Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja pitole ... sciągnąłem i mi pisze " Archiwum ma niewłasciwy format lub jest uszkodzone " i tyl sciągania na marn ;/ "

Opublikowano

Ściągnij program 7.zip i nim rozpakuj :D

a tak ogólnie to jak z tym serwerm bo mam zamiar wrócić do silka i na forum a na isro jak wiadomo chujnia z wbijaniem :D

 

@Edit

7-Zip nie 7.zip xD sry mój błąd

Opublikowano

7-zip programik którym rozpakujesz format ".7z" bo winrarem nie dasz rady ;p

 

@Edit

 

Chyba, że ściągnąłeś w partach plik .rar to znaczy, że któryś part źle ściągnąłeś i musisz jeszcze raz go zasysać

Opublikowano

Sciągnołem w 1 pliku , a dasz link do tego programu?

nie dziala ci bo sciagnoles w 1 pliku ...-.-

Opublikowano

sry ze sie wtrace ale od paru ladnych godzin jestem w grze i chuja juz nie daja 100lvl

Opublikowano

Tak dziala normalnie bo sam sciagnolem.

 

@sex12

cierpliwosci.

po 18 niby ma byc ;d

Opublikowano

no ja sobie juz zalorzylem 3 postacie xD blader spear i s/s xD bedzie zabawa

 

a i tak niech sobie usuwają te postacie bo każdy zacznie od 1 lvl i bede mieć szanse zeby im dorównać a nie jak zaczynałem na ecsro to gralo 40 osób xD ale mi sie znudziło po latach wróciłem same duże lvl a ja taki 1 lvl xD

Opublikowano

a kiedy ecsro nie zrylo powiedz mi ?

przed chwila server im wyjebal przy 900/2000 ...

Pomocnik
Opublikowano

Server dobry do zabawy , nie polecam inwestować pieniędzy . To jest dawne Ecsro .Rozpuścili plote o pozwie i okradli ludzi. teraz otwierają nowy server po to żeby ludzie od nowa premki kupywali.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...