Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Medium Malestia.pl - Start 12 grudnia


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zabqu lub ktokolwiek z ekipy. Jak np przy wieży orków jest te 40 min, to chodzi o czas co ile można robić, czy tyle średnio zajmuje dung?

 

Czas przy każdym dungeonie w prezentacji to czas jaki mamy na skończenie dungeona. Po upływie tego czasu przenosimy się na początek. Możemy wyjść albo robić od początku.

e2TT2Na.png

Opublikowano

Czas przy każdym dungeonie w prezentacji to czas jaki mamy na skończenie dungeona. Po upływie tego czasu przenosimy się na początek. Możemy wyjść albo robić od początku.

 

A jak wyjdziemy to jest limit czasowy czy można normalnie wchodzić?

Opublikowano

A jak wyjdziemy to jest limit czasowy czy można normalnie wchodzić?

 

Po wyjściu z dungeona resetuje się timer i można wchodzić od nowa. Bez obaw o ten czas. Zostało to przemyślane tak żeby nikt nie miał problemu z ich przejściem. :)

e2TT2Na.png

Opublikowano

Nie doczytałem skąd bronie na 30 i jak z koniem co ile medale?

Bronie standardowo z bestów (można je dalej przerabiać) a medale można czytać co 1 sekundę.

Opublikowano

o kurde! doczekalismy sie i prezentacji, pieknie! Serwer sledze juz od w sumie pierwszych zapowiedzi u ZabQ oraz Tharela i czekam z niecierpliwoscia na start! 

Powalczymy o topke! :D Powodzenia.

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Wszystko ok ale zmianki tylko ze szkat? toż to wymixować jakieś dobre eq to będzie masakra... 

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

Wszystko ok ale zmianki tylko ze szkat? toż to wymixować jakieś dobre eq to będzie masakra... 

Zmianki będą dropić z metinów i ogółem z mobków. Dla przykładu z metina na mapach 90+ leci 12 zmianek.

Opublikowano

Ciekawy bajer z pokazywaniem czasu ostatniego logowania przyjaciol.Przy gildiach to rowniez dziala?

Heh nawet o tym nie pomyśleliśmy, póki co nie, ale w sumie możemy to dodać. :)

 

update.

• Dodano system ulepszeń sury

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...