Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Uwaga pilnie potrzebujemy Hostera

Niemamy zbyt sporych wymagań oczekujemy sumiennoście

prawdomówności

cierpliwości

w miare mocnego PC

W nagrode Posada SGM oraz Super ranga na forum

kontakt GG : 9903390

47852931806752427550.png

Opublikowano

Wykonam odpłatnie (z góry), zadania takie jak:

 

-Skonfigurowanie systemu, jądra

-Prawidłowe skonfigurowanie plików

-Dodam i odpowiednio skonfiguruje po stronie klienta i serwera : nowe bronie, nowe zbroje, nową biżuterię, nowe tarcze/hełmy i inne przedmioty.

-Dodam, odpowiednio spakuję i skonfiguruję po stronie klienta i serwera : nowe mapy i potwory.

-Napiszę misję, skrypty, rozmowy lub spolszczę pliki

-Zabezpieczę pliki

-Na życzenie zmienię wygląd w kliencie, spakuję/rozpakuję dane paczki itd..

-I wiele, wiele więcej !

 

Jesteś zainteresowany?

 

Kontakt GG: 12593261

E-Mail: [email protected]

Opublikowano

Poszukuję Osoby która :

- Ma powyżej 16 lat !

- Zna się na pisaniu questów (bardzo dobrze!)

- Najlepiej posiada TS

 

Zlecenie / Praca w Teamie.

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję kilku osób do portalu/projektu metin2.

 

Szukam osób takich jak:

 

1. Grafik - Znający się na rzeczy itp.

2. Kodera - Osoba kodująca w html, php, webspell itp.

3. Programisty/Skryptera - Osoba która zrobi skrypty pod stronę/forum.

 

Kontakt:

 

GG: 1380343

Skype: Tmk_123

PW MPCFORUM

wakow9.png
Opublikowano

Szukam:

-technika

-sponsora

Co musi umieć technik ?:

-edytowac handlarzy

-system ulepszen

-dodanie itemow do clienta

Sponsor:

wystarczy ze zaponsoruje dedyka

1319825241-U265478.png
Opublikowano

Wykonam odpłatnie (z góry), zadania takie jak:

 

-Skonfigurowanie systemu, jądra

-Prawidłowe skonfigurowanie plików

-Dodam i odpowiednio skonfiguruje po stronie klienta i serwera : nowe bronie, nowe zbroje, nową biżuterię, nowe tarcze/hełmy i inne przedmioty.

-Dodam, odpowiednio spakuję i skonfiguruję po stronie klienta i serwera : nowe mapy i potwory.

-Napiszę misję, skrypty, rozmowy lub spolszczę pliki

-Zabezpieczę pliki

-Na życzenie zmienię wygląd w kliencie, spakuję/rozpakuję dane paczki itd..

-I wiele, wiele więcej !

 

Jesteś zainteresowany?

 

Kontakt GG: 12593261

E-Mail: [email protected]

Opublikowano

Witajcie

 

Odrazu powiem, że poszukuję posady jako GM/ GA

 

 

Wiek: 17 Kat

 

Doświadczenie : Future2, niebęde wymienial innych serwerów w których wkładalem coś swojego, ponieważ ja tylko przelalem wysilki w jeden serwer,

a w innych to dodalem jedną malutką kropelkę więc niema się czym szczycić

 

 

Co Potrafię?:

 

- tworzenie stron i forum do serwerów. (WebMasterka)

- Grafiką od czasu do czasu lubię się pobawić .

- Edycja klienta

- MYSQL- drobne edycje.

 

Kontakt :

 

GG 9360429

PW

catastrophe2222.png

Jeżeli ci pomogłem lub spodobał ci się mój post , wiesz co klikać .

plus.gif

Opublikowano

[Technik]

Poszukujemy osoby z bardzo dobrymi znajomosciami technicznymi w robieniu clienta, pracy przy serwerze oraz nadzorowaniu spraw/usterek technicznych na serwerze.

