Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Margonem.zapto.org Prywatny Serwer Margonem


KaszanaLubiZryć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

margatron to przecież pomyłka, tego się nie da naprawić

ten drugi to również jakiś żart

zrób lepszy zanim się wypowiesz gimbusiaro.

 

@Nightday96 pewnie robotą zajęty jest.

 

spytam go na emaila kiedy update bdzie

 

toż właśnie robię XDD

ja nie wiem kim jest autor tego pseduosilnika ale jeżeli zajmuje mu tyle czasu zrobienie tak banalnych rzeczy jak działające chodzenie bez lagów to życzę powodzenia

 

jeżeli ma ktoś czas. nikt mu na chleb nie zarobi.a tobie jak zarabia mamusia to nie dziwne ze siedzisz 24h przed kompem xD  :D

 

dupka boli

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

margatron to przecież pomyłka, tego się nie da naprawić

ten drugi to również jakiś żart

zrób lepszy zanim się wypowiesz gimbusiaro.

 

@Nightday96 pewnie robotą zajęty jest.

 

spytam go na emaila kiedy update bdzie

 

toż właśnie robię XDD

ja nie wiem kim jest autor tego pseduosilnika ale jeżeli zajmuje mu tyle czasu zrobienie tak banalnych rzeczy jak działające chodzenie bez lagów to życzę powodzenia

 

jeżeli ma ktoś czas. nikt mu na chleb nie zarobi.a tobie jak zarabia mamusia to nie dziwne ze siedzisz 24h przed kompem xD  :D

 

dupka boli

 

nie wiem co ma znaczyc ta twoja gimbusiarska odpowiedz ale mi tu smierdzi znanym trollem z gimbazy który nie zdał 3x @matri

 

znalazł się troll.

no ciebie zapewne boli jak tyle na kompie siedzisz współczuję kup sobie jakąś maść to cie mniej bedzie bolec 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poda ktos link do strony?

margonem2.eu obecnie włączony

 

 

 

@topic ciekawe kiedy skończy ithan. 

bo jeszcze mu zostało pare mapek ratusz pietro,dom aukcyjny,baraki, baraki p1, zajazd u makiny + pietro + pokoje ciekawe jak to zrobi jak mapki pokojów nie będzei miał chyba ze za sł wynajmie xD

dom unila i jaskinia lowcow to jest jakies jeszcze

10mapek ponad

 

obecnie jest 16 map myślę ze za pół roku tego się doczekamy!!!

 

dzisiaj zostały dodane mapki taki jak: dom sióstr p0, dom sióstr p1, ratusz ithan,piwnica ratusza,

licząć to ze serwer przez dłuższy czas był off

 

 a no i paladyna mozna utworzyć  :lenny:

Opublikowano

Robię konto i nie moge wejsc do gry :/

nie moge postaci zrobic

Mam tak samo. Postać stoi w miejscu.

Opublikowano

 

Robię konto i nie moge wejsc do gry :/

nie moge postaci zrobic

Mam tak samo. Postać stoi w miejscu.

 

u cb w miejscu a ja nawet do gry nie moge wejsc bo postaci mi nie tworzy :/

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

 

 

Robię konto i nie moge wejsc do gry :/

nie moge postaci zrobic

Mam tak samo. Postać stoi w miejscu.

 

u cb w miejscu a ja nawet do gry nie moge wejsc bo postaci mi nie tworzy :/

 

można tylko zrobić meżczyżne paladyn,wojownik,mag,tropiciel

 

 

Robię konto i nie moge wejsc do gry :/

nie moge postaci zrobic

Mam tak samo. Postać stoi w miejscu.

 

normalnie sie chodzi /wasd lub strzalkami

 

co do błędów to mozecie zgłaszać na tamtejszym forum lub właścicielowi na gg: 59924219

Opublikowano

Działa wam strona ?

Strona tak. Logowanie nie. Tzn zaloguje mnie ale pisze mi, że  błędne hasło... A na początku tygodnia działało. 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...