Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium | start: 14.05.2016r godz 19.00 ! SEASON 9EP2 ! exp: 1000x / drop: 50% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szybsze GRy = szybciej ogarniesz f.o sety bez donate to chyba lepiej dla graczy ?? 

szybsze GR szybszy koniec i start nowej edycji

Opublikowano

GR i tak jest na bardzo wysokim rr gdy za rr jest prawie 2 tys pkt. Duzo pustych resow bez statystyk trzeba bić, szkoda że na 80 go nie ma jak już wiele osób wspominało czemu tak nie jest.

Opublikowano

GR i tak jest na bardzo wysokim rr gdy za rr jest prawie 2 tys pkt. Duzo pustych resow bez statystyk trzeba bić, szkoda że na 80 go nie ma jak już wiele osób wspominało czemu tak nie jest.

To tez zalezy jaka klasa grasz ;) Jest na 100 bo masz bonusy za GRa.

Opublikowano

Opcja Whisper i np. 2345 (zalezy jakie ma hasło pt) priv wiadomosc do kogos kto ma setparty ustawione.

 

Koniec ze zdrowa rywaliuzacją na serwie- od dzis donate działa sporo osób w fo setach chodzi ;/ znacznie to pogorszylo rozgrywke.

Opublikowano

 

Koniec ze zdrowa rywaliuzacją na serwie- od dzis donate działa sporo osób w fo setach chodzi ;/ znacznie to pogorszylo rozgrywke.

 

 

Widze ze w wiekszosci Twoich wypowiedzi jest tzw rzeka lez odnosnie tych f.o setow z donate dlatego aby skrocic Twoje meki i zaoszczedzic Ci siana na wydane chusteczki do ich otarcia daje Ci tu zloty srodek na szybkie f.o set...

 

Dwie postacie jedna main ktora grasz a druga na drop johow najlepiej sMG badz DL...

 

postacia do dropienia wbijasz lvl do areny i lecisz na klatke w rogu i piszesz: "me noob you pro plzz party" - < z automatu takie party dostajesz > i wbijasz tam 5 resow co zajmie okolo 1.5h

 

Postac ta dropisz JOHY gdzie na 5 resach spokojnie dasz tam rade robic fast kill... za owe johy kupujesz f.o w ciagu dnia minimum od 1-3 w zaleznosci od Twojego szescia... Ponadto ta postacia robisz vote na stronie co 12h/24h i zebrae wcoiny wydajesz na main postacia...

 

Postacia main kupujesz wszystkie mozwlie exp boosty czyli seal panda ring panda pet < wcoiny na masz z vote oraz za czas online jaki i eventy typu bc etc etc > bez problemu ogarniesz odpowiednia ilosc co 24h...  taka oto postacia robisz resa w 6-7min bez zadnych vipos na subie PVP...

 

robiac resa co 6-7min  1GR przy malym wysilku robisz dziennie

 

w 7 dni masz f.o set all + gadzety

 

< nolife ogarnia to w 3 dni >

 

 

Sposob calkowicie autorski i mozesz z niego korzystac bez zadnych tantiemow...

 

Pozdrawiam i  wiem ze cry is free ale juz przestan ^^

Opublikowano

 

 

Koniec ze zdrowa rywaliuzacją na serwie- od dzis donate działa sporo osób w fo setach chodzi ;/ znacznie to pogorszylo rozgrywke.

 

 

Widze ze w wiekszosci Twoich wypowiedzi jest tzw rzeka lez odnosnie tych f.o setow z donate dlatego aby skrocic Twoje meki i zaoszczedzic Ci siana na wydane chusteczki do ich otarcia daje Ci tu zloty srodek na szybkie f.o set...

 

Dwie postacie jedna main ktora grasz a druga na drop johow najlepiej sMG badz DL...

 

postacia do dropienia wbijasz lvl do areny i lecisz na klatke w rogu i piszesz: "me noob you pro plzz party" - < z automatu takie party dostajesz > i wbijasz tam 5 resow co zajmie okolo 1.5h

 

Postac ta dropisz JOHY gdzie na 5 resach spokojnie dasz tam rade robic fast kill... za owe johy kupujesz f.o w ciagu dnia minimum od 1-3 w zaleznosci od Twojego szescia... Ponadto ta postacia robisz vote na stronie co 12h/24h i zebrae wcoiny wydajesz na main postacia...

 

Postacia main kupujesz wszystkie mozwlie exp boosty czyli seal panda ring panda pet < wcoiny na masz z vote oraz za czas online jaki i eventy typu bc etc etc > bez problemu ogarniesz odpowiednia ilosc co 24h...  taka oto postacia robisz resa w 6-7min bez zadnych vipos na subie PVP...

 

robiac resa co 6-7min  1GR przy malym wysilku robisz dziennie

 

w 7 dni masz f.o set all + gadzety

 

< nolife ogarnia to w 3 dni >

 

 

Sposob calkowicie autorski i mozesz z niego korzystac bez zadnych tantiemow...