 

 

[Webmaster]

Poszukujemy równiez Webmastera, ktory zaprojektuje strone serwerowa zrobi rejestracje,iteamshop oraz inne potrzebne stronie dzialy.

 

 

[Posiadamy]

Serwer dedykowany 24gb ram, 100mb/s przepustu... ogolnie bardzo dobry dedyk. Zgrana druzyne, mila atmosfere, wszyscy 20+ , zadnych dzieci neo .... naprawde mily klimacik !

 

[W zamian za pomoc oferujemy]

[TGM] na serwerze oraz % dochodow z IS. Po dluzszym okresie nadzorowania serwera w raz z nasza druzyna takie detale jak [TGM] zamienia sie w [GM] oraz wzrosnie % z IS.

 

[Kontakt GG] :37681412

Opublikowano

Witam poszukuje profesjonalistę do clienta tzn będzie umiał wszystko zrobić, dodać.

 

Za prace będzie to miesiąc otrzymywał pieniądze Ile? hmm.. dogadamy się na gg

 

to gg: 38073545

Opublikowano

Witam

Bardzo pilnie poszukuje osoby która by pomogła stworzyć mi priw serwer no hamachi ; ) bd bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże mam pliki serwerowe itp itd .. Jestem w tym zielony dlatego potrzebuje pomocy jak zrobić serwer od początku do końca tzn [postawić serwa zrobić stronke itp].. jeśli ktoś mi pomoze jestem w stanie odpłacić się za jego pomoc doładowaniem do 30zł a nawet więcej jeśli ktoś się postara lub przelewem na konto .

To pilne prosze o pomoc kontakt GG 6983102.

 

Aaa i jeszce jedno mam kase na dedyka jeśli ktoś jest ogarnięty w tych sprawach też prosze o kontakt : )

pozdrawiam.

Opublikowano

Siema poszukuje osoby z którą postawili byśmy razem serwer do metina typu HARD/MEDIUM Hamchi lub no-chamachi

moje wymagania:

wmiare mocy komputer

szzzzzzybki internet

długo włączony komp

Prosze o kontakt na GG:20598518

47852931806752427550.png

Opublikowano

Witajcie

 

Odrazu powiem, że poszukuję posady jako GM/ GA

 

 

Wiek: 17 Kat

 

Doświadczenie : Future2, niebęde wymienial innych serwerów w których wkładalem coś swojego, ponieważ ja tylko przelalem wysilki w jeden serwer,

a w innych to dodalem jedną malutką kropelkę więc niema się czym szczycić

 

 

Co Potrafię?:

 

- tworzenie stron i forum do serwerów. (WebMasterka)

- Grafiką od czasu do czasu lubię się pobawić .

- Edycja klienta

- MYSQL- drobne edycje.

 

Kontakt :

 

GG 9360429

PW

 

Nie byłeś GM'em na future co mogę powiedzieć byłem tam głównym adminem. Po co kłamać?

logoopm.png

Opublikowano

witam

szukam chostera pod serwer no hamachi 24/7

moje wymagania to sprzet ok 8gb ram dysk ok 500gb internet od15mbps wzwyrz

mam w pelni zabezpieczone pliczki 2010 i sa juz gotowe oraz mam zrobiona oficjalna stronke

prosze o kontakt gg 1236509

 

jak wykoncze juz all pliki zrobie film i dolacze

Opublikowano

56189160092930477720.png

 

- Witajcie ! Poszukuje osoby, która pomoze nam w prowadzeniu serwera

na stale ! Poszukujemy osoby znajacej sie na rzeczy, ktora wywiazuje

sie z roboty. Potrzebujemy osoby do teamu o randze "Technik", osoba ta musi

sie bardzo dobrze znac w zakresie jej (obowiazkow)

 

23296809624514829046.png

 

- Technik ma do wyboru FreeBSD 7.4 x32, x64 bity, lub 8.2 x64 bitowy system.

