Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam problem pobralem nowego Client v1.689 oraz patch v1.693, i nie chce mi działac wyskakuje error gdy zaznacze server pisze ze nie spatchowałem prosze o rade

Opublikowano

Rozpakowalem od nowa.

Zainstalowalem patche 690,691,692, 693 i kiedy wybieram water wyskakuje mi error :

Patching has not finishied. Please try again. [Error Code (2)

 

tzn. serwer dalej off czy cos mi nie smiga ; >?

 

 

@ rozwiazlem;d myslalem ze nowy patch to ten 693 a sie okazuje ze jest jeszcze 694 ;)

Opublikowano

Wlasnie dzisiaj zrobilem sobie konto na http://reg.zszc.info:6334/ sciaglem te wszystkie pliku ktore potrzebne co pisze na tej stroniei co dalej??

Mam to samo pytanie w jakiej kolejności co wypakować które pliki itd. HELP

 

Pisze mi jak wypakowuje pierwszą częsć clienta taki coś :Musisz posiadać następujący wolumin, aby kontynuować wypakowywanie.

I co robić

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

Wy też nie możecie grać ? Jakoś od wczorajszego wieczora wyłączyli wszystkie servery. Nie mogę grać ani na Water ani na Earth.

 

Czyżby jakaś inspekcja ?

Opublikowano

Słyszałem, że ma wejść 110 lvl i tutaj moje pytanie.

Czy podniosą mastery czy zostaną one na 360 ?

zbyt duża sygna

Opublikowano

No to nie dobrze.

Myślicie że Hybryda 1:7 Spear -Cold,Fire,Heu 110 lighting-30 będzie dobrą postacią ?

zbyt duża sygna

Opublikowano

update 110 miał wyjść 1 czerwca ;) więc nie liczcie, że wyjdzie od zaraz, jeszcze pewnie te opóźnienia się trochę przedłużą ;)

Opublikowano

ta EU wam dadza bo kingli ukradl pliki dla elite xD

Żadnego EU nie będzie.

Swoje bezsensowne wypowiedzi zatrzymaj dla siebie.

zbyt duża sygna

Opublikowano

lekamillo21 zadna hybryda nie jest dobra postacia :) moje zdanie.

A co do tego 1:7 hmm Jak juz hybrydowac to 1:7 Ujdzie + i to duzy Do HP expa ci to nie spowolni i tak masz bota zapewne

Nuki straca troche na mocy wiem bo mialem taka hybryde na Isro ;]]

Ale dmg ze Skili Speara bedziesz mial wykoxane Str jak wiadomo daje ci moc do phy i jeszcze Skile z fire jakies tam % daja do Phy ataku :[

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...