Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium | start: 14.05.2016r godz 19.00 ! SEASON 9EP2 ! exp: 1000x / drop: 50% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gra tu ktos wgl bo na stronie 0 online

Trwają testy, serwer startuje 14 maja.

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Równiez jestem za tym aby donate obejmywało tylko serwer vip. Rzeczywiscie duzo w tym jest z tymi setami full za real kase ;/

Opublikowano

Przeciez expiac rowniez masz do wyboru fo item za GR, teraz bedzie jeszcze latwiej poniewaz z kazdym GR beda bonusowe credity. Jak obliczałem zdobycie fo equ to kwestia okolo 6 GRow.

Troszke mysle uczepiliscie sie tego, wprowadzilismy od poprzedniej edycji duzo ulatwien dla osob ktore nie placa, a chca grac i dawac rade (usunelismy wszelkie boosty do pvp, ktore byly w xshopie). Bedzie opcja upgradu losowej opcji do itemka czego rowniez nie bylo, bedzie market na stronie, beda wszelkiego rodzaju wymiany creditow, wcoinow, goblin pointow wszystko w pelni zautomatyzowane. Dojda achivmenty, nowe wyzwania za ktore beda punkty, wiec to nie tylko expienie i grand resy. Ludzie robili seedy i sprzedawali za kilka itemow fo, poza tym seta socket nie kupisz z wbitymi opcjami, nie ma takiej mozliwosci u nas na serwerze. Piszecie 3-4 miesiace i res acc, wystarczy spojrzec na ostatnie publikacje serwerow gdzie pisali administratorzy ze bedzie stal do ostatniego gracza, pol roku, rok i co sie dzialo ? po 2-4 tygodniach resy acc. Nikt nie jest w stanie zagwarantowac ile bedzie stala edycja, kiedys klucilem sie z pewnym administratorem  z konkurencji, ktory to stwierdzil ze u nich edycje trwaja 4-5 miesiecy czy wiecej a na wogu 3 czy 4, napisalem ok tylko po 3 miesiacach graczy aktywnych masz 15 osob, w taki sposob i WOG mogłby ciagnac do pol roku ale czy ma to sens ? Nie czekamy az minie te 45 dni i mina wszelkie zwroty, nie my tak nie działamy, dodał bym jeszcze kwestie tego typu ze  ktory polski serwer w ogole cos oddaje ? no ale to już szczegół.

Zbytnio uczepiliscie sie donate ;) nie wszystko mozna kupic :) sockety sa mocniejsze tego nie kupisz, a reszte tak samo zdobedziesz jak inni :) tym bardziej ze to nie exp 100 czy 200 a 1000x wiec i dość szybko sie bije te resy.

Planujemy rowniez uruchomienie serwera low i mysle ze tutaj bedzie duza rewolucja ;) ale o tym nie w tym temacie i nie teraz :)

Opublikowano

Idea wydaje się całkiem, całkiem, ale bardziej czekam na otworzenie serwera low exp. 1000x to raczej nie dla mnie, ale trzymam kciuki :)

Opublikowano

Mnie tam obojętnie, czekam na oba serwery, chodź szczerze bardziej na Low serwer na nim przynajmniej nie będzie full statów :D

Opublikowano

Nie chodzi o płacenie czy nie za FO bo pewnie 90% graczy to osoby 18++ pracujące. Chodzi o sam fakt FO, które są moim zdaniem bez sensu. Żadna frajda gdy wszyscy mają takie same sety. Gdzie tu "zbieractwo" i kombinowanie rr+hp, dd+hp etc? Na tym polega frajda żeby skompletować set a nie kupić/zdobyć FO i nie ma co robić.

Opublikowano

Przeciez expiac rowniez masz do wyboru fo item za GR, teraz bedzie jeszcze latwiej poniewaz z kazdym GR beda bonusowe credity. Jak obliczałem zdobycie fo equ to kwestia okolo 6 GRow.