- Ogarnianie plików serwerowych.

- (wgrywanie, dodawanie, edytowanie) nowych map.

- Tworzeniu systemów ulepszen.

- Kultura osobista !

- Codzienne kontrolowanie serwera.

- Czesty online na gg lub skype.

- Teamspeak 3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

88348429402424909144.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

- Oryginalnosc

 

51707567217173282665.png

 

- Poszukujemy równiez Webmastera, ktory zaprojektoje strone serwerowa.

 

20615536046351758033.png

 

- Forum

- Panel logowania

- Zmiana hasla

- Przypomnienie hasla

- ItemShop

- Kupywanie Smoczych monet

- Top 10 i 100

- Pobieranie Clienta i Launchera

- Estetyczny wyglad strony

- Oryginalnosc

- TeamSpeak3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

91365521887241785220.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

 

50656369929916772572.png

 

- Kontakt gadu-gadu: 37681412

Opublikowano

xsadasd.png

 

Wykonam odpłatnie ( tylko i wyłącznie wpłata pieniędzy z góry, lub z zaliczką 50% ) pracę związane z FreeBSD & Metin2.

Całą robotę wykonuję tylko Ja. Robię to w jak najszybszym terminie i w jak najlepszej jakości.

Mój staż w tej działalności określa się na kilka lat.

 

Moja oferta ( do wyboru ) :

-Nowe NPC

 

ssssmm.png

 

-Nowe przedmioty

 

 

55366818.png

88261272.png

 

-Nowe bronie/zbroje & biżuteria

 

 

37308153.png

99619144.png

12885513.png

14891529.png

 

 

-Nowe fryzury & nowy system sklepów

 

 

64218206.png

63236364.png

 

 

-Nowe potwory

 

-Nowe mapy

 

-Pisanie misji ( Questów )

 

-Konfiguracja clienta na życzenie

 

-Dodawanie/Odejmowanie, Odchudzanie klienta

 

-Instalacja serwera na nowej maszynie, instalacja aplikacji

 

-Zabezpieczenie serwera

 

-I wiele, wiele więcej !

 

 

Wszystkie wykonywane przeze mnie prace są robione na życzenie klienta.

Określając określone przez klienta zamówienia, zapotrzebowanie są szybko robione przeze mnie.

Zdjęcia załączone w niektórych podkategoriach oferty, są tylko przykładem mojej pracy.

 

Cenę negocjuję z klientem po nawiązaniu kontaktu (Mail lub GG).

 

Kontakt:

GG: 12593261

E-Mail: [email protected]

 

Opublikowano

Witam zasponsoruje komus serwer.

 

Posiadam dedyka 24gb ram,lacze 1gbs itp.

 

Szukam osoby ktora ma gotowe pliki juz.

 

Pisac Gg 4089921

Opublikowano

szukam technika który pomoże w postawieniu serwera skonfigurowaniu wszystskiego, zabezpieczeniu oferuje gm a w późniejszym okresie stałą pensje kontakt pw , proszę o osoby doświadczone rzetelnie i sumienne kontakt pw

Opublikowano

56189160092930477720.png

 

- Witajcie ! Poszukuje osoby, która pomoze nam w prowadzeniu serwera

na stale ! Poszukujemy osoby znajacej sie na rzeczy, ktora wywiazuje

sie z roboty. Potrzebujemy osoby do teamu o randze "Technik", osoba ta musi

sie bardzo dobrze znac w zakresie jej (obowiazkow)

 

23296809624514829046.png

 

- Technik ma do wyboru FreeBSD 7.4 x32, x64 bity, lub 8.2 x64 bitowy system.

- Ogarnianie plików serwerowych.

- (wgrywanie, dodawanie, edytowanie) nowych map.

- Tworzeniu systemów ulepszen.

- Kultura osobista !

- Codzienne kontrolowanie serwera.

- Czesty online na gg lub skype.

