Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Moyes.pl - GramyTutaj! Start w sobotę o 18:00 Dedyk Easy


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ponawiam pytania kolegi, ponieważ jest to bardzo ważne a odpowiedzi nie było:

 

am zastrzeżenia co do konieczności obecności niektórych bonów :

 

- podwójna ilość itemów | każdy wie, że to nie działa.

- odporność na błyskawice | zmniejsza tylko i wyłącznie dmg magicznego ataku zjawy tygrysa

- odporność na ogień | nie działa zupełnie na nic

- odporność na wiatr | działa na dmg ataku ezot przyw.

 

Jeszcze uważam, że REGENERACJA PE jest nieprzydatny.

Widzę, że usunęliście bony takie jak kradzież PE i MAKS PE ale dlaczego tych 4 nieprzydatnych również?

 

Po za tym co z bonem na omdlenie? Bo skoro go mamy w tarczy a jest również w broni, naszyjniku i butach to nie ma stuprocentowego wyłączenia omdlenia kiedy posiadamy niewrażliwość w tarczy?

Heniek.

Opublikowano

Ponawiam pytania kolegi, ponieważ jest to bardzo ważne a odpowiedzi nie było:

Zastanowimy się co będzie z tymi bonusami.

 

 

Kiedy forum?

Czekam na ciastka ;x

 

Jeżeli ktoś ma windows XP niech uruchomi klienta i da znać czy działa.

3_1.png

Opublikowano
Zastanowimy się co będzie z tymi bonusami.

 

Co by się tu zastanawiać, skoro nie są potrzebne to tylko zajmują slot.

Lepiej je teraz ogarnąć przez startem niż potem tu spamić, a spam i tak nic nie da.

Heniek.

Opublikowano

Zastanowimy się co będzie z tymi bonusami.

 

 

Czekam na ciastka ;x

 

Jeżeli ktoś ma windows XP niech uruchomi klienta i da znać czy działa.

Sielu, wywal te bony bo rzeczywiście to nikomu nie potrzebne to szkoda żeby było. Niech ten serwer już przed startem będzie dopracowany.

Opublikowano

Czemu uważacie, że bonus na wiatr jest zbędny ?

Przecież to jest główny na duchowe uderzenie mentala.

Opublikowano

Czemu uważacie, że bonus na wiatr jest zbędny ?

Przecież to jest główny na duchowe uderzenie mentala.

hahaha xD

 

- odporność na wiatr | działa na dmg ataku ezot przyw. #potwierdzoneinfo

 

Poza tym, sam to sprawdzałem na dreiko* i nie działa.

 

Nie wprowadzaj nas w błąd. 

Opublikowano

Czemu uważacie, że bonus na wiatr jest zbędny ?

Przecież to jest główny na duchowe uderzenie mentala.

 

hahahaha, nie wiem z czego bardziej się śmiać, czy ze stylistyki i składni czy może z Twojego przekonania o przydatności tego bonusu.

 

Gram w metka od czasów gdy na PLu nie było możliwości wybierania płci każdej postaci.

I na każdym serwerze na którym grałem od tamtej pory bony na wiart, ogień i błyskawice nie działały na skille postaci.

A słyszałem już mnóstwo śmiesznych nieprawdziwych teorii jakoby podobno abs na ogień działał na ducha BMa

Wiart działał na duchowe właśnie, wir miecza i sztyletu daggera a błyskawice na każdy skill szamana.

 

Te bony w ogóle nie są przydatne a nikt chyba nie chce zaśmieconego serwera. Ma to ładnie i klarownie wyglądać

 

Nie wiem co tu się zastanawiać, coś jest nieprzydatne, niepotrzebne, zaśmieca tabelki to wywalamy to.

Bon na spowolnienie też można usunać ;

 

Bardzo na TAK

The past has gone

 

Opublikowano

Na xp client nie chodzi, wyskakuje błąd Internal Protection Error, please contact to author.

Już naprawione.

Dla sprawdzenia wyśle ci coś sprawdź czy działa.

3_1.png

Opublikowano

hahahaha, nie wiem z czego bardziej się śmiać, czy ze stylistyki i składni czy może z Twojego przekonania o przydatności tego bonusu.

 

Gram w metka od czasów gdy na PLu nie było możliwości wybierania płci każdej postaci.

I na każdym serwerze na którym grałem od tamtej pory bony na wiart, ogień i błyskawice nie działały na skille postaci.

A słyszałem już mnóstwo śmiesznych nieprawdziwych teorii jakoby podobno abs na ogień działał na ducha BMa

Wiart działał na duchowe właśnie, wir miecza i sztyletu daggera a błyskawice na każdy skill szamana.

 

Te bony w ogóle nie są przydatne a nikt chyba nie chce zaśmieconego serwera. Ma to ładnie i klarownie wyglądać

 

Nie wiem co tu się zastanawiać, coś jest nieprzydatne, niepotrzebne, zaśmieca tabelki to wywalamy to.