Troszke mysle uczepiliscie sie tego, wprowadzilismy od poprzedniej edycji duzo ulatwien dla osob ktore nie placa, a chca grac i dawac rade (usunelismy wszelkie boosty do pvp, ktore byly w xshopie). Bedzie opcja upgradu losowej opcji do itemka czego rowniez nie bylo, bedzie market na stronie, beda wszelkiego rodzaju wymiany creditow, wcoinow, goblin pointow wszystko w pelni zautomatyzowane. Dojda achivmenty, nowe wyzwania za ktore beda punkty, wiec to nie tylko expienie i grand resy. Ludzie robili seedy i sprzedawali za kilka itemow fo, poza tym seta socket nie kupisz z wbitymi opcjami, nie ma takiej mozliwosci u nas na serwerze. Piszecie 3-4 miesiace i res acc, wystarczy spojrzec na ostatnie publikacje serwerow gdzie pisali administratorzy ze bedzie stal do ostatniego gracza, pol roku, rok i co sie dzialo ? po 2-4 tygodniach resy acc. Nikt nie jest w stanie zagwarantowac ile bedzie stala edycja, kiedys klucilem sie z pewnym administratorem  z konkurencji, ktory to stwierdzil ze u nich edycje trwaja 4-5 miesiecy czy wiecej a na wogu 3 czy 4, napisalem ok tylko po 3 miesiacach graczy aktywnych masz 15 osob, w taki sposob i WOG mogłby ciagnac do pol roku ale czy ma to sens ? Nie czekamy az minie te 45 dni i mina wszelkie zwroty, nie my tak nie działamy, dodał bym jeszcze kwestie tego typu ze  ktory polski serwer w ogole cos oddaje ? no ale to już szczegół.

Zbytnio uczepiliscie sie donate ;) nie wszystko mozna kupic :) sockety sa mocniejsze tego nie kupisz, a reszte tak samo zdobedziesz jak inni :) tym bardziej ze to nie exp 100 czy 200 a 1000x wiec i dość szybko sie bije te resy.

Planujemy rowniez uruchomienie serwera low i mysle ze tutaj bedzie duza rewolucja ;) ale o tym nie w tym temacie i nie teraz :)

Soulmu stal pol roku tak jak bylo zapowiadane wiec mozna serwer trzymać tyle czasu albo i wiecej,dokladnie wiesz czemu ta liczba graczy spada bo pvp nie potrafiliscie ustawic tak jak trzeba i te poprzednie krotkie edycje tez robia swoje ze wielu graczy z woga odeszlo bo nie maja zamiaru zaczynac co chwile od nowa

 

Zrob stabilny serwer,zachec graczy to po pol roku bedziesz ich mial wiecj niz 15 aktywnych  ale na poczatku masz tylko zapal potem sie konczy i wieje nuda

Opublikowano

 

Przeciez expiac rowniez masz do wyboru fo item za GR, teraz bedzie jeszcze latwiej poniewaz z kazdym GR beda bonusowe credity. Jak obliczałem zdobycie fo equ to kwestia okolo 6 GRow.

Troszke mysle uczepiliscie sie tego, wprowadzilismy od poprzedniej edycji duzo ulatwien dla osob ktore nie placa, a chca grac i dawac rade (usunelismy wszelkie boosty do pvp, ktore byly w xshopie). Bedzie opcja upgradu losowej opcji do itemka czego rowniez nie bylo, bedzie market na stronie, beda wszelkiego rodzaju wymiany creditow, wcoinow, goblin pointow wszystko w pelni zautomatyzowane. Dojda achivmenty, nowe wyzwania za ktore beda punkty, wiec to nie tylko expienie i grand resy. Ludzie robili seedy i sprzedawali za kilka itemow fo, poza tym seta socket nie kupisz z wbitymi opcjami, nie ma takiej mozliwosci u nas na serwerze. Piszecie 3-4 miesiace i res acc, wystarczy spojrzec na ostatnie publikacje serwerow gdzie pisali administratorzy ze bedzie stal do ostatniego gracza, pol roku, rok i co sie dzialo ? po 2-4 tygodniach resy acc. Nikt nie jest w stanie zagwarantowac ile bedzie stala edycja, kiedys klucilem sie z pewnym administratorem  z konkurencji, ktory to stwierdzil ze u nich edycje trwaja 4-5 miesiecy czy wiecej a na wogu 3 czy 4, napisalem ok tylko po 3 miesiacach graczy aktywnych masz 15 osob, w taki sposob i WOG mogłby ciagnac do pol roku ale czy ma to sens ? Nie czekamy az minie te 45 dni i mina wszelkie zwroty, nie my tak nie działamy, dodał bym jeszcze kwestie tego typu ze  ktory polski serwer w ogole cos oddaje ? no ale to już szczegół.

Zbytnio uczepiliscie sie donate ;) nie wszystko mozna kupic :) sockety sa mocniejsze tego nie kupisz, a reszte tak samo zdobedziesz jak inni :) tym bardziej ze to nie exp 100 czy 200 a 1000x wiec i dość szybko sie bije te resy.