- Teamspeak 3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

88348429402424909144.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

- Oryginalnosc

 

51707567217173282665.png

 

- Poszukujemy równiez Webmastera, ktory zaprojektoje strone serwerowa.

 

20615536046351758033.png

 

- Forum

- Panel logowania

- Zmiana hasla

- Przypomnienie hasla

- ItemShop

- Kupywanie Smoczych monet

- Top 10 i 100

- Pobieranie Clienta i Launchera

- Estetyczny wyglad strony

- Oryginalnosc

- TeamSpeak3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

91365521887241785220.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

 

50656369929916772572.png

 

- Kontakt gadu-gadu: 37681412

Opublikowano

Witam.

Poszukuje ludzi do postawienia porzadnego dedyka!

Wszystko na moj koszt, jedyne czego wymagam to doswiadczenie w stawianiu i operowaniu takim serwerem. Gram juz okolo 2 lata w metina jednak nigdy nie probowalem sam stawiac serwera hamachi badz jakiego kolwiek innego

Mieszkam za granica, dokladniej w holandi.

Nie chce zeby mi sie w skrzynce naroilo spamu, dlatego poprosze tylko powazne oferty.

Z serwerem chcial bym wystartowac z poczatkiem pazdziernika

Jaki dedyk, co i jak bd wiadome kiedy zbierzemy sie w team i rozpatrzymy najlepsza mozliwosc. Pamietajcie jedyny wasz wklad w serwer to wasza praca, utrzymanie serwera pozostawiam sobie, mysle ze jakos to bedzie:)

Ps. Przepraszam ze bez polskich znakow ale nie mam polskiego systemu a co za tym idzie polskiej czcionki;) Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje

TYLKO DOSWIADCZENI UZYTKOWNICY!!! NIE WYBIERAM W SLEPO!!!!!!!

Gg: 7180607

Skype: Mam ale nie korzystam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

szukam technika do team który pomoże w postawieniu serwera skonfigurowaniu wszystskiego, zabezpieczeniu oferuje gm a w późniejszym okresie stałą pensje kontakt pw , proszę o osoby doświadczone rzetelnie i sumienne kontakt pw

Opublikowano

56189160092930477720.png

 

- Witajcie ! Poszukuje osoby, która pomoze nam w prowadzeniu serwera

na stale ! Poszukujemy osoby znajacej sie na rzeczy, ktora wywiazuje

sie z roboty. Potrzebujemy osoby do teamu o randze "Technik", osoba ta musi

sie bardzo dobrze znac w zakresie jej (obowiazkow)

 

23296809624514829046.png

 

- Technik ma do wyboru FreeBSD 7.4 x32, x64 bity, lub 8.2 x64 bitowy system.

- Ogarnianie plików serwerowych.

- (wgrywanie, dodawanie, edytowanie) nowych map.

- Tworzeniu systemów ulepszen.

- Kultura osobista !

- Codzienne kontrolowanie serwera.

- Czesty online na gg lub skype.

- Teamspeak 3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

88348429402424909144.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

- Oryginalnosc

 

51707567217173282665.png

 

- Poszukujemy równiez Webmastera, ktory zaprojektoje strone serwerowa.

 

20615536046351758033.png

 

- Forum

- Panel logowania

- Zmiana hasla

- Przypomnienie hasla

- ItemShop

- Kupywanie Smoczych monet

- Top 10 i 100

- Pobieranie Clienta i Launchera

- Estetyczny wyglad strony

- Oryginalnosc

- TeamSpeak3 oraz mikrofon ! <-- bardzo wazne

 

91365521887241785220.png

 

- Zgrany zespól

- Mila atmosfere

- Wszyscy 20+

- Prywatny kanal TeamSpeak 3 do rozmowy z zespolem.

- Miesieczne dochody z IteamShopu.

- GameMaster na serwerze.

 

50656369929916772572.png

 

- Kontakt gadu-gadu: 37681412

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...