Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowszy LeagueSharp Loader działający na najnowszym patchu (z Azirem)


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak jestes w champ select stawiasz skrypty i  normalnie grasz potem ?

W Loaderze musisz zaktualizować dany skrypt i przy Version nie może Ci pisać CompilingError bo ten skrypt Ci nie pójdzie. Tak było przynajmniej w moim wypadku.

Opublikowano

W Loaderze musisz zaktualizować dany skrypt i przy Version nie może Ci pisać CompilingError bo ten skrypt Ci nie pójdzie. Tak było przynajmniej w moim wypadku.

Ale ja mam przez 40 minut updating i sie nic nie dzieje dalej ;/

Opublikowano

A jak zaktualizowac ?X d

prawim na skrypt i update and compile ale ja nie moge bo mam przez milion lat napis updating i nic wiecej

Opublikowano

Ale ja mam przez 40 minut updating i sie nic nie dzieje dalej ;/

No wiesz mi to pomogło a jak tobie idzie updating skryptu godzinę to nic ci nie poradzę.

Opublikowano

Ta paczka od administratora czy kogos tam mi dziala. Ustawcie sobie jako admin i Debug Console i w grze F8

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Mi tam działa, proponuje poczekać aż wszystkie skrypty się zaktualizują. Na bugsplaty pomógł reinstall.

 

Edit: F**k, jakie te konto jest stare, muszę zaktualizować Hobby ;__;

narutogangsearchui4.jpg

Opublikowano

Pomoże ktoś? Klikam na loader, niby się włącza, ale jest tylko proces LeagueSharp.exe, a nic mi się nie wyświetla. Tak jak bym w ogóle nie kliknął na Loader. Ten stary loader normalnie się włącza tak samo jak inne pliki .exe. Tylko ten jeden plik nie chce się odpalić.

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

mam pytanie jaki to byl skryp na omijanie np uderen blica z gory thx

Evade

 

BTW Wystarczyło naprawić lola i już wszystko działa :).

Opublikowano

Jak odpalam l# i tam ściagam skrpyty wchodze na cusotam i nic?

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Jak odpalam l# i tam ściagam skrpyty wchodze na cusotam i nic?

Po odpaleniu LeagueSharpa, wbijasz do zakładki Assemblies, zaznaczasz wszystkie skrypty za pomocą ctrl + a, PPM na któryś ze skryptów i "Update and Compile".

Po poprawnym skompilowaniu się wszystkich skryptów możesz wejść do gry. 

Jeżeli skrypty nie pojawią się na początku gry, wciśnij F5.

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...