Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Instalacja SinusBot'a (Bota muzycznego)


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik jest dobrze opisany, aczkolwiek to jest wersja na 2 boty? borygard również pokazał taki poradnik ale z wersją na 6 botów. Ale jak ktoś chce :) 

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a jako komendo go stopujemy ???

 

Wylaczasz wszystkie screeny (bo sinusbot jest odpalony screenem), jesli  cos masz jeszcze oprocz sinusabota to tez sie wylaczy.

 

killall screen

 

Albo uzyj tego:

 

screen -r

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widzę, że nikt nie pomoże ...

 

 

2016/11/28 14:55:28 b85a08f3 6f33757f INFO New connection status 0; Error 1797 2016/11/28 14:55:29 b85a08f3 6f33757f INFO TSClient quit.

 

Wiecie co może być nie tak ?

 

Odpal sinusbota manualnie poprzez ./ts3bot bądź ./sinusbot (zależnie od wersji) i wtedy sprawdź czy jakieś błędy nie występują.

Możliwe, że pomoże też odpalenie bota poprzez komendę którą podaję niżej (są dwie, bo czasem jedna nie wystarcza):

LC_ALL="en_US.UTF-8" xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac
xinit /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/ts3client_linux_amd64 -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Jest możliwość przepisania 1 bota do danego użytkownika  by ten mógł manipulować tym jednym ?

Tak, niech 'ta dana' osoba napisze do bota !register <swoj_nick>, nadaj jej uprawnienia zarządzania botem w zakładce "Account' i niech operuje botem przez komendy typu !stream/!play.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po dłuższym czasie wyrzuciło mi bota z serwera i teraz znowu nie mogę go odpalić. Żadna komenda nie działa.

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Po dłuższym czasie wyrzuciło mi bota z serwera i teraz znowu nie mogę go odpalić. Żadna komenda nie działa.

Ale jaki błąd ci wyskakuje gdy wpisujesz komendę?

Opublikowano

@carbonx

c522daf75cd04a89906ca48f45e06f50.png

Wpisuje komendę screen xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

 

//Problem rozwiązany.

Zainstalowałem na nowo, tym razem wersję 0.9.15 i uruchomiłem bez problemu komendą screen ./sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

jak zainstalować tego ts co mam zrobic bo jak wpisuje to q i ender i jade na sam dół to pisze end i ch*j i co robić?

 jak pisze Ci end to wtedy musisz wcisnać Q

Opublikowano

Wszystko fajnie odpala się ale strona się nie chce wczytać xD jakieś pomysły xD ?

 

Już sobie poradziłem xD

oDYVDfv.gif
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wtam macie tu poradnik do instalacji sinusbota który działa w 100% sprawdzony juz na kilkunastu vpsach link do poradnika http://viid.me/qQeJtG jak cos to pytajcie sie na steam lub na gg 62057091


Wtam macie tu poradnik do instalacji sinusbota który działa w 100% sprawdzony juz na kilkunastu vpsach link do poradnika http://viid.me/qQeJtG jak cos to pytajcie sie na steam lub na gg 62057091


Wtam macie tu poradnik do instalacji sinusbota który działa w 100% sprawdzony juz na kilkunastu vpsach link do poradnika http://viid.me/qQeJtG jak cos to pytajcie sie na steam lub na gg 62057091


Wtam macie tu poradnik do instalacji sinusbota który działa w 100% sprawdzony juz na kilkunastu vpsach link do poradnika http://viid.me/qQeJtG jak cos to pytajcie sie na steam lub na gg 62057091

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@Biumrkspróbuj to tak uruchomić:

xinit /root/musicbot/bot/ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Jeżeli to nie działa to rób tak

adduser ts3bot

cd /.../..katalog gdzie masz bota

Następnie odpalasz jak powyżej

xinit /root/musicbot/bot/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

 

Pozdrawiam administracja serwer TeamSpeak { YT-TS.EU }

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Initializing built-in extension Generic Event Extension
Initializing built-in extension SHAPE
Initializing built-in extension MIT-SHM
Initializing built-in extension XInputExtension
Initializing built-in extension XTEST
Initializing built-in extension BIG-REQUESTS
Initializing built-in extension SYNC
Initializing built-in extension XKEYBOARD
Initializing built-in extension XC-MISC
Initializing built-in extension SECURITY
Initializing built-in extension XINERAMA
Initializing built-in extension XFIXES
Initializing built-in extension RENDER
Initializing built-in extension RANDR
Initializing built-in extension COMPOSITE
Initializing built-in extension DAMAGE
Initializing built-in extension MIT-SCREEN-SAVER
Initializing built-in extension DOUBLE-BUFFER
Initializing built-in extension RECORD
Initializing built-in extension DPMS
Initializing built-in extension Present
Initializing built-in extension DRI3
Initializing built-in extension X-Resource
Initializing built-in extension XVideo
Initializing built-in extension XVideo-MotionCompensation
Initializing built-in extension SELinux
Initializing built-in extension GLX
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/cyrillic, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/100dpi/:unscaled, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/75dpi/:unscaled, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/Type1, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/100dpi, removing from list!
[dix] Could not init font path element /usr/share/fonts/X11/75dpi, removing from list!
xinit: XFree86_VT property unexpectedly has 0 items instead of 1
xinit: connection to X server lost

waiting for X server to shut down
 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. mam taki problem przy odpalaniu
 


 ___ ___ _  _ _   _ ___ ___  ___ _____  BETA
/ __|_ _| \| | | | / __| _ )/ _ \_   _|
\__ \| || .` | |_| \__ \ _ \ (_) || |
|___/___|_|\_|\___/|___/___/\___/ |_|

(C) 2013-2015 Michael Friese. All rights reserved.

2017/12/18 18:06:03 5adff4b8 INFO   Initializing bot://5adff4b8-2637-426c-80e9-0cd2ba8cb568
2017/12/18 18:06:03 5adff4b8 a8964bd2 INFO   Loaded
2017/12/18 18:06:03 FFmpeg/avcodec v3675236; license: LGPL version 2.1 or later; 494 codecs
2017/12/18 18:06:03 FFmpeg/avformat v3674980; license: LGPL version 2.1 or later; 139 formats
2017/12/18 18:06:03 5adff4b8 a8964bd2 INFO   Starting instance ts3server://127.0.0.1?port=9987&nickname=TS3SB-Demobot&password=&channel=&channelpassword=
2017/12/18 18:06:03 5adff4b8 a8964bd2 INFO   TSClient quit.
2017/12/18 18:06:03 RadioStation data loaded
2017/12/18 18:06:04 Imported radio stations
2017/12/18 18:06:08 5adff4b8 a8964bd2 WARN   Could not request shutdown

 

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
Opublikowano

Wiekomendy Które w tym roku sie na pewno przydadzą:
apt-get install -y unzip ca-certificates bzip2 python wget libopts25 ntp
oraz
bash<(wget -O - 'https://raw.githubusercontent.com/SinusBot/installer-linux/master/sinusbot_installer.sh')
no i wiadomo 2 żeby aktualizować 🙂 proszę o nie taranowanie  mile widziane jakieś uwagi 😉

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...