Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania Związane Z Cheatami.


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam wszystkich. Mam problem czy jest jakaś możliwość edycji plików PC pod systemem Windows 7 bo wiem że pod XP jest ścieżka C:/document and settings ale pod 7 tego nie ma tylko jest C:/Użytkownicy lub Users/nazwa użytkownika. Proszę o pomoc.

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

Czy ktoś mógłby podać linki do dmg hack?

Chodzi mi o wersje na której nie są zbugowane skille militara (cięcie z siodła)

oraz chodzenie (animacja jest, ale postać stoi)

Głównie potrzebuje plików PC

 

Z góry dzięki

Opublikowano

szukam działajacego dmg hacka. Dam 5 i +

Chcesz byc Pro!? Daj ,,-,,

1221 odwiedzin ;]

Posty ;]

[X] 50

[X] 100

[X] 150

[Y] 200

Opublikowano

Witam jeżeli nie byłby to problem o zrobienie takiego bota jak potrzebuje i ktoś by go dobrze wykonał jestem w stanie dac 3 tkzw. plusy Lub Minusy jak kto sobie życzy.

A mianowicie potrzebuje bota, na serwer candylongju, który zakupuje 45 rybek i potem wszystkie otwiera( chodzi o całą pierwszą stronę w magazynie ).

I spowrotem kupuje, otwiera, kupuje, otwiera i tak ciągle aż nacisne "END" / "ESC" / "Lub inny przycisk jaki wybierzecie"

Czy to możliwe jak by znalazły się małże w ekwipunku żeby je omijał? Jeżeli nie to niech i małże otwiera z góry THX!

Na prawdę dużo pomoże człowiek który zbierze się na moje wzywanie.

Na pewno i innym przydałby się botek, ponieważ biała perła na serwerze chodzi po 70/80kk.

(Sklep):

1 slot - karasie

2 slot - mandaryny - (niech zakupuje mandaryny)

 

 

DAM 3 x +

Lub

Dam 3 x -

Kiedyś zbierałem minusy.

Opublikowano

Jak zrobić obejście [ bez EasyMetin2 bo nie dziala ] żeby działał 4x dmg? ( żeby nie włączał się torrent )

Intel Core 2 Quad [ 4x 2.4Ghz ]

4gb ram

GeForce 9600 GT 1gb 256bit

500Gb dysk

Samsung SyncMaster T190 19"

Logitech x530 [ 5.1 ] / Creative Fatality / AKG K518 DJ

Opublikowano

Witam jeżeli nie byłby to problem o zrobienie takiego bota jak potrzebuje i ktoś by go dobrze wykonał jestem w stanie dac 3 tkzw. plusy Lub Minusy jak kto sobie życzy.

A mianowicie potrzebuje bota, na serwer candylongju, który zakupuje 45 rybek i potem wszystkie otwiera( chodzi o całą pierwszą stronę w magazynie ).

I spowrotem kupuje, otwiera, kupuje, otwiera i tak ciągle aż nacisne "END" / "ESC" / "Lub inny przycisk jaki wybierzecie"

Czy to możliwe jak by znalazły się małże w ekwipunku żeby je omijał? Jeżeli nie to niech i małże otwiera z góry THX!

Na prawdę dużo pomoże człowiek który zbierze się na moje wzywanie.

Na pewno i innym przydałby się botek, ponieważ biała perła na serwerze chodzi po 70/80kk.

(Sklep):

1 slot - karasie

2 slot - mandaryny - (niech zakupuje mandaryny)

 

 

DAM 3 x +

Lub

Dam 3 x -

Wystarczy zwykły xangelbot poszukaj na forum a tak wogole to maksymalnie mozna dac 1 + lub 1 minusa

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

UP to pewnie key ale tez sie teego ciekawie przpuszczzam ze to tylko cos z dmg namotane wiecie jak zminic wirsz i ktory zeby walilo ze skila 16 razy i wicej prosze o szybka odpowiedz ps PC.edk ma ponad 100tys wirszy dlatego pytam

Opublikowano

@up

Normalnie

w metin2.pl wpisujesz starego maila którego widać i nowego i wysyła ci wiadomość na emaila i to akceptujesz prościutkie

Opublikowano

Gram na Phantosie.. i pamietam ze trzabylo jakis patch do niego miec zeby dzialal EM2 znalazlem jakis ale tam Pliki usuniete.;/ Prosze o link lub zalacznik z patchem

Bład wyskakuje "Ta wersja metin2client.bin jest pod niemiecka wersje" - jakos tak ;D

Opublikowano

@up

Normalnie

w metin2.pl wpisujesz starego maila którego widać i nowego i wysyła ci wiadomość na emaila i to akceptujesz prościutkie

 

no niepowiedział bym bo on anuluje zmiane emaile i nadal będzie ten co był (ten jego) :/

reflink

Opublikowano

Ehh.. Pewnie nie działa przez dodanie obrony HackShelida.

 

Wejdz w ten temat i ściągnij pliczek Andrzeja to powinnno działac..

 

http://www.mpcforum.pl/topic/146628-dl-hackshield-remover-10/

od Andrzeja

 

 

Jak będzie działać napisz do mnie na pw to uaktualnie mój poradnik, bo nikt się nie skarżył u mnie w tamacie że nie działa..

 

 

@Edit

Oftopic..

 

200post ;D

 

 

 

 

 

Podany plik nie został odnaleziony... (Prawdopodobnie plik wygasł z braku aktywności lub został usunięty przez właściciela.)

DAJ - ::)))

 

 

 

 

 

 

 

5f8217d1dab54a5184afdcf2a0347f43.0.gif

Opublikowano

Ja mam problem z EasyMetin2 który idzie do handlarki, ale nie sella itemow gdy mam całe eq zapełnione

Pomógł by ktoś?

Opublikowano

Mam problem, w sumie 2 problemy.

 

1.-MH 8.0 nie dziala, wyskakują te znaki zapytania.

2.-XangelBot2.6 nie dziala, są też znaki zapytania(mam oczywiście patch od Andrzeja)

Opublikowano

@UP

 

Jeśli nie masz obejścia do HS (HackShield`a) to masz linka i probuj wtedy

http://www.mpcforum.pl/topic/146628-dl-hackshield-remover-10/

A jak nie pomoże to napisz jakiego masz net_framework`a

 

A co do fishbota to usuń wszystkie errorlogi w głownym folderze metina

 

Licze na delete.png

1316822982_by_meno.gif
Opublikowano

witam.

 

mam pytanie

 

czy da sie ustawic em2 od andrzeja tak aby w v2 bil on po 1 grupce??

 

i czy jest moze jakis hack auto buff zaby bufowala mnie szamanka

 

pozdrawiam

Opublikowano

Jak sie nazywal ten bug/hack co mozna bylo ludzi w m1 z placu wypychac ?? jak ktos moze prosze mi dac link do tego i czy da rade z modu kamera wyciagnac tylko opcje lub sciagnac tylko opcje 'ghost' ?

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

@UP

 

To mnie zgasiłeś ale wiem że jak ja zainstalowałem 4.0 to mi nic działać nie chciało ani do metina ani do innych gier. I spokojnie bo jak czytałem to aż ciśnienie skoczyło mi

 

Czemu Nie dla mnie to nabijanie postów warna dla tego pana. Żart oczywiście

1316822982_by_meno.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...