Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !! Szukam Teamu do Servera No-Hamachi.

 

A ogólnie.więc tak...

 

-Webmaster

-GM (Pilnujący Priv)

-Sponsor

-Grafik

-Człowiek od Clienta Już jest

-Technik

 

 

 

Wymagania Sponsora

 

Wiek +14

Ogarnięty Troche cierpliwości w Sobie;)

 

Wymagania Sprzętowe:

Pamięć RAM DDR3 : 24 GB Lub Więcej

Łącze Internetowe : 1 Gbps Lub więcej

Karta Sieciowa : GigaEthernet

Dyski Twarde SSD : Intel SSD 320 2x 40 GB

Dyski Twarde SATA 2 : 2 x 2 TB

RAID : SOFT - 0/1

Procesor : Intel Xeon i7 W3520 4x2(HT)x2.66+ GHz Lub lepszy:D

 

 

Wymagania WebMastera

 

Wiek 14+

 

-Napisze profesjonalna strone pod serwer

Strona ma zawierac;

-panel gracza

-status 4ch + baza+logowanie

-rejestracje

-download

-support

-forum

-top 5 ranking gildi i graczy+ pełny ranking

-itemshop

-doładowywanie SM

-gg

Wymagania Technika

 

-doda 6 channeli

-doda resp metinów i mobów na nowej mapce

-napisze i doda pare questów

-spolszczy wszystkie questy

-min 14lat

-gg

 

Wymagania Grafika

 

-Zrobi Logo

-Oraz doda Tło do Mt2

-gg

-14+ lat

 

GM:

 

-Duży czas gry

-Pilnowanie Priv

-Znanie komend

-14+ lat

-gg

 

 

Kontakt:31148132

 

 

Sponsor z IS 60% oraz GA

GM(GM)

WebMaster GA

Czlowiek od Clienta GA

Grafik Mod

Technik GM

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 OSS lub hamachi

Kontakt:

- GG:5036188

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Pomoc najlepiej przez teamviewer

1ee9f603c2329bef50aed0d331.png
Opublikowano

Witam.

Poszukuję kogoś, kto pomoże mi z Clientem.

Obecnie do zrobienia jest tylko usunięcie postaci. Reszta wykończona.

Kontakt:

- GG: 18174226

- e-mail: [email protected]

- skype: fabian9835835

Opublikowano

Szukam Spólnika-sponsora na serwer no-hamachi

 

Czego wymagam:

Dbamy wspólnie o serwer

W miarę odpowiedni sprzęt

TeamSpeak3

Aktywności

Miłego kontaktu

Kultury

Pracowitości

Prawdomówności

Zaufania

 

Co oferuje:

Zrobimy najlepszy priv no-hamachi

Ewentualny zarobek z IS (O ile będzie)

Miły kontakt

Zaufanie

 

+ dodatkowe wymagania:

Traktujemy się równo

Przed wydaniem Serwera (Publikacji) wszystko sprawdzimy

Obecności

Ewentualnie TeamViewer

 

Kontakt:Gadu-Gadu 15742917

Opublikowano

Szukam Spólnika-sponsora na serwer no-hamachi

 

Czego wymagam:

Dbamy wspólnie o serwer

W miarę odpowiedni sprzęt

Aktywności

Miłego kontaktu

Kultury

Pracowitości

Prawdomówności

Zaufania

 

Co oferuje:

Zrobimy najlepszy priv no-hamachi

Ewentualny zarobek z IS (O ile będzie)

Miły kontakt

Zaufanie

 

+ dodatkowe wymagania:

Traktujemy się równo

Przed wydaniem Serwera (Publikacji) wszystko sprawdzimy

Obecności

Ewentualnie TeamViewer

Kontakt GG 20598518

47852931806752427550.png

Opublikowano

Szukam Spólnika-sponsora na serwer no-hamachi

 

Czego wymagam:

Dbamy wspólnie o serwer

W miarę odpowiedni sprzęt

Aktywności

Miłego kontaktu

Kultury

Pracowitości

Prawdomówności

Zaufania

 

Co oferuje:

Zrobimy najlepszy priv no-hamachi

Ewentualny zarobek z IS (O ile będzie)

Miły kontakt

Zaufanie

 

+ dodatkowe wymagania:

Traktujemy się równo

Przed wydaniem Serwera (Publikacji) wszystko sprawdzimy

Obecności

Ewentualnie TeamViewer

Kontakt GG 20598518

Co to jest???

