Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po krótkiej rozmowie z [GM]Ra doszedłem do wniosku że lagi przy dodawaniu skili i satów są przez to że jak na raz 800 ludzi podwyższa skille i staty to serwer nie nadąża za ich zapisem. Poczekam 1-2 dni i zacznę wszystko podwyższać :P

Nawet jak za chwile zamkną serwer to i tak warto popodniecać się 100 lvl full farmed z 2,000,000 Sp ;)

fan club of movia !!
 

Opublikowano

To chce im się kontynuować ecsro jak i tak kare zapłacili ?

Jak dla mnie to bezsensu...

Tym razem mogą zapłacić o wiele więcej

Opublikowano

właśnie ściągam zszc czy ja tez dostane ten 100 lvl ? ale nie wiem czym sie podniecać jak nie zostawią tak tego dali zeby ludzie sie przerzucili na zszc jak mina beta testy wszystko pewnie usuną ale można sie pobawić ;p przez jakiś czas

Opublikowano

Skad wiesz ze ich naprawde pozwali ?

...mogli zamknac server po miesiacach otworzyc nowy i miec znowu zysk

Opublikowano

@xcoom

No tak wyczytałem, wszyscy o tym mówili itd..

Może być tak jak mówisz, wszystko jest możliwe

 

@izzy

Jak to beta ...

100lvl żeby była dobra zabawa...

Z tego co wiem to tylko Ci dostali 100lv co mieli postacie założone.

Ale na ss jest napisane że 100lv w następnych 24 godzinach

Opublikowano

Witam ja mam problem z tym że nie mogę uruchomić zassałem te dwa party i wypakowałem do jednego folderu.

Gdy włączam zszc wyskakuje problem f;\download\zszc\data.pk2

i pod spodem robaczki jakieś po kliknięciu OK kolejny error "pak file open fail"

 

proszę o pomoc ,pozdrowienia.

 

mógł by ktoś wrzucić samo data.pk2 był bym wdzięczny

Opublikowano

Mam taki problem, ze jak zaloguje sie na pasy to nie mam okienka z napisami exit i create tyko sam statek, wiecie, czym moze to byc spowodowane?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

xcoom przeczytaj uważnie. Jak mam zrobić jak nie mam tych okienek ?!

Też raz tak miałem ale po resecie(komputera) wszystko chodziło normalnie.

Co wy wiecie o zabijaniu ...

pytanie retoryczne bo ja też nie.

fan club of movia !!
 

Opublikowano

Wildmint zaraz to przetestuje.

Ja mało, póki co :D

 

EDIT:

Sory za ten post niżej, przez przypadek.

Kurde jednak nawet po resecie jest to samo, da się coś zrobić czy muszę próbować od nowa pobierać? Może czogos mi brakuje na kompie jakiejś biblioeczki?

BTW macie głoś podczas włączania gry?

Dodam jeszcze ss:

http://yfrog.com/bhpustkap

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kurde jednak nawet po resecie jest to samo, da się coś zrobić czy muszę próbować od nowa pobierać? Może czogos mi brakuje na kompie jakiejś biblioeczki?

BTW macie głoś podczas włączania gry?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Masz usunac caly folder i zrobic go na nowo.

 

nie da sie usunac co najwyzej zedytowac

Opublikowano

GM ma wszystkich totalnie w (za przeproszeniem) "dupie". Czekać na 100lv i na resztę rzeczy to jak droga do Ziemi Obiecanej, do której wędrował Mesjarz z ludem przez 40 lat . Może trochę przesadziłem, ale koleś tak się cieszył, tak pisał na chacie, bo po 1 dniu żmudnego czekania dostał tylko 100 lv =_= . No ja nie wiem, ale ten serv nie warty nerwów ...

 

 

@Edit

 

Do GM??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...