Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy działa BoL dla free userów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla free userow ale zeby tak walilo przez caly kraj cebula to troche przesada, ludzie czekacie na darmowa wersje programu za ktory niektorzy placa. Musicie zrozumiec ze jestescie irytujacy spamujac na mpc " Kiedy bedzie?" bo jest to bezsensu, mozesz :
1. wejsc na forum zobaczyc czy skonczyly sie DDOS'y
2. Wlaczyc Bola wlaczyc customa i zobaczyc czy dziala 
Czy to takie trudne czy trzeba poprostu dorosnac ??

Pozdro dla normalnych

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dla free userow ale zeby tak walilo przez caly kraj cebula to troche przesada, ludzie czekacie na darmowa wersje programu za ktory niektorzy placa. Musicie zrozumiec ze jestescie irytujacy spamujac na mpc " Kiedy bedzie?" bo jest to bezsensu, mozesz :

1. wejsc na forum zobaczyc czy skonczyly sie DDOS'y

2. Wlaczyc Bola wlaczyc customa i zobaczyc czy dziala 

Czy to takie trudne czy trzeba poprostu dorosnac ??

Pozdro dla normalnych

pozdro ale łatwiej jest wejść na forum i spytać, to nie problem odpowiedzieć komuś takiemu. 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Jednej osobie nie ale nie widzisz ze tutaj nic nie ma tylko kazdy po kolei pyta o to samo ?? 
Jesli Cie to interesuje to zobacz czy oficjalne forum dziala a nie tutaj zasrywasz forum wnoszac do niego jedynie gowno

Opublikowano

pozdro ale łatwiej jest wejść na forum i spytać, to nie problem odpowiedzieć komuś takiemu. 

Dlatego z ogromną dawką cierpliwości powtarzam na skype/ts/mpc, że wciąż nie ma i pracujemy nad update strony. Update dla free już jest dawno gotowy więc proszę się nie martwić :)

k7IyKRZ.jpg?1?3060
Pomogłem ? Kliknij Lubię to <3

Opublikowano

Polecam wziąć sobie numer fona albo skypa do spudgiego albo kogoś i pisać z nim jak forum padnie albo coś się stanie. Zawsze ma dla każdego czas wiec odpisze :)

 

Zamiast spamować tutaj na forum i nie uzyskać informacji napiszcie do spudgiego @Maila albo sms'a i uzyskajcie odpowiedź !

Opublikowano

Jednej osobie nie ale nie widzisz ze tutaj nic nie ma tylko kazdy po kolei pyta o to samo ?? 

Jesli Cie to interesuje to zobacz czy oficjalne forum dziala a nie tutaj zasrywasz forum wnoszac do niego jedynie gowno

ziomuś a Ty masz to w naturze, że się tak spinasz o byle co? jarcuje Cie, że wejdziesz tu i pocisniesz kilka osób? Powinno Ci wisieć to, kto tu pisze i w jakiej sprawie, a aktualnie do tego tematu też wnosisz gówno. pjontka ;) 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

ziomuś a Ty masz to w naturze, że się tak spinasz o byle co? jarcuje Cie, że wejdziesz tu i pocisniesz kilka osób? Powinno Ci wisieć to, kto tu pisze i w jakiej sprawie, a aktualnie do tego tematu też wnosisz gówno. pjontka ;)

Ale jestem napalony po przeczytaniu twojego tekstu. Zgadzam się w stu procentach. Może jakiś skype? <3

 

@onames nie spinaj. Czekaj na info jak inne 60 osób z tego tematu.

Opublikowano

Dla free userow ale zeby tak walilo przez caly kraj cebula to troche przesada, ludzie czekacie na darmowa wersje programu za ktory niektorzy placa. Musicie zrozumiec ze jestescie irytujacy spamujac na mpc " Kiedy bedzie?" bo jest to bezsensu, mozesz :

1. wejsc na forum zobaczyc czy skonczyly sie DDOS'y

2. Wlaczyc Bola wlaczyc customa i zobaczyc czy dziala

Czy to takie trudne czy trzeba poprostu dorosnac ??

Pozdro dla normalnych

Czytałeś reg. globalny ? Może i nie ma być spamu ale forum jest do dyskujsi watków dzałów itp

Opublikowano

Nie działa nic , pewnie będzie działało jak strona zadziała Kappa

 

Ale k***a z kodem nic nie robią . A nie myślą ci ludzie , że mają niby wyjebane w free userów,. A gdyby tak inaczej pomyśleć to ludzie chcą to przetestować i jak się im spodoba to kupią VIPA a ci twórcy tego nie ogarniają i mają na nas wyjebane...

sey5xr8jfxvz_t.jpg

Opublikowano

Pewnie jutro będzie działać bo DDos'y dostają

Ushera  pisał że   pracuja nad  forum i  update bola  już  prawie jest wrzucony..

Opublikowano

@up 

Mogą blokować dostęp dzięki któremu bol działa ....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...