Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta nowego Satan Mu - oddaj glos


mattgoodbye

Test  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Grandreset

    • Tak - Credyty do WebShopu
    • Nie - Itemy tylko z dropu , bosów , boxów inwazje co3 h 50% na item z boxa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pisałem adminkowi ze s8 to bardzo zła opcja... Każdy woli stare seasony gdzie nie ma tylu udziwnień i eventów o których nikt nie ma zielonego pojecia...

Opublikowano

s4e6  exp 20-30  200-300pkt za RR :]

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

każdy ma odmiennie zdanie, ale według mnie to serwer bez summonera, najlepiej s2 albo s3 exp do 1k resetowane staty i po 500 pkt za resa. Max staty 65k czyli ok. 520rr zeby miec max staty, GR na 100-200 rr i wybierasz albo bijesz RR po staty (aby ubic goldy) albo RR po itemy za GR. Opcji konfiguracji jest masa, moglbym tu ksiazke napisac, Przydałaby sie bogatsza ankieta.

Opublikowano

Jako że liczę się z waszym zdaniem , dodam do ankiety jeszcze wersje :)

Głosować bo jeszcze z 2-3 dni i zniknie ;P

 

Aby oddać głos trzeba skasować aktualny głos  i zagłosować od nowa

gif.gif

Opublikowano

Dobrze matt, a co z Vipami ? Masz jakiś plan chytry na to ^^ ?

No vip musi być aby serwer mógł się utrzymać , nie jestem wstanie jako student bulić 200zł mc chyba każdy to rozumie.

 

Vipy z tej edycji zostaną przeniesione + pare dni wynagrodzenia bo już raczej nikt nie expi ;d

gif.gif

Opublikowano

No vip musi być aby serwer mógł się utrzymać , nie jestem wstanie jako student bulić 200zł mc chyba każdy to rozumie

Ja to rozumie nawet lepiej niż wszyscy xD

Opublikowano

Ale VIP tylko na serwer premium a nie itemy + reklamy na stronce co by jakaś kaska z nich była.

Opublikowano

Ale VIP tylko na serwer premium a nie itemy + reklamy na stronce co by jakaś kaska z nich była.

 Tak tylko premium serwer , brak itemow za kase :)

 

dobry pomysl z rekami google zawsze troszke kasy bedzie

gif.gif

Opublikowano

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać. 

Możemy mieć nadzieję, że tym razem dłużej trochę postoi.

 

No i ciekawe jakie będą raty.

Opublikowano

Postoi napewno :)

Wtedy mielismy problemy z DDoS i DC dlatego gracze odeszli :)

Teraz nie będzie tych problemów  , wiec gracze nie odejda ;)

Oddawajcie głosy w ankiecie !!!

Pamiętajcie że na wersji S8 nie ma haxów  , jest masa eventów , wiele bossów i dużo tiemów ;D

gif.gif

Opublikowano

Witam !
Pierwsza edycja nie należy do najbardziej udanych , ale nie był to czas stracony , zabezpieczyliśmy się skutecznie przed atakami DDoS , wykluczyliśmy DC , no ale niestety zbyt późno i troszkę graczy uciekło , dlatego teraz chciał bym abyście oddawali swój głos w ankiecie by zrobić takie ustawienia jakie wam najbardziej by odpowiadały ;) Ankieta zostanie do 13.11.2014 dlatego proszę szybko oddawać glosy .

Macie pewność że ten serwer wystartuje i będzie działał a nie jak 80% polskich serwerów które nie mogą wystartować bo mają ataki itp
Dajcie mi jeszcze jedną szanse a na pewno ją wykorzystam :)

Jak widzicie istotne jest dla mnie zdanie garczy , sam bylem  za sesaon 8 ale zrobiłem tą ankiete ponieważ to Wy macie grać nie ja , moim zadaniem jest zapewnienie wam takiego miejsca w którym będziecie mogli się świetnie bawić !

Oddawajcie głosy w ankiecie by razem stworzyć serwer z dobrymi ustawieniami : ) !

Pozdrawiam.

gif.gif

Opublikowano

Ja mysle ze ten s2+custom bylby bajka dodac leo questa i mozna ciupac

 

@@edit

 

Pewno z ankiety wyjdzie kolejne gowno z 1k expem i staty zeby zostawaly ;< GL

Opublikowano

Ja mysle ze ten s2+custom bylby bajka dodac leo questa i mozna ciupac

 

@@edit

 

Pewno z ankiety wyjdzie kolejne gowno z 1k expem i staty zeby zostawaly ;< GL

Staty nie będą zostawać bo ja mam jeszcze tam głos :P

gif.gif

Opublikowano

Staty nie będą zostawać bo ja mam jeszcze tam głos :P

 

To po kiego dajesz do ankiety zeby zostawaly jak i tak zrobisz po swojemu -,-

Opublikowano

To po kiego dajesz do ankiety zeby zostawaly jak i tak zrobisz po swojemu -,-

Nie zrozumiałeś mnie .. Mój głos dodaje tak jak by +30% , tak może łatwiej to rozkminisz .

gif.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...