Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy działa BoL dla free userów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Idealny materiał na żone ;d

Jesteś z Gold'a więc raczej nie jesteś idealnym materiałem na męża = brak szans u tej laski

 

a skrypterzy za free będą pisać? pewnie za skrypty będzie trzeba płacić i na to samo wyjdzie ;D

@EDIT: sory że dubluje ale gram i pisze :D

@EDIT2: ja wole 1 zapłacić i mieć wszystko niż co miesiąc ;c

Nie będzie trzeba płacić. Skrypterzy piszą za free ale i tak dość dużo hajsu z donejtów dostają. Skryptów jest już napisane w c**j więc nie ma się co martwić ;p 

Opublikowano

nie planuje mieć męża, sorryyy xD

https://www.youtube.com/watch?v=vodd6C5ryUU

No cóz xD

Jesteś z Gold'a więc raczej nie jesteś idealnym materiałem na męża = brak szans u tej laski

 

Nie będzie trzeba płacić. Skrypterzy piszą za free ale i tak dość dużo hajsu z donejtów dostają. Skryptów jest już napisane w c**j więc nie ma się co martwić ;p 

Cichaj Filipie

 

 

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

nie ocenia się ludzi przez pryzmat dywizji i skilla jakiego posiadają!

 

 

nie grałam na vipie, ale i tak sądzę, że L lepsze. wygodniejsze, skrypty nie powodują lagów

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

nie ocenia się ludzi przez pryzmat dywizji i skilla jakiego posiadają!

 

 

nie grałam na vipie, ale i tak sądzę, że L lepsze. wygodniejsze, skrypty nie powodują lagów

Dziękuje bardzo :D

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Apropo skryptów , da mi ktoś link do jakiegoś skryptu który sam będzie grał ? Chodzi mi o skrypty takie jak iaram.lua . Bo słyszałem ze ten iaram.lua juz nie działa . Ale jeśli jednak działa to poprosił bym o jakiś link do niego :D

07b0pe452q46_t.jpg

 

Pozdro dla wszystkich junglerów :*

Opublikowano

hahaha, jaki dylemat. nie wiadomo, obstawiam, że nie

Może warto poczekać te 9 min

ogólnie to.... Bagno

Opublikowano

ta przypięta w dziale #L jest najlepsza. #L ma darmowe pakiety i wszystko, a w bolu musisz mieć Vipa żeby mieć lepsze skrypty / pakiety ;)

 

#L jest pisiont razy lepsze od bola ale teraz nie działa więc trzeba się zaspokoić bolem :) Sam na bolu wycisnąłem golda III ale z #L doszedłem do diaxa łatwo więc polecam :)

Co to jest k***a to #L? xD

 

p.s działa bol. xdXDXDxdXDXDDDXdxXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

2eftkr6.jpg

Opublikowano

Mi coś injectowało. ładuje się gra. Jak nie edytuję postu za 5/10 minut to działa. Ps: Może zapomnę edytowac więc sorka.

 

#L to leaguesharp ! <3

Opublikowano

nwm czy czekać czy co robić nudnawo coś :D

forum nie działa żeby skrypty ogarnąć ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...