleko zawędrowałem na naszym forum, bo praktycznie nie rozumiem nic  z tego co piszecie xD

Dajcie kmieciom widły to się zbuntują  B)

Czego nie rozumiesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...