Opublikowano

Poszukuje teamu do wykonczenia serwera dedykwoanego

Technik:

-doda 6 channeli

-doda resp metinów i mobów na nowej mapce

-napisze i doda pare questów

-spolszczy wszystkie questy

-min 15lat

Webmaster

-Napisze profesjonalna strone pod serwer

Strona ma zawierac;

-panel gracza

-status 4ch + baza+logowanie

-rejestracje

-download

-support

-forum

-top 5 ranking gildi i graczy+ pełny ranking

-itemschop

-doładowywanie złota i połączenie z dotpay

-min 15lat

Sponsor

-wkupi serwer dedykowany za min 300zl

-min 16lat

 

Posiadamy juz testowy serwer dedykowany i na nim wykonujemy koncowe prace

 

Oferujemy

technik;

-posade sgm na serwerze dedykowanym

-zgrany team

webmaster;

-posade wgm na serwerze dedykowanym

-15% z is

sponsor;

-45% z is

-posade ga na serwerze dedykowanym

 

 

 

Konstakt

gg:37160812

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję na serwer dedykowany :

 

Web Mastera (zeedytuję szablon i doda IS)

 

ClientMastera (zrobi clienta pod nasz serwer )

 

 

 

Kontakt : 36917114

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 No-Hamachi 24/7

Kontakt: czat:

http://www.zrobimypriva.pun.pl/

- GG: 37928908

- Skype: ----

- Zainteresowanych proszę o pw lub na GG

Witam szukam team'u do postawienia prywatnego serwera No-Hamachi 24/7

 

Stronka na której czatujemy:

http://www.zrobimypriva.pun.pl/

Opublikowano

Szukam osoby, która pomoże / wyjaśni mi parę rzeczy odnośnie stawiania serwera na dedyku.

 

Kontakt GG: 5752136

Opublikowano

Witam mam prolem z odpalaniem serwera na plikach 2010 by shitschet, i na plikach tajranon 2k11 by badar, wyskkakuje mi blad wszystko jest dobrze dobre lib wrzucone.

 

te same bldy mam na obydwu plikach przy odpalaniu serwera

/libexec/ld-elf.so.1: /lib/libm.so.5: version FBSD_1.0 required by /usr/home/home/tajranon/db/db not defined
/libexec/ld-elf.so.1: /lib/libm.so.5: version FBSD_1.0 required by /usr/home/home/tajranon/share/game not defined
/libexec/ld-elf.so.1: /lib/libm.so.5: version FBSD_1.0 required by /usr/home/home/tajranon/share/game not defined
/libexec/ld-elf.so.1: /lib/libm.so.5: version FBSD_1.0 required by /usr/home/home/tajranon/share/game not defined
./start.sh: ./ch2: not found
./start.sh: ./ch3: not found
./start.sh: ./ch4: not found

 

 

Prosilbym o pomoc pisac Gg 4089921 to jest serwer dedykowany dam pozycje GA na serwerze jak ktos mi pomoze to poprawic.

 

GG 4089921

Opublikowano

Poszukuję posady jako GameMaster/ GameAdmin

Wiek:Lat 21

Doświadczenie: Cavalos(pierwsza edycja serwera)-GameMaster, Administrator Forum

Venise- GameMaster, Administrator Forum

Lathia- GameMaster, Administrator Forum

Salvation- Gamemaster

Tych serwerów było o wiele więcej, lecz te są kluczowe.

 

Co Potrafię?:

- tworzenie stron i forum do serwerów.

- tworzenie grafiki.

- edycja plików graficznych klienta.

- MYSQL- drobne edycje.

