Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najnowszy LeagueSharp Loader działający na najnowszym patchu (z Azirem)


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ah, parodia z tym loaderem. jeszcze godzine temu wszystko mi śmigało, teraz znów jakieś problemy. nie wczytuje mi skryptów, a kiedy klikam f5 w grze nic sie nie dzieje, choć loader niby działa.

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam nie mogę dodać skryptów, robię tak jak trzeba wrzucam link ze wszystkimi skryptami i nie znajduje mi żadnego może ktoś podać te url który wam działa ?

2hnxutd.jpg
Opublikowano

#Update

Download : http://www29.zippyshare.com/v/66009580/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/67579220ef7cc6b3b31ae8e2f3a823680fafe2657c2b623bce7a5bf2a3d0f8e1/analysis/1411795507/

 

 

Przepraszam wszystkich za kłopoty związane z ostatnią paczką, teraz powinno być wszystko dobrze.

W najnowszej paczce zawartych jest 164 skryptów.

QUhIR7.png

Opublikowano

#Update

Download : http://www29.zippyshare.com/v/66009580/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/67579220ef7cc6b3b31ae8e2f3a823680fafe2657c2b623bce7a5bf2a3d0f8e1/analysis/1411795507/

 

 

Przepraszam wszystkich za kłopoty związane z ostatnią paczką, teraz powinno być wszystko dobrze.

W najnowszej paczce zawartych jest 164 skryptów.

Śmiga miód malina, żadnych compilingerrorów , nice :)

Opublikowano

Śmiga miód malina, żadnych compilingerrorów , nice :)

 

Wszystko ładnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki HeheheM .

Miło :).

 

 

Dlaczego mi nie działają lasthity, ani aa w combo? 

A jakich skryptów używasz ? Niektóre skrypty mogą działać niepoprawnie ponieważ nie zostały zupdate'owane do najnowszej wersji. (Nic na to nie poradze)

QUhIR7.png

Opublikowano

Miło :).

 

 

A jakich skryptów używasz ? Niektóre skrypty mogą działać niepoprawnie ponieważ nie zostały zupdate'owane do najnowszej wersji. (Nic na to nie poradze)

UltimateCarry, Marksman, FishermanFizz

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

UC i Marksman jako skrypty działają poprawnie, możliwe że coś od Ciebie, napisz na irc do któregoś z supportów, może będą wiedzieli jak Ci pomóc.

https://kiwiirc.com/client/irc.rizon.net/leaguesharp

Wiesz czemu mi syndra może nie działa ? nie ma zadnego compiling error po prostu w grze jej nie ma evade sie laduje i wszystko syndry nie ma nawet jak klikne 100 razy f5

Opublikowano

@HeheheM

 

Działa w Twojej paczce sam Baseult2? (Nie z UC)

Jeżeli ogólnie skrypt działa to będzie działał na mojej paczce. 

Ale i tak od siebie polecam UC.

 

Wiesz czemu mi syndra może nie działa ? nie ma zadnego compiling error po prostu w grze jej nie ma evade sie laduje i wszystko syndry nie ma nawet jak klikne 100 razy f5

Prawdopodobnie broken.

QUhIR7.png

Opublikowano

Jeżeli ogólnie skrypt działa to będzie działał na mojej paczce. 

Ale i tak od siebie polecam UC.

 

Prawdopodobnie broken.

@HeheheM

Z jakich skryptów korzystasz ?

Dostałeś już bana za L# ? 

Jak długo na nim grasz ?

Piszą ludzie ,że Ciebię zreportują za  BoL'a/L# ?

NU94p9A.gif

Opublikowano

Proponuje zrobić paczkę z najbardzije potrzebynmi skryptami,bo nie ukrywając,większość korzysta max z 10-20 skryptów,więc po co więcej?

I czy zauważył ktoś spadki FPS podczas korzystania z nowego Loadera? Umie te spadki są straszne i źle jest grać ;p

PYT:
Można by jakoś zaaktualizować stary Loader by działał? :D

Opublikowano

#Update

Download : http://www29.zippyshare.com/v/66009580/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/67579220ef7cc6b3b31ae8e2f3a823680fafe2657c2b623bce7a5bf2a3d0f8e1/analysis/1411795507/

 

 

Przepraszam wszystkich za kłopoty związane z ostatnią paczką, teraz powinno być wszystko dobrze.

W najnowszej paczce zawartych jest 164 skryptów.

 

Wszystko pięknie śmiga, zreszta jak zawsze :)

 

#Który skrypt do riven? yoloRiven, RivenSharp czy UltimateCarry? 

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

@HeheheM

Z jakich skryptów korzystasz ?

Dostałeś już bana za L# ? 

Jak długo na nim grasz ?

Piszą ludzie ,że Ciebię zreportują za  BoL'a/L# ?

Na L# grałem już jakieś 5-6 miesięcy temu, po chwilowym upadku projektu, grałem przez cały czas na BoL'u Vip.

Teraz gram coś ponad miesiąc.

Żadne moje konto nie zostało zbanowane.

 

Korzystam głównie z UltimateCarry.exe, Xerath.exe, Syndra.exe (Jak xerath zostaje zajęty / zbanowany), Jinx - Marksman.exe + UltimateCarry.exe, Tristana - Marksman.exe, Hi Im Gosu.exe + Marksman.exe + VayneWallTumbler.exe, Yol0Riven.exe, LightningRyze.exe, Evade.exe, Tracker.exe, Skin Changer.exe, Support.exe(update by H3H3), Killability.exe, Zilean już nie pamiętam który, Vi, SKONidalee, Katarina.exe, AJumper.exe, SimpleUltLeveler.exe, LeeSin.exe, Velkoz Assembly.exe, Orianna.exe, YasuoSharp.exe.

QUhIR7.png

Opublikowano

Przemiły twórca skryptów L#,udostępnił mi starego zaakulizowanego Loadera :D

Rozmawiałem z kilkoami devo. każdy uważa że nowy Loader to jedno,wielkie gunwo i nie dorównuje staremu w niczym ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...