Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania Związane Z Cheatami.


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są jakieś chacki działające na avalon mt 2 z auto pick up i lock mobs ??????? prośba wielka

 

 

Czasy wędki jak się ustawia minimum opóźnienia, max opóźnienia

Pomogłem Daj Plus To Nie Boli ^_#

 

Gdy Wszystko Idzie Źle

Pamiętaj!

Może Być Gorzej

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"• Uruchom grę i upewnij się, że masz mikstury po niemiecku" Hmm, niby jak ?

I don't speak Americano

._.'

Prosze o +

Opublikowano

Witam mam problem .

EasyMetin2 niechce mi sprzedawać itemków .

tzn. podbiegnie pod handlarke i tyle...

Powie ktoś co zrobić , żeby działał ?

bez yt.

Opublikowano

1)Witam otoz moj problem polelga na tym ze jak moja postac expii na easymetin2 by andrzej.. jak ma full eq w itemkach to nie sprzedaje iz zaznaczylem aby sprzedawal, gdy itemy beda full w iventory, A postac tylko podchodzi do handlarki i kolo niej stoi nie robiac nic.

2) Drugi moj problem polega na tym ze gdy juz postac expii to wywala mnie co minute.. jest na to jakies lekarstwo jesli tak prosze o napisanie

P.s z gory dzieki dobre odpowiedzi beda nagradzane + i 5

DAJ MINUSA-----------------------------------------------------------

Opublikowano

A ja mam pytanie - gram na privach, odpalam jakiegos fishingbota (angel bota) przez mode kamera i wyskakuja mi chinskie znaczki zapytania po czym zamyka sie okienko z grą. Jak zrobic, zeby bot dzialal ?

80384400986636967106.png

 

58957266.jpg

 

Gildia - na razie brak

Lv. 0 Zelu

 

assassinm0.png

 

 

 

SYGNATURA AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

weedv.png

 

 

Jeśli Ci pomogłem, zgadzasz się z moim zdaniem, zamieściłem na forum coś, co Ci się przyda... krótko mówiąc - zbieram + ;)

Opublikowano

" Uruchom grę i upewnij się, że masz mikstury po niemiecku" Hmm, niby jak ?

Trochę dawno to było podane ... Ale odpowiem na przyszłość dla innych ^^

Wchodzisz w EasyMetin2 .

Szukasz pliku "metin2client" ( w folderze Metina )

Odpalasz

Rejestrujesz się ( w bocie masz )

Logujesz

Klikasz uruchom grę

I sprawdzasz ,czy nazwy potków są po Niemiecku ^^

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Witam. Mam problem z każdą wersją ExpBota EasyMetin2. Wszystko chodzi super, ale na zminimalizowanym oknie nie chce zrobić loga po kicku z serwa. Cały czas stoi na "Zostaniesz połączony z serwerem" i dopiero jak przywrócę okienko metka to : "Jesteś połączony z serwerem" i "Proces logowania trwa". Co mam zrobić ?

 

P.S Co ile EasyMetin2 oddaje expa ?

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

Opublikowano

Podwieszam sie do poprzedniego pytania

i moje jest takie Jak zrobic zeby MH dzialal na wszystkich odpalonych botach

Dodam jeszcze iemoge otworzyc 2 metinow w oknie ... jak na fullscreen otwieram to jest ok a w oknie to sykakuje mi blad najpierw ?????? a potem miscrosft visualy C++ - leberary ... prosze o pomoc

Opublikowano

Mam problem z tym 8.0 otwieram go daje start i wyskakuje cant open proces memory czy jakos tak ;/

DAWAJ MINUSA - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

mam pytanie mianowicie jaki jest najlepszy FB to metka PL mam na mysli ktory wylawia najwiecej małzy

pomożesz dam +

wszystkie wylowia tyle samo to nie ma roznicy ... angelbota sciagnij bo dziala na zminimalizowanym ekranie gry

Opublikowano

Witam. Nie działa mi obejście do Metina na Windows 7. Wpisuje w notatniku metin2cient.bin i zapisuje dla wszystkich plików, nazwa metin2.bat w folderze z metinem, odpalam i nic... Co mam zrobić? Aha dodam że na Windows XP wszystko działa.

1390144171-U592769.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...