 

Pozdrawiam i  wiem ze cry is free ale juz przestan ^^

 

Zapomniałeś dodać, że jeszcze dochodzi do tego Crafting, szukasz w dropie jakiegoś itemu np. L+dd+ref i upgradujesz go licząc na szczęście, że wpadnie te +hp do itemka potem już tylko sprzedawanie itemków exc bądź socketowych na Markecie za WcoinC lub Goblin Pointy.

Można też bawić się w Seedy i np. jak wpadnie taki seed jak Spi , Edri , Cdri , Hi , Redu to można już wynegocjować takie propozycje, że aż ubierzesz się bez wbijania Grand Resetów lub można też robić Ertele do pentagramów wbijając je na +10+1 rank i odrazu ludzie to kupują.

No chyba, że nikomu się nie chce robić danych czynności powyżej to można sobie ulepić jakiś set niekoniecznie w całości PvP, ale ważne, żeby taki set miał L+dd+ ref / hp bądź PvP z dropu.

Opublikowano

crafting akurat to malo trafna opcja bo nawet jak trafisz za pierwszy razem 3 opcje do musisz jescze itemy wbic na +15... pomimo dostepnych TOL i TOCA wbicie takiego itemu na +15 nie jest latwym osiagnieciem... i co najwazniejsze ze kazde wydane 100wc na crafting ktore Ci nie da tej brakuajcej opcji to zmarnowany spory zapas wcc na exp pakiet ktorym walisz GRy co chwile...

 

sprzedaz seedow wiadomo redu bede na starcie i z 3 f.o warte minimum ale jest to zupelnie innna bajka i trzeba troche bardziej ogarniac zeby bez CSa zdobyc az taki ogrom ancientow na ich wypranie a jesli typ nie ogarnia a patrzac przez pryzmat jego postow smialo mozna to stwierdzic tematu prania seedow na sell nie bylo sensu poruszac...

Opublikowano

Syczacy wiem jak mozna szybko wbijac rr- niejedno pokolenie wojowników Mu wychowałem :P sporo za czasów jeszcze s2,s4 tu chodzi o coś innego że jeden gracz się meczy wbija rr a tu inni wykupia donate i odrazu fulle maja i nie wiadomo za kogo się maja/ po czesci sa faforyzowani przez innych. Z pt nie musze nikogo prosic- czesto sami ludzie pisza o to do mnie by dostać :)

 

me noob you pro plzz party- hehe dobre. Jeszcze lepiej I"m boss, my spot. Fantazja nie zna granic.

 

Gdyby nie to donate znacznie lepsza bylaba gra a tu ludzie wywalaja po kilkadziesiat euro i w fo setach szpanuja i maja sie za niewiadomo kogo.

 

Balans bardzo słabo ustawiony :/ Postać na fullach innej nie równa niektóre skille podstawowe nie działają mimo iż to season 9 ep2 gdzie na s6 bez problemu działają.

 

Mało aktywnej gry sporo multi acc, osób afk i tylko rr/gr.

 

Serwer głownie pod kase zrobiony.  

Opublikowano

Serwer jeszcze pochodzi :P Wgrywany jest nowy patch narazie, odbugowanie plików m.in. gdzie SM z Ice Storma bije wiecej niż Dl z chaotic deseier dalej to masakra. Z Fb 130k a z chaotica 25k ;/ i jeszcze pomija mooby a fire scream wylaczony. Osłabili postacie masakrycznie gdzie oryginalne konfiguracje wygladaja lepiej niz te co teraz ;/ testowane na full build. Sporo roboty jest przy ustawieniu postaci pod pvp.

 

Pojawiły się mega lagi- czy aby serwer napewno stoi na deydku i jest opłacony m.in. za donate?

Dodatkowe premium pliki zbugowane- u Rf skill dziala dodatkow z opoznieniem

Opublikowano

To opinia jednej osoby proponuje wejsc na forum woga ;) lagi wystepowaly wczoraj miedzy 12-14 problemy w serwerowni.

Dzisiaj 0 raportow lagow itp. Nie ma znaczenia czy chaotic bije po 25 a inny skill po 100k liczy sie speed z jakim ten skill bije.

Co do bugow sory ale nie wiem o czym osoba wyzej pisze.

Moze to ty miales problemy z laczem  ? bo nikt nic nie zglaszal dzisiaj 0 problemow.

Postacie zostaly ustawione, wiekszosci osob sie podoba i pisza ze zrobilismy mega robote bo kazdy ma szanse z kazdym i nie pada na 1 skill i o to chodzilo.

Jezeli wolisz oryginalne konfiguracje gdzie postac np dl i bm klepia w moby po 400k a inni po 40k to brawo widac masz pojecie o balansie.

 

Nie mozesz odpalic gry bo nie wejdziesz na strone glowna nawet przeczytac ze jest nowy patch ech ;/

Opublikowano

Glory niemoga wbic na serwer ciagle dc dostaje ! tak jakbym bana zalapal ...

Napisz do mnie na gg: 4884533

 

 

EXP EVENT !!!

 

Exp zostaje zwiekszony o +500x na wszystkich subach smile.png Zycze wysokiego expa.

Event konczy sie za 48h smile.png

Opublikowano

Wbiłem z ciekawości. Na www liczba online 94 a w grze komenda /online wynik 48 online :]

to są właśnie multi acc niby licznik trzeba dzielić przez pół

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...