Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Moyes.pl - GramyTutaj! Start w sobotę o 18:00 Dedyk Easy


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, otóż mam konto i normalnie loguje się na stronie, ale na serwerze wyskakuje błąd z niepoprawnymi danymi - chyba nie będę musiał tworzyć nowego konta? 

Rejestracja wyłączona

 

Mam pytanie, skąd masz konto?

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślę logicznie, wszedłem na stronę zanim była podana, przecież link był w temacie. Zarejestrowałem się zwyczajnie, ale gdy wchodzę na serwer nie wiem czy nie można wchodzić, czy te konto może mam tylko na stronie? W tym rzecz, bo nie chcę multi-konta robić (choć w regulaminie nie widzę takiego punktu).

76561197967532978.png

Opublikowano

Spokojnie co do regulaminu jest skończony prawie nowy.

Ten to tylko standardowy Konga (web mastera)

 

Bonusy Usunięte, te które nie były potrzebne a max_hp zwiększono do 5k ponieważ jest dużo pż w eq i nie ma potem sensu wbijać 2k.

 

aktualna tabela

3_1.png

3_1.png

Opublikowano

Sielu skołujesz jakąś ładną grafikę na fanpage? Bo trochę słabo to wygląda, jeszcze by się jakieś sygny przydały dla graczy/na yt  ;) .

579571423327107377857.png

Opublikowano

Serwer widze bardzo urozmaicony i jak by gracze dali wam szanse i dobił by 1000-1500 to naprawde grało by się na nim zarypiście!

Mam nadzieję, że wam wypali i na 100% zagram po prostu widać że włożyliście w to 100% pracy :)

Jeszcze tylko mam nadzieję, że zabezpieczenia dobre i gites :D

 

A pytanie mam jeśli chodzi o licznik na stronie jest możliwość?

Opublikowano

czy pety, kostiumy z isa sa bez limitu czasu?

 

czy mozna zdjac pierscienie expa, rekawice itp za 30min , 1h, 2h...

Opublikowano

czy pety, kostiumy z isa sa bez limitu czasu?

 

czy mozna zdjac pierscienie expa, rekawice itp za 30min , 1h, 2h...

Zdejmować wiem, że można. A co do kostiumów to nie jestem pewny. 

 

Będzie beta dla wszystkich, czy raczej nie? ( podobno miała być )

Opublikowano

Czemu przy maksymalnym poziomie 180 maksymalne punkty statystyk to tylko 95 ? Proponuje zwiększyć do 125 :)

 

Również jestem za. 

Chyba, że macie ograniczenie zdobywania nowych pkt statusu na 125 lvlu. Wtedy jest sprawiedliwie bo postaciom magicznym każdy ze statów coś daje.

 

Bony teraz wyglądają pięknie :D

The past has gone

 

Opublikowano

Szybkość poruszania się - zbędny bon :)

Już nie przesadzajmy i tak bardzo dużo zrobił. 

 

Niech lepiej dopracowuje serwer pod względem technicznym. 

Opublikowano

U mnie na xp przy odpaleniu klienta pokazuje się błąd - "Internal Protection Error, please contact to author"

To już naprawione.

Przed startem serwera będzie trzeba uruchomić patcher. 

3_1.png

Opublikowano

Czy tu też wallander będzie nagrywał?(pytam bo True i Azoom

Nie, wallander znalazł już sobie inny serwer.  ( zobacz kanał )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...