 

nie będę więcej słodził, więcej informacji na gg: 8898705

Opublikowano

Team do Dedyka

 

Szukam ludzi do teamu , aby każdy z siebie coś wniósł do serwera dedykowanego a mianowicie kogo ? :

 

 

- Sponsor (najważniejszy)

- technik

- webmaster

 

 

Kto co musi potrafić ? :

 

 

Sponsor :

 

 

- Wystarczy że za sponsoruje serwer dedykowany

 

 

 

Technik :

 

 

a) Zainstalować serwer na wykupionym serwerze dedykowanym

Wgrać gotowce , lub spolszczyć questy

c) bardzo dobrze znać się na FTP

 

 

WebMaster :

 

 

a) Napisać stronę , która będzie wyłącznie do naszego serwera

Strona musi posiadać :

- Forum

- Panel logowania

- zmiana hasła

- przypomnienie hasła

- ItemShop

- Kupywanie Smoczych monet

- Top 10 i 100

- Pobieranie Clienta i Launchera

- Ładny wygląd

 

 

 

MapMaster :

 

 

- Musi umieć wgrywać nowe mapy na serwer

- Dodać grupki potworów na nową mapę

- Dodać kamienie metin na nową mapę

- Dodać teleporter na tą mapę

 

 

Czego wymagam ? :

 

- Kultury osobistej

- tajemnicy (ip serwera , pong itp)

- wyrozumiałości

 

 

Co oferuję ? :

- procent(%) z ItemShopu

- posadę jako GameMaster/ Administrator

- Miły i zgrany Team

- dostęp do MySQL i FTP po dłuższym czasie pracy

 

 

 

 

 

 

Kontakt ze mną:

 

 

Gadu-Gadu : 4707553

 

Forum : "Prywatna Wiadomość"

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

technik.png

Witajcie ! Poszukuję osoby , która pomoże nam zarządzać serwerem .

Team mamy ogarnięty , lecz brakuje nam kogoś do pomocy .

Poszukujemy osoby kompetentnej , uzdolnionej , znającej się na rzeczy .

Potrzebujemy osoby do teamu o randze " Technik " , owa osoba musi posiadać wysokie zdolności .

Poniżej przedstawię państwu , potrzebne informacje oraz wymogi .

wymagamy.png

- Znajomości środowiska freebsd 8.2 64 bitowy system .

- Pracy przy plikach serwerowych :

- Wgrywanie , dodawanie , edytowanie nowych map.

- Dodawanie respu mobów , metków na mapie .

- Tworzeniu ciekawych , nowych systemów ulepszeń .

- Oraz wiele innych !

- Wysokiej kultury osobistej !

- Wiedzy na temat polskiej pisowni (Gramatyka)

- Troszkę czasu dla serwera .

oferujemyf.png

- Zgrany zespół

- Przy dobrej pracy miesięczne zarobki

- Prefix w grze tz. ( TECHNIK / GA )

- Kontakt na najwyższym poziomie z kulturą .

- Oryginalność

kontaktj.png

 

gadu-gadu-logo.gif

35931925

Forum :

http://forum.darkxeni.pl/

e302e7a1356f57ce97dff40fc0ecb83f.png

81181342849641261179.png

Opublikowano

[Pomocy] Serwer dedykowany (ogar w programie putty)

 

 

 

Wykupilem serwer dedykowany na 1 miesiac, dzisiaj podeslali mi passy i wszystko na email ;]

 

Poszukuje osoby ktora ma spore doswiadczenie zwiazane z programem putty,

 

oraz ktora potrafi zainstalowac FreeBSD, skonfigurowac mysql oraz poprawnie wrzucic czysta baze mysql,

 

utworzyc konto mysql, poprawnie wrzucic liby przez (firezille)

 

wszystko ustawic tak by ladnie wszystko smigalo.

 

Wynagrodzenie za podlaczenie wszystkiego by poprawnie dzialalo: GM na serwerze, spory % dochodow z IteamShop'u.

 

Kontakt 37681412 (prosze o szybki kontakt) Oferta wazna do 10.09.11r.

Opublikowano

Witajcie

 

Odrazu powiem, że poszukuję posady jako GM/ GA

 

 

Wiek: 17 Kat

 

Doświadczenie : Future2, niebęde wymienial innych serwerów w których wkładalem coś swojego, ponieważ ja tylko przelalem wysilki w jeden serwer,

a w innych to dodalem jedną malutką kropelkę więc niema się czym szczycić

 

 

Co Potrafię?:

 

- tworzenie stron i forum do serwerów. (WebMasterka)

- Grafiką od czasu do czasu lubię się pobawić .

- Edycja klienta

- MYSQL- drobne edycje.

