Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam was.

mam problem z tym serverem sciagnelem clienta z tego tematu zpatchowalem go ale wyskakuje mi taki error

bladr.th.jpg

 

mam windowsa 7 dalem zgodnosc z xp service pack 3 i odpalam jako administrator zainstalowalem visual c++ 2005 oraz net framework 4.0

niepaczowany client zachowuje sie tak samo (jak by to cos pomoglo)

 

NAPRAWILEM PROBLEM... FORMAT ZAWSZE DZIALA;)

Opublikowano

Siemka jestem nie ograniety w te sprawy ile moze byc wart taki sosik i jeszcze jedno pytanko w bocie mi wyskoczyla pewna wiadomosc "Next person that globals a website is forever bannded" po raz pierwszy mam takie cos wiec o co chodzi?

post-132384-0-30442600-1306006206_thumb.png

Opublikowano

Siemka jestem nie ograniety w te sprawy ile moze byc wart taki sosik i jeszcze jedno pytanko w bocie mi wyskoczyla pewna wiadomosc "Next person that globals a website is forever bannded" po raz pierwszy mam takie cos wiec o co chodzi?

 

SOsik to nie wiem moze z 200 m

 

a ta wiadomosc gm napisal ze jak ktos na caly swiat wysle wiadomosc ze stroną internetowa dostanie na zawsze bana.

;]

Opublikowano

Czemu na bocie po 4-5 buffach mam dc?

IP mam takie, jak podane wcześniej.

Jeszcze Wczoraj all chodziło, dzisiaj nie ;/

Nic.

Opublikowano

@up

 

Od takich postów jest wyznaczony odpowiedni dział. ;)

 

 

 

Aha co do tego sosa cos chyba ci sie pomylilo 200m chyba nie bo wiara nie chciala dac wiecej niz 50m ;)

Opublikowano

Moj blond dziala :P

 

@Edit Działa all oprócz nev serva <_<

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

ma ktos ip do earth?;p i czy db bot bedzie tam dzialal?

 

@Down spoko wlasnie widze ze z mojego tematu znalazles ip:P

ale dzieki za starania:)

Rekrut
Opublikowano

moze mi ktos powiedziec jak odpalic bota na zszc water na tej nowej wersji 1.691 ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...