Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej, na Water są jakieś moby poza Słomiakami i Drzewkami ? -_-

Drzewkom bije po 1 , mam 7 lvl i nie chce mi się tych słomiaków bić.

Żałosne pytanie, ale nic innego nie widzę.

Chodzi mi o te pierwsze moby. Nie ma łasic ni nic.

Są tylko poszukaj ...

zbyt duża sygna

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ahahaha @UP

 

''denerwóje'' uje się nie kreskuje, nie uczyłeś się w szkole, czy kiblowałeś już w przedszkolu ?

 

 

 

Może mi ktoś teraz powiedzieć jaki jest ostatni patch ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam taki problem. Wybieram serwer water i pokazuje sie start i go naciskam to takie migniecie tego launchera czyli takie okienko gdzie pisze Silkroad Online i nic sie dalej nie dzieje pomozcie mi!

 

P.S mam wszystkie patche

 

@edit

mozna powiedziec ze tak samo jak na tym filmie

 

3bf133c198a81c089f07b8d020719e63.jpg

Opublikowano

Rejestracja dziala? Czy mi tylko nie?

co mam zrobic zeby ogolnie zagrac?

 

Tu jest strona z reg i powinna działać:

http://zszc.li:6334/register.php

 

Co do grania musisz ściągnąć clienta i zainstalować po kolei wszystkie patche. Tu masz link do forum zszc:

http://forum.primarygaming.net/showthread.php?5385-Downloads-Fire-amp-Water

 

Może mi ktoś teraz powiedzieć jaki jest ostatni patch ?

 

Ostatni patch to wersja 1.694

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie mogę spaczować silka do wersji 1.694 ponieważ pisze ze System Windows niemoze uzyskać dostępu do określonego urządzenia ścieżki lub pliku. Może nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu. PROSZĘ O POMOC.

PROBLEM ROZWIĄZANY!@!@

Opublikowano

Gram od niedawna na earth i widziałem jak niektórzy latają z petami. Doświadczenie zbyt dużego nie mam w silku a do tego cienko z moim angielskim żeby się popytać. Więc moje pytanie brzmi: Jak i gdzie kupie na tym serwerze jakiegoś peta. Tylko nie pisać mi że już jest o tym poradnik ponieważ wilka nie kupie tam gdzie jest napisane, wiem też jest jest wzmianka o item mail (czy jakoś tak) ale nie wiem jak zdobyć tam ta kasę zsc (chyba). Proszę o szybką odpowiedź z góry thx.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...