Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ktos przymierza sie do tego servera ?:) z tego co widze to nie sa z pierszej lapanki i wola wszystko sprawdzic to mi sie podoba ,

 

nie wiem ale udalo mnie sie zalozyc konta ale jak maja je usunac to szkoda :\ mam nadzieje ze nie bedzie platna rejestracja

 

przyokazji ktos przymierza sie do servera ?)))

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

dałem pasy jakiemuś polakowi który nie mógł się doczekać 100 lvl :P .

Nawet jak serwer ruszy to nie ma sensu na nim grać. Sjsro rulezzz

Ten GM ma wszystkich w dupie.

fan club of movia !!
 

Opublikowano

xcoom

 

napisal ze beda usuwac konta i testy sie koncza dzis w nocy , wystarczy czytac ...

 

mozna wywnioskowac ze server moze wystartowac jutro albo nie wystartowac wogole :O

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam wiem ktoś może kiedy rejestracja będzie otwarta bo nie zdarzyłem założyć konta... ;/

 

nie bedzie już otwarta do beta. i już nie beda podnosić do 100 lvl.

 

@EDIT

 

down.

 

jak w nocy bedzie reset..

 

Ale lagi nie da sie nic robić..

sygna1o.jpg

Opublikowano

Są privy bardziej "zaufane" np. sjsro.

Nikt nie wiem czego się spodziewać po Zszc, jeszcze ta plotka że to jest drugie ecsro ...

fan club of movia !!
 

Opublikowano

Ja na razie sobie podziękuje nawet z testowania bo zanim wklepywanie skilli do jutra potrwa... Zabójcze laggi już wolę grać na isro :P

Opublikowano

xcoom niby skąd masz takie informacje ^ ^. Pytałem się całego serwera i nikt tego nie widział.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

bo to sa lamusy...

dodawalem staty a gm pisal:

Beta will be and at night.

czy cos takiego nie pamietam juz dokladnie

Opublikowano

kurde co jest , już normalnie wszystko pokazuje , ale jak wejd do gry to nic nie moge zrobić bo sie zacina ( nie lagi ) na 10 sek i zaraz to samo ?

Opublikowano

mam nadzieje że jeszcze trochę będą te beta ale jak to jest czy jak już każdy doda te staty skille itp... czy lagi mina ?

Opublikowano

Moja krótka rozmowa z GM:

 

xXUniqeR: GM when beta test is end?

[GM] Divine: Maybe today

 

Dowód:

 

betatesty.png

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...