Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Moyes.pl - GramyTutaj! Start w sobotę o 18:00 Dedyk Easy


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W m2 będą dostępne wszystkie NPC ?:> (Oby Tak) :)

Kd + ile są max ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A możesz wyjaśnić co to jest i jakie korzyści z tego płyną?

Dzięki source zwiększy się handel, maksymalna ilość yang, ogólnie więcej możliwosci ;).

579571423327107377857.png

Opublikowano

Po za tym może taka mała prośba ale przy wystawianiu przedmiotów do sklepu moglibyście zrobić tak, że.

 

- zapamiętywana jest ostatnia kwota jaka była wpisywana,

- gdy wpisujemy kilka zer żeby było łatwiej zobaczyć cenę wstawiane by były kropki

np. 900.000.000

 

Da radę coś takiego zrobić?

Opublikowano

Po za tym może taka mała prośba ale przy wystawianiu przedmiotów do sklepu moglibyście zrobić tak, że.

 

- zapamiętywana jest ostatnia kwota jaka była wpisywana,

- gdy wpisujemy kilka zer żeby było łatwiej zobaczyć cenę wstawiane by były kropki

np. 900.000.000

 

Da radę coś takiego zrobić?

Wystarczy że dodadzą szpulę jedwabiu zamiast tobołka. :)

Opublikowano

Serwer naprawdę ładnie się zapowiada i zarazem prezentuje ;).

 

Jestem tylko ciekaw czy tak będzie jak z Metinkem czy Sielu i Azoom będą ogarniać serwer dodawać nowe rzeczy itp :).

80905622020518233637.png

Opublikowano

Administratorzy powinni zamknąć chyba ten temat serwer rusza za 47h a prezentacja może istnieć od 24h przed startem

29Prezentacja serwera może zostać umieszczona 24h przed przewidywanym startem serwera.

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Sielu czy dodasz pierscien teleporacji [obok eq] w przyciskach

Jest pierścień teleportacji obok ekwipunku. Jako pierwsze z góry. Po wybraniu tego, pojawia się okienko i tam wybierasz dokąd chcesz się teleportować. Pozatym, po najechaniu na dane miejsce wyświetla się informacja:

-od jakiego poziomu jest dana mapa

-jaki bonus działa na ów mapę

-oraz typ mapy ( miasto / expowisko / inne )

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wasze serwery nie maja zbyt wielu graczy , na tym będzie inaczej czy jak na pozostałych ?

True sponsor, reklama w uj.

Nie ma co, polecam serwer ze względu na Siela, True i Azooma ;)

tenor.gif

 

Opublikowano

U kogo bedzie seria oprocz Zabq, dj, respecta, diablo?

Tream, ale szkoda, że nie będzie serii u Wallander'a - To by przyciągneło wielu graczy, ponieważ ludzie go przeważnie oglądają ;)

 

Co do Serwera.

 

Myślę, że serwer postoi, i to bardzo, ale to bardzo długo. :)

 

Polecam ze względu na Administrację, która wywiązuje się ze swoich obowiązków :)

34xi1itwtu8v.png

Opublikowano

Wiem że będzie troche roboty, ale zmieńcie te bronie i zbroje, bo na to sie patrzeć nie da ;/

 

Tak szczerze to prawda ;/ bronie nawet jeszcze jakoś się obronią ale ostatnia zbroja mi się nie podoba, chyba, że planujecie update i zrobicie coś w rodzaju głosowania które zbroje dla jakiej klasy mają zostać wprowadzone, np na 190 czy tam 200 lvl

Opublikowano

Czy drop z bosow bedzie lepszy niz na poprzednim serwerze ? Bardziej opłacalne

Jeżeli się nie mylę, to pisane jest w prezentacji, iż ulepszacze od +0 do +6 dropią z moobów, na +7 z metinów na +8 z bossów, natomiast na +9 z dungeonów ( mogłem coś przekręcić, ale mniej więcej wygląda to w ten sposó B) a więc wychodzi na to, że bez klepania bossów nie zrobisz eq ;)

Opublikowano

Jakie macie metody na Cheaterów ?  

 

Source, zobacz ile ''cziterów'' gra na dreikonie, bo chyba nikt.. Source blokuje moda itp.

 

Polecam. 

Opublikowano

Na tą chwile zapowiada się solidnie co jest bardzo ważne przy dzisiejszej konkurencji. Czekamy do soboty aby nie pozostawić na nim suchej nitki ! :ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...