Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Erbia.pl


Erbia

  

729 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak mają wyglądać bonusy?

    • 1-5b łatwe do wbicia perfektów (5 minut roboty), 6-7 klasowe
      230
    • 1-5b średnie do wbicia perfektów, 6-7 brak klas
      499

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy serwer przekłada swój start w tym roku ... dlatego nie opłaca się już grać w metina

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Start na pewno dzisiaj, ale z opóźnieniem... My jesteśmy gotowi, ale niestety serwerownia :x

hacki dzialaja?

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

No to gramyyyy m kiedy planowany start ????

Szczerze mówiąc to administracja nawet nie wie :P

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

Szczerze mówiąc to administracja nawet nie wie :P

Co ty pierdzielisz człowieku... Idź pograj na metinach które stoją stabilnie a nie takie farmazony tutaj pierdolisz. Nie widzisz że administracja jest gotowa a serwerownia nie? Jak nie umiecz czytać to wyjdź. Napisał że planuje zakończenie prac na 16. Nie umiesz czekać to wyjdź i zrób miejsce dla tych którzy potrafią...

 

No to gramyyyy m kiedy planowany start ????

Plany są na około 16. Zobaczymy jak z serwerownią Erbi wyjdzie.

 

@Edit To domyśl się co się stanie jak zakończą prace z hostem? Odpalą serwer. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

@Edit 2 Nie będę się wdawał w kłótnie z taką osobą. Wyzywać nie musisz.

Kappa.

Opublikowano

Co ty pierdzielisz człowieku... Idź pograj na metinach które stoją stabilnie a nie takie farmazony tutaj pierdolisz. Nie widzisz że administracja jest gotowa a serwerownia nie? Jak nie umiecz czytać to wyjdź. Napisał że planuje zakończenie prac na 16. Nie umiesz czekać to wyjdź i zrób miejsce dla tych którzy potrafią...

 

Plany są na około 16. Zobaczymy jak z serwerownią Erbi wyjdzie.

Jesteś niedojebany czy jak ? Nie oni planują start na 16 tylko "Zakończenie prac Hosteam planuje na godzinę ok. 16." Naucz się czytać cwelu.

Nic tylko przyjebać i słuchać czy żyje.

 

Po drugie administrator napisał:

Start na pewno dzisiaj, ale z opóźnieniem... My jesteśmy gotowi, ale niestety serwerownia :x 

Więc ? Po c**j pierdolisz farmazony kretynie jak nie wiesz kiedy mają startować?

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

@Axel533 Miałeś kiedyś serwer?Nie sądzę więc jeżeli nie wiesz ile to pracy to nie komentuj,tak jak pisał admin oni są już gotowi jednak wina leży po stronie serwerowni i co mają teraz zrobić jak już wszystko jest zapłacone?

@1361622928-U485574.pngErbia Będzie jakaś większa promocja serwera na YouTube ? (możliwe że gdzieś to pisaliście,ale nie czytałem tych 18 stron komentarzy)

a07a9c1d7603fee5.jpg

Opublikowano

Witajcie, musimy przekazać Wam bardzo ważną informację. Hosteam czyli nasza serwerownia niestety od wczoraj nie wdrożyła odpowiednich konfiguracji naszej strony. Problem tkwi w tym, że są przeprowadzane prace w celu aktualizacji systemów od strony BACK-END. Dopiero po skończonych aktualizacjach będzie można wprowadzić konfigurację na urządzeniach szkieletowych. Zakończenie prac Hosteam planuje na godzinę ok. 16.

no i ja rozumiem ze robicie szybko rejestracje zastepcza na stronie jakies glownianiej nie wazne np erbia.cba.pl i rejestrujemy sie i gramy, tak i konie pierdolenia dzis z hosteam?

Opublikowano

no i ja rozumiem ze robicie szybko rejestracje zastepcza na stronie jakies glownianiej nie wazne np erbia.cba.pl i rejestrujemy sie i gramy, tak i konie pierdolenia dzis z hosteam?

Ten dojebał...  xD  xD

Opublikowano

no i ja rozumiem ze robicie szybko rejestracje zastepcza na stronie jakies glownianiej nie wazne np erbia.cba.pl i rejestrujemy sie i gramy, tak i konie pierdolenia dzis z hosteam?

 

Ty żeś dojebał teraz xDD

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Czy tylko ja tak mam, czy jest tak dlatego ze serwer off?

 

3006014393822141373732.png

 

Czytaj czasami te komunikaty... czarno na białym Ci pisze że nie może się połączyć.

­

2u8w8y9.png

Lajki miło widziane <3

­

Opublikowano

Śpieszyłem się, jestem wkurwiony, plany mi się dzisiaj pokrzyżowały.

ohh tak, serwer do metina nie wystartował... potnij sie z tej okazji lol 

Opublikowano

I jak z tymi bonami bedzie na starcie?

Bonami na starcie? Jeżeli chodzi Ci o 6/7 to bony są następujące: Silny przeciwko ludziom/ odporność przeciwko ludziom.

Takie bony admin postanowił zrobić zamiast klasowych.

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...