Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Moyes.pl - GramyTutaj! Start w sobotę o 18:00 Dedyk Easy


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Amerionie dało rade w 250 godzin wbijało się max to tutaj pewnie zakładam (mam nadzieję) tak w 2,5 razy szybciej czyli 100-120.

Chociaż według mnie na AM do 128 expiło się bardzo szybko.

 

A jest jakiś docelowy lvl do którego będziecie dążyć przy update'ach?

The past has gone

 

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sieluuu... jak mogłeś pozwolić na reklame u zabq....

 

Serwer jest na pewno dopracowany, bugi? wątpie...

Ale no jak reklamą zajmuje się zabqu no to sorry.. ale z tego co wiem to jakiś technik z niego na laneris czy jakos tak..

Szkoda..

Nie jestem Technikiem tylko Youtuberem a to że się znam z Administracja Lan**isa to inna bajka

Opublikowano

Na Amerionie dało rade w 250 godzin wbijało się max to tutaj pewnie zakładam (mam nadzieję) tak w 2,5 razy szybciej czyli 100-120.

Chociaż według mnie na AM do 128 expiło się bardzo szybko.

 

A jest jakiś docelowy lvl do którego będziecie dążyć przy update'ach?

Tak tylko tam exp lecial sam wiesz jak..

 

Bez pdka z isu jak bd lecialo?

Opublikowano

Mam zastrzeżenia co do konieczności obecności niektórych bonów :

 

- podwójna ilość itemów | każdy wie, że to nie działa.

- odporność na błyskawice | zmniejsza tylko i wyłącznie dmg magicznego ataku zjawy tygrysa

- odporność na ogień | nie działa zupełnie na nic

- odporność na wiatr | działa na dmg ataku ezot przyw.

 

Jeszcze uważam, że REGENERACJA PE jest nieprzydatny.

Widzę, że usunęliście bony takie jak kradzież PE i MAKS PE ale dlaczego tych 4 nieprzydatnych również?

 

Po za tym co z bonem na omdlenie? Bo skoro go mamy w tarczy a jest również w broni, naszyjniku i butach to nie ma stuprocentowego wyłączenia omdlenia kiedy posiadamy niewrażliwość w tarczy?

 

I jeszcze jedno, na Amerionie nie było chyba wgranego DIFFA który umożliwiał zwiększenie faktycznej szybkości poruszania się do 255, wgracie go tutaj? Bo jeśli nie to nie rozumiem obecności bonu na poruszanie się

The past has gone

 

Opublikowano

No z tego co widzę to serw dopracowany,byle tylko nie lezał na is to będzie fajna zabawa :) Pozdro Quattro:)

 

Ps. Szukam kogoś do wspólnej gry mam 21lat :) PW

67ba115e66b3.png

Na każdym serwerze możecie znaleźć mnie pod nickiem   QuattroPorte .

Opublikowano

Kto lepszy w pvp dagger czy archer ?

Klasy są wyrównane, także graj kim wolisz. 

 

 

Client będzie dostepny dzisiaj wieczorem?

Sielu właśnie wrzuca klienta, dla graczy powinien być dostępny dziś wieczorem lub jutro. 

 

 

Tak tylko tam exp lecial sam wiesz jak..

 

Bez pdka z isu jak bd lecialo?

Exp do 100 lv jest dosyć szybki, po setnym zaczynają się schody. Najgorzej będzie się wbijać np od 119 - 120, 139-140, 159-160, 174-175 te lv będzie się wbijać 2-4h z 2x pd a te inne około 30 min, jest tak zrobione by po paru dniach nie było maksymalnych poziomów. Ale dzisiaj to jeszcze przemyślimy z testerami oraz z Sielem i być może to się zmieni, jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące expa możecie pisać. 

 

 

Na Amerionie dało rade w 250 godzin wbijało się max to tutaj pewnie zakładam (mam nadzieję) tak w 2,5 razy szybciej czyli 100-120.

Chociaż według mnie na AM do 128 expiło się bardzo szybko.

 

A jest jakiś docelowy lvl do którego będziecie dążyć przy update'ach?

Serwer stoi na source, więc maksymalnym poziomem może być nawet 500 lub 1000. Ale takim optymalnym i przewidywalnym poziomem zapewne będzie to 250, zresztą wszystko zależy od nas, jak będzie nas sporo i będziemy chcieli większy poziom sielu go doda ;d 

xD 

Opublikowano

 

Exp do 100 lv jest dosyć szybki, po setnym zaczynają się schody. Najgorzej będzie się wbijać np od 119 - 120, 139-140, 159-160, 174-175 te lv będzie się wbijać 2-4h z 2x pd a te inne około 30 min, jest tak zrobione by po paru dniach nie było maksymalnych poziomów. Ale dzisiaj to jeszcze przemyślimy z testerami oraz z Sielem i być może to się zmieni, jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące expa możecie pisać. 

 

 

2-4h na lvl z podwójnym expem ? Pojewariowaliście ? Może zapomnieliście ale na serwerze nie będzie grało 15 osób jak beta testerów a około 500 albo i więcej. Wiecie co się będzie działo na big spotach na mapkach ? Będzie padaka i wbijanie 1 lvl przerodzi się z 4h do 8h. Przegięliście z tym expem. Lvl 30 minut ? Serio ? To jest i tak za długo chyba, że mówimy tu o expie bez jakiegokolwiek PD.

