Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtf co ja robię źle?

wypakowałem ZSZC clienta

instalowałem pokolei patche od 1.690 do 1.693 i gdy odpalam launchera wyskakuje mi, że patchowanie jeszcze się nie skończyło wtf

Musisz zainstalować patcha 1.694. ;)

zbyt duża sygna

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema mam pytanie :) wie możne ktoś jak odzyskać konto bo zapomniałem hasła :(

Raczej możesz zapomnieć już o koncie. ;)

zbyt duża sygna

Opublikowano

coś kombinują...działało a teraz huyy ciekawe ... na lapie mi odpala a na tym co teraz siedze huja nie ma start xDDD

 

 

huja...na lapie tylko okienko nie wczytało sie...jest gdzies informacja o tym co oni robią?

 

dzisiaj juz chyba nie włączą tych serwów wszystkie offline :D

 

ściągam clienta na SJSRO zobaczymy tam :D

 

wychodzi ze tylko ZSZC są offline http://error-soft.net/servercapacity/prvsro/

destr00jer.gif

 

 

 

Daj + a nie -

 

 

 

 

0deb618e43344691afebf4b60739165f.0.gif

Opublikowano
opłaca sie grać jeszcze na zszc ???? oddam bowa 105 i nukera 104 za coś na isro ; p

Mam na wymian Glaviera 96 lvl serwer Venus

Opublikowano

Jakie raty są na tym GrindRoad?

 

doobra tam czekam na ZSZC a jak rozpierdolą ZSZC to ide na elite a jak elite mi nie podpasi skacze na SJSRO a jak na sjsro lagi mnie zabiją to ide na isro a jak farmienie mnie zniechęci to koncze z silkiem :D

destr00jer.gif

 

 

 

Daj + a nie -

 

 

 

 

0deb618e43344691afebf4b60739165f.0.gif

Opublikowano

A właśnie mylisz się bo water nie upadł , dali dzisiaj oficjalne info na primarygaming.net że wprowadzają nowy serwer na którym będzie działał watrer i modernizacja potrwa jeszcze kilka dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...