Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wardia zapowiedź nowego serwera!


kamilek757

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No na tym polega gra tak a jak serwer pada bez przyczyny i co chwile są bugi to nie warto grać dopóki nie zostaną naprawione czekam na nowy start 

Opublikowano

No na tym polega gra tak a jak serwer pada bez przyczyny i co chwile są bugi to nie warto grać dopóki nie zostaną naprawione czekam na nowy start 

W nocy Została wprowadzona dosyć spora aktualizacja która usunęła Wiele błędów. Takich jak stojący czas budowy, Stojący stan surowców. Naprawiono BB-Code. Wprowadzono również limity członków plemienia. Właśnie przez to gra się nieco bugowała. Nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić wam gry ale ta aktualizacja usprawniła silnik. Wieczorem Pojawi się pełna lista zmian wprowadzonych we wczorajszej aktualizacji.

Pozdrawiam

Wardia.tk - Nowy Prywatny Serwer Plemion Zapraszam.

Opublikowano

No na tym polega gra tak a jak serwer pada bez przyczyny i co chwile są bugi to nie warto grać dopóki nie zostaną naprawione czekam na nowy start 

Człowieku to nie jest finalna i w 100% dopracowana wersja tego serwera wiec nie czepiaj sie byle głupot , i tak przy takim speedzie serwera wyjdziesz na kilka h z domu i masz pewnie po koncie, pracuja nad bugami i to widac.. A kiedy maja robic prace nad serwerem jak nie w nocy?

Opublikowano

Zauważyłem mały bląd na s2 jak masz 3 budynki w kolejce to w każdym odlicza czas jednocześnie ale jak jeden budynek się zrobi to ten drugi i tak wraca do pierwotnego odliczana jakie  było na początku więc to raczej zbędne bo i tak nic nie daje

 

i przydało by się zwiększyć prędkość jednostek bo jak na taką prędkość to za szybko wojsko lata

Opublikowano

pytanie dla adminow to teraz mamy na 2 sw kazdego kto sie rozbuduje zjechac ? tak ? :D bo to juz nudne ja mam pelne offy i deff i nowy gracz sie nie rozwinie ..

Daj Like jeśli mam rację ;p 

Opublikowano

Admini macie buga, wbijam na serwer patrze i widzę tam że jestem w jakiejś gówno gildi. Wezcie mnie wywalcie z niej bo nie chce tam być.

 

Justynko poczekaj aż wioski rozwine.

Pomogłem ? Daj LAJK Motywuje!

Opublikowano

Jak już wspominałem proszę naprawić ustawienia szerokości okna w grze bo to denerwujące jak się jedna wioską w jednej lini nie mieści w przeglądzie bo oryginalnie okno  nie jest zbyt szerokie

Opublikowano

zacząłem grę na 2 świecie i dorzuciło mi do plemienia 2 ziomków ale oni wogóle nie graja , da się coś z tym zrobić bo nawet nie mogę opuścić plemia ;)

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

pisałem dzis rano , nadal nie otrzymalem odpowiedzi , zyje ten support na drugim świecie?

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

Silnik został zaktualizowany do wersji 1.03 W przeciągu paru dni zostaną udostępnione plany na aktualizację wnoszącą dużo więcej zmian oraz nowości. Informacje dotyczące wszystkich wersji silnika są dostępne pod adresem (http://wardia.tk/aktualizacje/

Pozdrawiam 

Wardia.tk - Nowy Prywatny Serwer Plemion Zapraszam.

Opublikowano

pisałem dzis rano , nadal nie otrzymalem odpowiedzi , zyje ten support na drugim świecie?

Poproszę o Pański nick w grze.

Opublikowano

Proszę o poprawie pkt w danych wioskach na s2 

498|512 489|515 i 500|518 budynki są na full a pkt poniżej 12k
pisałem na support wczoraj ale ponad 20h 0 odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...