Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Punkty to jak silki jest waluta masz 10 na start, ludzie za to kupują 2x11 globali i spamują, dzieciaki na global czacie się wyzywają albo możesz za to sobie kupić do łucznika strzały albo tak jak ja zrobiłem do bladera za 7 sobie zafundowałem 1000 large potów.

 

 

A ktoś już coś wie na temat bota bo expie sobie na Chakji a tu już co po niektóre postacie na botach śmigają.??

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bocą na "db bot" czy jakoś tak. Jest tu nawet temat o tym bocie.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

z tego co zrozumiałem serwer śmiga ma się dobrze i chętnie ludzie na nim graja jest sens sciagania :))

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

mam pytanie jak zmienic rozdzielczosć?? bo nie moge nawet postaci stworzyc..-.-

opcje nie działaja a kurwa takla rozdzielczosc dali ze wogule create po prawej na dole nie widze-.-

 

zyje wogule ktos na tym smiesznym forum??????????????????????????????????????????????????????????

.

Gość Daxer92
Opublikowano

Najlepiej gra się w godz. 21 - 10 rano ... później zaczynają się robić lagi ...

 

Ogólnie serwer w miarę dobry ale nie ma się czym zachwycać.

 

6/10 ... z mojej strony tyle =)

Opublikowano
mam pytanie jak zmienic rozdzielczosć?? bo nie moge nawet postaci stworzyc..-.-

opcje nie działaja a kurwa takla rozdzielczosc dali ze wogule create po prawej na dole nie widze-.-

 

zyje wogule ktos na tym smiesznym forum?????????????????????????????????????????????????????????

 

wpadłeś na to żeby usunąć śmieszne stetting?

 

@dwon

 

:P:P kilka sec póznej byłeś chyba

Opublikowano

mam pytanie jak zmienic rozdzielczosć?? bo nie moge nawet postaci stworzyc..-.-

opcje nie działaja a kurwa takla rozdzielczosc dali ze wogule create po prawej na dole nie widze-.-

 

zyje wogule ktos na tym smiesznym forum??????????????????????????????????????????????????????????

 

 

jeżeli nie widzisz wszystkiego jak odpalasz to z folderu usuń folder Setting i zaraz zrób tam nowy folder o nazwie Setting i bedzie normalnie

Opublikowano

@UP:

Co Twój post wnosi do tematu?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Gość Daxer92
Opublikowano

Stalle / Stall Network OFF

Globale włączone - ale nie można ich wymieniać między graczami.

Co z item mallem to na razie nie wiadomo, osobiście nie widziałem jeszcze ani jednego grab peta.

Lagiiiii ! xD

Opublikowano

a ja niedostalem jeszcze tych silkow ( zrobilem konto wczoraj kolo 16/17 to dadza jeszcze te silki czy juz nie??)

Gość Daxer92
Opublikowano

Nie ... silki dodali tylko na konta które utworzone były w czasie BETA TESTS.

Ja miałem 2 i na obu miałem po 10 silków ... teraz zrobiłem kolejne 2 i nie dodali już nic :) a szkoda xP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...