Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Erbia.pl


Erbia

  

729 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak mają wyglądać bonusy?

    • 1-5b łatwe do wbicia perfektów (5 minut roboty), 6-7 klasowe
      230
    • 1-5b średnie do wbicia perfektów, 6-7 brak klas
      499

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wy też macie komunikat na stronie, że trzeba się zalogować, albo wywala błąd? xD

Opublikowano
 

 

Bądźmy cierpliwi?  K***a jak można być cierpliwym kiedy czeka sie k***a od rana na p********y serwer a droga Administracja w c***a leci za przeproszeniem

+ 0 aktywnosci w przeciagu kilku godzin na mpc i żadnej konkretnej informacji, bo to że mamy być cierpliwi nic mi nie mówi czy serwer nie wystartuje, czy wystartuje za 30 minut, czy za tydzień

Stary ja czekalem na taki jeden serwer na forum przez tydzien wiec co jest? -.-

 

Opublikowano

K***a ogarnijcie sie to po prostu niewielkie problemy serwer wystartuje dzien pozniej i co k***a z tego? Placzcie dalej dzieci bo nie wejdziecie w pixelowy swiat

 

 

 

prezka juz jest w publikacjach :)

Opublikowano

Tsaa... i po co te obietnice, ze strona do 20 bedzie na 100% uruchomiona  + serwer odpalą? pfff

Nie sraj żarem! Mają jeszcze 8 min xD 

55381514166733279449.gif

Opublikowano

Tsaa... i po co te obietnice, ze strona do 20 bedzie na 100% uruchomiona  + serwer odpalą? pfff

Moze po to, ze sie wyrobia... Jeszcze 20 nie ma z tego co sie orientuje.

Zapowiedz ciekawa, zostalo czekac.

Modna sygnatura.

Opublikowano

przeżyłem już 3 start erbii ile jeszcze?

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

K***a ogarnijcie sie to po prostu niewielkie problemy serwer wystartuje dzien pozniej i co k***a z tego? Placzcie dalej dzieci bo nie wejdziecie w pixelowy swiat

 

 

 

prezka juz jest w publikacjach :)

Płaczcie po starcie że hajs stracony.

F**k logic.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

Czemu nie moge wejsc na strone ? pisze zebym sie zalogował co za shajs 


Jakie maja wartosci kd +9? kryt/zaklecie/klasa

6/7 bony klasowe? ( oby )

Kiedy beta?
 

Bety nie będzie start ma byc juz dzisiaj 30 minut temu ale go nie ma i stronka nie działa więc czekaj i patrz czy działa ;D

Pomoglem ? Daj + Dla ciebie to klikniecie myszki

 

 

A dla mnie wielka radosc ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...