Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Margonem.zapto.org Prywatny Serwer Margonem


KaszanaLubiZryć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowość

-niedługo zostaną wprowadzone torby :O

na tą chwilę nic nie wylotamy bo po prostu jej nie mamy :D

Kaszana widzę, że twoja profesja już normalnie wyświetla się w rankingu, czy administrator już pracował nad naprawą? 

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nowość

-niedługo zostaną wprowadzone torby :O

na tą chwilę nic nie wylotamy bo po prostu jej nie mamy :D

Kaszana widzę, że twoja profesja już normalnie wyświetla się w rankingu, czy administrator już pracował nad naprawą? 

 

Dziwne. Ja też mam paladyna i nie pisze nic.


 

Opublikowano

Admin sie pyta czy ktoś z wasz ma konto 20lvl+ bo chce balans profesji zrobić.

 

Przewidywany restart postaci oraz oficjalny start na next wakacje (przy dobrych wiatrach)

mogą występować różne problemy dot rejestracji itp ponieważ pan admin przepisuje silnik.

błędy można zgłaszać na forum na pewno się tym zajmie bronie na 3 profesje już można zakładać.

Opublikowano

Admin sie pyta czy ktoś z wasz ma konto 20lvl+ bo chce balans profesji zrobić.

 

Przewidywany restart postaci oraz oficjalny start na next wakacje (przy dobrych wiatrach)

mogą występować różne problemy dot rejestracji itp ponieważ pan admin przepisuje silnik.

błędy można zgłaszać na forum na pewno się tym zajmie bronie na 3 profesje już można zakładać.

 

Ja mam konto z takim levelem, ale jak on ten balans chce zrobić skoro moja postać nie ma profesji. :D

Opublikowano

Jeszcze nikomu się nie udało opracować stabilnego silnika margonem, pracują nad tym.
-----------------------------

A co z tym serwerem ? Od jakiegoś czasu nic.


 

Opublikowano

 

margatron to przecież pomyłka, tego się nie da naprawić

ten drugi to również jakiś żart

zrób lepszy zanim się wypowiesz gimbusiaro.

 

@Nightday96 pewnie robotą zajęty jest.

 

spytam go na emaila kiedy update bdzie

 

toż właśnie robię XDD

ja nie wiem kim jest autor tego pseduosilnika ale jeżeli zajmuje mu tyle czasu zrobienie tak banalnych rzeczy jak działające chodzenie bez lagów to życzę powodzenia

Opublikowano

 

margatron to przecież pomyłka, tego się nie da naprawić

ten drugi to również jakiś żart

zrób lepszy zanim się wypowiesz gimbusiaro.

 

@Nightday96 pewnie robotą zajęty jest.

 

spytam go na emaila kiedy update bdzie

 

Może i jest, ale od dłuższego czasu jakoś nie widzę żadnej zmiany...


 

Opublikowano

 

 

margatron to przecież pomyłka, tego się nie da naprawić

ten drugi to również jakiś żart

zrób lepszy zanim się wypowiesz gimbusiaro.

 

@Nightday96 pewnie robotą zajęty jest.

 

spytam go na emaila kiedy update bdzie

 

toż właśnie robię XDD

ja nie wiem kim jest autor tego pseduosilnika ale jeżeli zajmuje mu tyle czasu zrobienie tak banalnych rzeczy jak działające chodzenie bez lagów to życzę powodzenia

 

jeżeli ma ktoś czas. nikt mu na chleb nie zarobi.a tobie jak zarabia mamusia to nie dziwne ze siedzisz 24h przed kompem xD  :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...