 

Kontakt :

 

GG 9360429

PW

catastrophe2222.png

Jeżeli ci pomogłem lub spodobał ci się mój post , wiesz co klikać .

plus.gif

Opublikowano

Witam

poszukuje osoby do TEAMU która zna się na plikach i kliencie Metin2 Serwer działa od marca 2009 Proszę o kontakt NA POCZTĘ FORUM.

Tylko poważne oferty !

Opublikowano

Witajcie

 

Odrazu powiem, że poszukuję posady jako GM/ GA

 

 

Wiek: 17 Kat

 

Doświadczenie : Future2, niebęde wymienial innych serwerów w których wkładalem coś swojego, ponieważ ja tylko przelalem wysilki w jeden serwer,

a w innych to dodalem jedną malutką kropelkę więc niema się czym szczycić

 

 

Co Potrafię?:

 

- tworzenie stron i forum do serwerów. (WebMasterka)

- Grafiką od czasu do czasu lubię się pobawić .

- Edycja klienta

- MYSQL- drobne edycje.

 

Kontakt :

 

GG 9360429

PW

catastrophe2222.png

Jeżeli ci pomogłem lub spodobał ci się mój post , wiesz co klikać .

plus.gif

Opublikowano

Wiek: 15

Imię: Marcin

Doświadczenie: 5x Serwer Hamachi 2x Serwer [ No Hamachi ].

Umiem:

1233l.gifPostawić serwer Metin2.

1233l.gifZrobić Rejestrację.

1233l.gifWgrać szablon na stronę www.

1233l.gifEdytować questy.

1233l.gifWgrać questa z eq na start.

1233l.gifUstawić stałe raty.

1233l.gifWgrać nowe rzeczy na serwer ( mapy, moby, bronie, zbroje )

1233l.gifNaprawiać bugi ( nie każde )

 

Znajomość komend: 90% na pamięć

Kontakt:

GG: 11018828

 

Zanim Ci pomoge, zrób zapowiedź serwera i podaj parametry komputera lub maszyny.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Opis: Coś o sobie ? Mateusz, 15 lat. W styczniu 16. Zamieszkanie - Inowrocław . Staż w Metinie ? Gram od jakiś 4 lat. Staż jako admin ? 3 lata. Dlaczego piszę podanie ? Poniewaz chciałbym zacząc nową przygodę, pomóc Ci rozwinąc serwer. I mam nadzieję, że w przyszłości dostaniemy się na czołówkę.

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże mi w utrzymaniu porządku na serwerze! GM : Miałem swój serwer. Stał on 7 miesięcy. Grałem również na serwerze, dedyku, który posiadał Admin Mod ON. Tzn, że każdy miał Admina.

Kontakt:

GG: 20747814

E-mail: [email protected] - [email protected]

Skype:(jak ktoś używa) xxx_xxx Skype mam, lecz kradnie on zbyt dużą liczbę Fps'ów abym używał

PW na forum -

Opublikowano

Poszukuję posady jako Webmaster / Technik

 

Doświadczenie: Byłem Administratorem wielu forów więc byłbym w stanie napisać estetyczny panel gry w MyBB. Jako technik pracowałem tylko na własnym serwerze, lecz mam doświadczenie związane z MySQL'em jak i plikami.

 

Co Potrafię ?:

 

- Wykonać forum + portal.

 

- Edycja serwera z poziomu FTP + MySQL.

 

- Dodanie nowych mobów, map, przedmiotów oraz ich edycja.

 

- Zoptymalizowanie oraz zabezpieczenie serwera.

 

- Wykonanie jak i spolszczenie questów.

 

Kontakt:

 

- PW na forum

Opublikowano

Wykonam odpłatnie (z góry), zadania takie jak:

 

-Skonfigurowanie systemu, jądra

-Prawidłowe skonfigurowanie plików

-Dodam i odpowiednio skonfiguruje po stronie klienta i serwera : nowe bronie, nowe zbroje, nową biżuterię, nowe tarcze/hełmy i inne przedmioty.

-Dodam, odpowiednio spakuję i skonfiguruję po stronie klienta i serwera : nowe mapy i potwory.

-Napiszę misję, skrypty, rozmowy lub spolszczę pliki

-Zabezpieczę pliki

-Na życzenie zmienię wygląd w kliencie, spakuję/rozpakuję dane paczki itd..

-I wiele, wiele więcej !

 

Jesteś zainteresowany?

 

Kontakt GG: 12593261

E-Mail: [email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...