Skocz do zawartości

GrabsonPL

ProUser
 • Zawartość

  729
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O GrabsonPL

 • Ranga
  Bywalec MPC III

Metody kontaktu

 • GG
  60382779
 • Skype
  grabi888

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  epicgames

Ostatnio na profilu byli

4499 wyświetleń profilu
 1. Obecnie jest on wbudowany w hosting, wszystkie opcje edycji są wewnątrz konta hostingowego, ale jest szansa, że zostanie wyizolowany i udostępniony.
 2. Itemshop jest już sprawny, na dniach zaktualizuję prezentację, bo przygotowujemy się powoli pod obsługę nowych gier.
 3. Po dodaniu CS będziemy pracowali nad dodaniem unturned - na prośbę naszych użytkowników.
 4. Wspierać można obecnie przez paypal, po wejściu na stronę wyskakuje modal z przyciskiem dotacji. Sam link myślę, że nie jest już tajemnicą. http://gcore.pl - uwaga, nie wszystkie serwery będą aktywowane, to nadal alpha. Jeśli chodzi o itemshop, opracowuję własny obsługujący wszystkie płatności dostępne w internecie. Nie jest piękny, ale robię backend, jak skończę to zatrudnię grafika i będzie 10/10.
 5. Zapraszam na naszą stronę na facebooku https://www.facebook.com/Gaming-Corepl-394793371293206/ Dodatkowo w przyszłym tygodniu będą dostępne nowe serwery, rozważam rozszerzenie panelu o obsługę unturned oraz innych gier proponowanych przez klientów.
 6. Niedługo odbędą się publiczne testy na trochę 'poważniejszych' parametrach. Hosting jest już prawie w pełni automatyczny.
 7. Aktualnie pracuję nad panelem administratora umożliwiającym aktywację serwerów za pomocą jednego kliknięcia, a także zmianę przydzielonej pamięci. W pełni zautomatyzowano aktywację serwerów i ftp.
 8. Tutaj jest mowa o innym gcore, wejdź w dział minecraft/zarządzanie serwerem - tam jest temat projektu, dla którego są grafiki
 9. Polecam, super wykonanie, od momentu zlecenia w ciągu ok. godziny dostałem grafiki w kilku wersjach. Jestem zadowolony ze współpracy
 10. Dzięki @gethertv projekt ma nowe logo. Niedługo hosting zacznie obsługiwać serwery cs 1.6 :)
 11. Przerobiłem panel, ponieważ brakowało miejsca na nowe funkcje, niedługo także pojawi się ticket system dla supportu oraz alpha itemshopu.
 12. Dziś w pełni zautomatyzuję ftp oraz dodam podgląd logów z konsoli do panelu

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...