Planujemy rowniez uruchomienie serwera low i mysle ze tutaj bedzie duza rewolucja ;) ale o tym nie w tym temacie i nie teraz :)

Soulmu stal pol roku tak jak bylo zapowiadane wiec mozna serwer trzymać tyle czasu albo i wiecej,dokladnie wiesz czemu ta liczba graczy spada bo pvp nie potrafiliscie ustawic tak jak trzeba i te poprzednie krotkie edycje tez robia swoje ze wielu graczy z woga odeszlo bo nie maja zamiaru zaczynac co chwile od nowa

 

Zrob stabilny serwer,zachec graczy to po pol roku bedziesz ich mial wiecj niz 15 aktywnych  ale na poczatku masz tylko zapal potem sie konczy i wieje nuda

 

 

Wiesz kazdy ma prawo do wlasnego zdania, dla mnie wyznacznikiem "zyjacej edycji" sa aktywni ludzie, jezeli serwer stoi tylko po to zeby dobic do zamierzonego celu czyli powiedzmy 5 miesiecy, a na serwerze nic sie nie dzieje i jest tak naprawdę martwy to nie wiem czy mozna ten czas liczyc. W takim razie nie musialem oglaszac konca edycji, przeciez serwer dziala caly czas i gralo po 40 osob tak jak i na innych ;) i dzis bylo by te 5 miesiecy, ale czy to ma sens ? takie sztuczne przedłużanie, gdy juz nic sie nie dzieje ? Pewnie kazdy ma swoje zdanie na ten temat i bardzo dobrze :) Na wogu jeszcze z 2 tyg temu expili gracze ;) Gdybym tak wydłużał pewnie byłyby komentarze typu, robi to specjalnie żeby tylko minął termin zwrotu donate ;) w sumie jestem tego nawet pewien ;)

Opublikowano

Pozostaje czekać na start, zadnego innego obecnie dobrego serwera polskiego long term nie widac.

 

Ps. szkoda że itemy fo za kase dalej mozna kupic za PLN ;/ no trudno.

Opublikowano

Pozostaje czekać na start, zadnego innego obecnie dobrego serwera polskiego long term nie widac.

 

Ps. szkoda że itemy fo za kase dalej mozna kupic za PLN ;/ no trudno.

no niestety te itemy fo za kase wystarczyło by nawet ograniczyc webshop do itemów max 3 opcje to by nie było takiej przepaści między normalnymi graczami

Opublikowano

 

Pozostaje czekać na start, zadnego innego obecnie dobrego serwera polskiego long term nie widac.

 

Ps. szkoda że itemy fo za kase dalej mozna kupic za PLN ;/ no trudno.

no niestety te itemy fo za kase wystarczyło by nawet ograniczyc webshop do itemów max 3 opcje to by nie było takiej przepaści między normalnymi graczami

 

wyjaśnij mi różnice między FO a 3 opcje jeśli chodzi o pvp ? zen,mana czy dsr ci w pomoże na pvp?

Opublikowano

Najważniejsze 3 opcje PvP. Poleci z Golda/Bossa z 3 opcjami nie ma problemu, poleci z 2 opcjami np L+dd+hp - trzymać i zbierać na Crafting który pozwala na dorobienie sobie opcji do tego itemka np . dodać Refa do itemka za konkretną cenę za wbicie na stronie głównej. Problemu nie ma.

 

Co do opcji w FO to tylko symboliczna nazwa "FO", ważne, żeby mieć PvP opcje L+dd+hp+ref i skill w graniu..

 

Przynajmniej wkońcu MG może zabić każdego, BK niech się chowają przede mną  :D

 

 

TAK WOGÓLE MACIE PUBLIKACJĘ ZAAKTUALIZOWANĄ NA 1 STRONIE.

Opublikowano

donate odrazu po starcie serwera?

Nie, tak samo jak i nie bedzie subow vip.

Dlatego zorganizujemy maly evencik na start ;)

Do wygrania beda cenne nagrody ;) w tym dostepy do suba gold ;)

Opublikowano

1,5 dnia do startu, jeśli tyle prace zostało włozone w serwer co jest opisane to zapowiada sie bardzo ciekawie.

 

W sumie dobrze ze nie bedzie nowych dzieciaków na start z fo itemami, ciekawsza gra bedzie.

Opublikowano

Na starcie nie bedzie tak jak pisalem, pojawi sie pewnie taka opcja w tygodniu ale nie na poczatku tygodnia moze pod koniec ;)

Chce jakis evencik zrobic na start :) zeby all mieli rowne szanse :)

Opublikowano

Dalej bedzie co chwile res Acc ^^^^? czy Glory zmądrzał ?

 

Pewnie nie zmądrzał i po miesiącu mu się znudzi zajmowanie się servem  i obudzi się na koniec edycji z resem acc.

 

Pany nie marudzić tylko grać, a nie. Od dawna szukam czegoś gdzie mogę na spokojnie w gronie Starych / Nowych ludzi pogadać o kaczkach i owcach na Tsie xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...