 

Bardzo na TAK

Nwm co wy macie do tych bonow... przeciez i tak wchodza max wiec stawiasz bs i wywalone..

 

Niech zrobia to co maja zrobic zeby sie dobrze gralo a nie jakas blahostka jak bony..

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Nwm co wy macie do tych bonow... przeciez i tak wchodza max wiec stawiasz bs i wywalone..

 

Niech zrobia to co maja zrobic zeby sie dobrze gralo a nie jakas blahostka jak bony..

 

Więc można dodać 30 innych niepotrzebnych bonów a co tam niech wbija się trudniej.

Jak ma być ładnie i dobrze to ze wszystkim bez wyjątku. Dla samej reguły.

The past has gone

 

Opublikowano

hahaha xD

 

- odporność na wiatr | działa na dmg ataku ezot przyw. #potwierdzoneinfo

 

Poza tym, sam to sprawdzałem na dreiko* i nie działa.

 

Nie wprowadzaj nas w błąd. 

Widać, że nie masz w ogóle rozeznania co do bonów.

Myślisz, że jak grałeś na drei**ie to jesteś fajny?

Za przeproszeniem gówno mnie to obchodzi. 

Jeśli nie masz pojęcia o metku to idź w mario pograj, może coś się nauczysz.

Opublikowano

Widać, że nie masz w ogóle rozeznania co do bonów.

Myślisz, że jak grałeś na drei**ie to jesteś fajny?

Za przeproszeniem gówno mnie to obchodzi. 

Jeśli nie masz pojęcia o metku to idź w mario pograj, może coś się nauczysz.

Ty gościu chyba gry pomyliłeś, bony które są wymienione nawet na PLu nie działają poprawnie i nawet administracja globala o tym pisała kiedyś, więc wyjdź i zamknij za sobą drzwi jak gówno wiesz. I następnym razem grzeczniej do innych.

Opublikowano

Ty gościu chyba gry pomyliłeś, bony które są wymienione nawet na PLu nie działają poprawnie i nawet administracja globala o tym pisała kiedyś, więc wyjdź i zamknij za sobą drzwi jak gówno wiesz. I następnym razem grzeczniej do innych.

Nie wiem kim Ty jesteś żebyś mnie pouczał. Nie przypominam sobie żebyśmy byli na Ty. Idź pograj w pokemony, a nie pierdzielisz farmazony. Widać, że mało grałeś w tą gre. Są serwery na których działają wszystkie bony.

Opublikowano

Widać, że nie masz w ogóle rozeznania co do bonów.

Myślisz, że jak grałeś na drei**ie to jesteś fajny?

Za przeproszeniem gówno mnie to obchodzi. 

Jeśli nie masz pojęcia o metku to idź w mario pograj, może coś się nauczysz.

 

Mocne argumenty, nie ma co.

Paciula jak się czujesz po takiej masakrze? Ja bym nie wstał już.

 

Ozgi19 - na razie Ty pokazujesz, że nie masz znajomości totalnych podstaw metina, ośmieszasz się i robisz z siebie błazna brnąć dalej w swojej 'racji' zamiast honorowo przyznać się do błędu.

 

Ja wiem co mówię, wymieniłem niepotrzebne bony z takiej racji, że one nie działają i nigdy na żadnym serwerze ABS na wiatr nie zmniejszał ani trochę obrażeń Duchowego uderzenia. Sam pewnie wiesz, że nie masz racji... Bon na wiatr i błyskawice działa tylko na ataki BOSSÓW

To jest podstawa

 oib1h8j0d96d.jpg

Nie wiem kim Ty jesteś żebyś mnie pouczał. Nie przypominam sobie żebyśmy byli na Ty. Idź pograj w pokemony, a nie pierdzielisz farmazony. Widać, że mało grałeś w tą gre. Są serwery na których działają wszystkie bony.

Wymień te serwery, słuchamy mistrzu, na jakim serwerze działają ten bony na duchowe uderzenie. Ciekawe kto by chciał grać na takim gdzie możesz mieć 120% ABS na skille woja.

av1l339pxxs9.jpg

The past has gone

 

Opublikowano

Czy sobota 22 listopada godzina 18:00 to jest pewna data startu ? Bo zależało by mi na tym aby jutro serwer wystartował mam super plany na jutro by wbić na serwer z kumplami :).

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Czy sobota 22 listopada godzina 18:00 to jest pewna data startu ? Bo zależało by mi na tym aby jutro serwer wystartował mam super plany na jutro by wbić na serwer z kumplami :).

Tak pewna. Serwer miał dziś wystartować, lecz przenieśli go na source i dlatego startuje jutro. 

Opublikowano

Mam pytanie, otóż mam konto i normalnie loguje się na stronie, ale na serwerze wyskakuje błąd z niepoprawnymi danymi - chyba nie będę musiał tworzyć nowego konta? 

76561197967532978.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...