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

2-4h na lvl z podwójnym expem ? Pojewariowaliście ? Może zapomnieliście ale na serwerze nie będzie grało 15 osób jak beta testerów a około 500 albo i więcej. Wiecie co się będzie działo na big spotach na mapkach ? Będzie padaka i wbijanie 1 lvl przerodzi się z 4h do 8h. Przegięliście z tym expem. Lvl 30 minut ? Serio ? To jest i tak za długo chyba, że mówimy tu o expie bez jakiegokolwiek PD.

Ten serwer jest typem "Medium" a nie "Easy" więc z expem musi być troszkę ciężej, by po paru dniach nie było maksymalnych. Mapy są strasznie duże, spoty również więc miejsca starczy dla każdego. Ale tak jak mówię to jest do przedyskutowania, właśnie czekam aż sielu upnie nowego klienta i wtedy wszystko przetestuje, sam jestem graczem więc zrobię wszystko by było, jak najlepiej. 

xD 

Opublikowano

Sielu, Ture, Azoom -nic tylko polecić. Reklama będzie, serwer robił Sielu więc pewność że jest to prawdziwy serwer metina a nie jakieś gówno na tydzień. Oczywiście zagram bo innej opcji nie widzę.

Opublikowano

Ten serwer jest typem "Medium" a nie "Easy" więc z expem musi być troszkę ciężej, by po paru dniach nie było maksymalnych. Mapy są strasznie duże, spoty również więc miejsca starczy dla każdego. Ale tak jak mówię to jest do przedyskutowania, właśnie czekam aż sielu upnie nowego klienta i wtedy wszystko przetestuje, sam jestem graczem więc zrobię wszystko by było, jak najlepiej. 

A nie lepiej ustawic exp stopniowo? Bo jak ktos zobaczy ze od 100 do 119 sie expi 1h a od 119 do 120 2-4h to zwatpi ;D

To juz lepiej tak ustawic zeby od 100 do 120 jeden level lecial 10-20min..

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

 jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące expa możecie pisać. 

 

4 godziny z podwójnym expem to gruba przesada. Na Amerionie 5 godzin biło się 120 ze 119, bez żadnego PD !!

 

Popieram również to by exp był raczej taki MEDIUM niż EASY, i te 4 godziny byłyby dobre ale bez żadnego PD.

Dodatkowo mam nadzieję, że jest jakaś ciekawa nagroda dla każdego kto osiągnie max. Np kostium czy coś cennego.

 

Pamiętajcie również, że gdy będzie masa osób na serwerze (zainteresowanie jest duże a opinie dobre) to ciężko będzie sie expiło kiedy wszystko będzie pozajmowane.

 

Ja ogólnie jestem za pomysłem, żeby maksymalna ilość czasu jaką pochłania wbicie 1lvla na jakikolwiek poziom to 4 godziny bez PD ! 

Więc powiększcie trochę spoty, zróbcie kilka takich dużych na każdej mapce i będzie dobrze. Bo nic tak nie dobija jak expienie na kiepskim spocie.

 

Dodatkowo. Na Amerionie był taki błąd, że gdy godzinę expiłem na jednym dużym spocie to coś się działo z jego respem i po tym czasie respiła się ledwo połowa mobów sprzed godziny. To dosyć irytujące.  8S 

Opublikowano

==Klient jest już dostępny.==


Kolejne hostingi za jakiś czas.


 


hosting1



http://azoom.cal24.pl/moyes/klient/Klient_Moyes.rar

hosting 2


https://mega.co.nz/#!wBQjGT6L!bcdyr6Gu804G72sNpPbXC89Xnc37XLfe9YY77a_LZNA

 


skan:


 


skanpng_whhxeew.png


 


@up:


 


exp jest ustawiony stopniowo.


gordon nie doliczył jednego pd oraz wierzchowca na expa :P


 


zresztą jeszcze dzisiaj wieczorem beta która sprawdzi całkowicie rozgrywkę i będzie czas aż do startu aby poprawić niezgodności. 


3_1.png

Opublikowano

 

zresztą jeszcze dzisiaj wieczorem beta która sprawdzi całkowicie rozgrywkę i będzie czas aż do startu aby poprawić niezgodności. 

 

 

Dla kogo ta beta? :D

The past has gone

 

Opublikowano

Klient ściągnięty w 3 minuty ;) Sielu mam nadzieję że tekstury itp są dość dobrze zoptymalizowane.

Wszystko się okaże ;P

 

Jak ktoś pobrał niech uruchamia.

Jeżeli klient się nie uruchamia proszę podać:

-syserr.txt z folderu _dev

-errorlog.txt z folderu _dev

-system operacyjny + bit.

 

ew ss z logiem który się pojawi przy uruchomieniu w okienku.

3_1.png

Opublikowano

Wszystko się okaże ;P

 

Jak ktoś pobrał niech uruchamia.

Jeżeli klient się nie uruchamia proszę podać:

-syserr.txt z folderu _dev

-errorlog.txt z folderu _dev

-system operacyjny + bit.

 

ew ss z logiem który się pojawi przy uruchomieniu w okienku.

Wszystko smyka jak należy, win 7 64 bit, 0 błędów. Klient w 5 minut. xD

Opublikowano

Działa ładnie.

 

ale co z tą betą dziś? Jak to będzie wyglądać?

The past has gone

 

Opublikowano

Działa ładnie.

 

ale co z tą betą dziś? Jak to będzie wyglądać?

W normalny sposób, lecz nastawienie czysto sprawdzenia rozgrywki jak przystało na easy/medium. 

3_1.png

Opublikowano

W normalny sposób, lecz nastawienie czysto sprawdzenia rozgrywki jak przystało na easy/medium. 

 

każdy będzie miał dostęp?

The past has gone

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...