Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Moyes.pl - GramyTutaj! Start w sobotę o 18:00 Dedyk Easy


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A pelerynki? Użycie zabiera Yang? (3 raz pytam xD:ninja: )

Użycie peleryny jest za darmo.

 

 

Co do klienta, bo mam pw.

jest napisane w prezentacji jak coś :P

3_1.png

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego start w sobote? wczoraj pisałeś że "macie prawie wszystko skończone i to mało prawdopodobe, że start odbędzie się w sobote"

Btw; W zapowiedziach niech nie mówią że to jest serwer easy tylko easy/medium :)

x

Opublikowano

Dlaczego start w sobote? wczoraj pisałeś że "macie prawie wszystko skończone i to mało prawdopodobe, że start odbędzie się w sobote"

Tak, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy w gronie że serwer będzie na source.

Więc potrzebny nam jeden dzień do kilku dodatkowych testów.

To tylko jeden dzień a dużo da.

3_1.png

Opublikowano

Kurde lipa, że dopiero w sobote ;/.

Podawane było na samym początku, iż start może przesunąć się o jeden dzień.

Te 24h dłuższego czekania wyjdzie na dobre, gdyż serwer przechodzi na source ;)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ciekawy serwer. 

Na 100% wbiję :)

Szkoda, że reklama u bonusa. Będzie dzieciarni, ale pewnie i tak się wykruszą :D

 

Co do bety to jest ona otwarta czy jedynie dla zamkniętej grupy ludzi ?

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Ciekawy serwer. 

Na 100% wbiję :)

Szkoda, że reklama u bonusa. Będzie dzieciarni, ale pewnie i tak się wykruszą :D

 

Co do bety to jest ona otwarta czy jedynie dla zamkniętej grupy ludzi ?

Jest zamknięta.

Dlaczego szkoda? Wiele osób się dowiedziało że coś takiego jak moyes istnieje.

3_1.png

Opublikowano

Serwer zapowiada się świetnie nic tylko czekać do soboty :)

Ile dostałeś za tego komenta? Nie uwierze ze za darmo piszesz :*

Opublikowano

Ile dostałeś za tego komenta? Nie uwierze ze za darmo piszesz :*

Mi też płacą za komentarze. Polecam serwera, oby tylko nie skończył jak Metinek i był ciekawszy od niego.

Reklama duża, source - idealna myśl - zawitam na starcie i oby był to jeden z serwerów, które nie tylko dobrze się zapowiadają w prezentacji.

Jeżeli wszystko wypali będzie to bardzo dobra alternatywa dla starych serwerów Easy, które się już niektórym przejadły.

Opublikowano

Rajd raz na 24h? Świetne rozwiązanie które zapewnie przyciągnie tłumy. 

 

:)

Mi też płacą za komentarze. Polecam serwera, oby tylko nie skończył jak Metinek i był ciekawszy od niego.

Reklama duża, source - idealna myśl - zawitam na starcie i oby był to jeden z serwerów, które nie tylko dobrze się zapowiadają w prezentacji.

Jeżeli wszystko wypali będzie to bardzo dobra alternatywa dla starych serwerów Easy, które się już niektórym przejadły.

Zgodzę się także, prezentacja ma tylko zachęcić do serwera.

Wiele razy wychodzi tak że serwer<prezentacja.

Dlatego ważne aby było serwer>prezentacja.

3_1.png

Opublikowano

no no Sielu :> dobra robota, mam nadzieje ze wyjdzie, oczywiscie zawitam

+ za source

- za zmiane map m1, m2 itd...

 

czy wyspy znowu beda....  ze trzeba bedzie ich robic niewiem ile aby miec ulepszacze?

 

+ ze posluchales mnie ws. ulepszaczy aby robilo sie je z innych ulepszaczy ;D

 

moge zostac testerem? :< jezeli tak to napisz pw ;)

Opublikowano

Widzę, że serwer dopracowany w dodatku na source, lubię tego typu serwery dlatego wejdę zagram, zobaczę :). Czekam na clienta.

Opublikowano

Mi też płacą za komentarze. Polecam serwera, oby tylko nie skończył jak Metinek i był ciekawszy od niego.

Reklama duża, source - idealna myśl - zawitam na starcie i oby był to jeden z serwerów, które nie tylko dobrze się zapowiadają w prezentacji.

Jeżeli wszystko wypali będzie to bardzo dobra alternatywa dla starych serwerów Easy, które się już niektórym przejadły.

Tylko, że ty jesteś normalny :) On nie (albo to coś nazywające się żabą).

Opublikowano

Tylko, że ty jesteś normalny :) On nie (albo to coś nazywające się żabą).

jezeli miales na mysli Siela to myslisz sie, jest calkiem spoko ;d

a jezeli zabke, to masz racje :D

Opublikowano

Zagram i polecam ze względu na wcześniejsze serwery Siela np Metinek, na którym grało się przyjemnie :P

 

Beta testy otwarte?/są jeszcze?

 

 

To czas zagrać szamankiem i znowu te 100b na bojowniczke zbierać :DD

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Te 24h dłuższego czekania wyjdzie na dobre, gdyż serwer przechodzi na source ;)

Pozdrawiam.

 

A możesz wyjaśnić co to jest i jakie korzyści z tego płyną?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...