Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam hostera na prywatny serwer Metin2 Hamachi: Cavia.

Nie jest to kolejny nudny serwer na plikach KozakKox!

 

Serwer jest postawiony na mocno zmodyfikowanych plikach JachuPL!

Mam już gotowe nowe questy, shopy itp

Serwer musiałby być ON w godzinach:

10:00 do przynajmniej 19:00.

Weekend: Od 13 do 19:00

Jeśli zgłosi się ktoś chętny mogę zrobić serwer przez program TeamViver lub dokładnie wytłumaczyć jak to zrobić. Z wszystkim innym (wgrywaniem questów itp.) jest dokładnie tak samo.

 

Czego wymagam od hostera?

- Pełnego dostępu do MySQL i FTP serwera

- Minimum 15 lat

- Dobrej ortografii

- Dużo wolnego czasu

- Znajomość komend GM

- Internetu minimum 3 MB

Co ja mogę dać w zamian hostowania serwera?

- Pełny dostęp do MySQL i FTP serwera

- Satysfakcje z pełnienia tak ważnej funkcji

- Pełne prawa GameMastera

 

Kontakt ze mną:

GG: 6736696

PW na forum

 

Pozdrawiam

Team Cavia

Reputacja jest mi obojętna, jeśli jednak ci pomogłem możesz dać +.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcę Zostać GM!

 

Mam 15 lat i chciałbym Ci pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze mt2

 

-Robię GP i Reklamy Serwerów na MPC

-Znam 90 % - 95 % komend GM

-Pomagam graczom , gdy mają problemy

-Organizuję częste Eventy , gdy GA pozwoli

-Byłem GA na Serwerze kolegi , 2 razy GM

Zmądrzałem nie gram w gry!!!

Opublikowano

Chciałbym zostac GM

 

 

 

Twoje doświadczenie w metin2: 3 lata gram w metina...byłem 2x GM + posiadałem 2 własne serwery metin..Mam 13 lat, znam około 90% komend GM...Potrafię organizowac porządne eventy/konkursy itd..Pomogę każdemu graczowi i zbanuje każdego hackera..

Kontakt:PW na forum/GG/e-mail

GG:5370126 (aktualnie nie ma mnie na GG)

E-mail: [email protected]

Skype:Brak

PW na forum.

Opublikowano

Witam mam na imię Kamil.

 

GM byłem na jednym serwerze, więc nie mam aż takiego dużego doświadczenia, ale pnę się w górę.

W metina PL gram ponad 2 lata,postacie 60,66. Teraz gram na privach i na PL. W miarę znam komendy GM. Nie lubie hakerów

 

Jestem:

 

-odpowiedzialny

-opanowany

-kulturalny

-z poczuciem humoru ;p

 

GG: 17846465

E-Mail: [email protected]

Skype:brak

 

Proszę pisać także tu na forum MPC.

 

Dziękuję

Opublikowano

Imię;Michał

Lat:17

Coś o sobie:Hmm jestem kulturalny,miły lubię pożartować.Pisze bez błędów ortograficznych

Staż:Gram 3 lata w metina i mi się podoba

Chciałbym kogoś kto by mi postawił serwer no-hamachi przez program Team Viewer.

Kontakt:gg 680058

Skype:nie posiadam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Witam potrzebuję pomocy z postawieniem priva dla kolegów . Problem wygląda tak stawiam serwer na Virtual PC odblokowuje porty(ip w portach bez końcówki 100) kolega jest w sieci ma spolszczenie z moim ip bez końcówki 100.

 

 

Co do kontaktu Osoba zainteresowana pomocą pisze do mnie ja podje jakiś namiar( GG,Skyp) i dogadujemy się o której godzinie i w jaki dzień(próbuje się dostosować jak najbardziej do osoby oferującej pomoc )

 

 

 

Aktualne

Opublikowano

Zostanę GM

 

 

Doświadczenie

 

Gra na Polskim metinie przez 2 lata i nabiłem 70 lvl (poziom) Nick:Romcio

Gra na Privach oraz nabijanie tam 100 lvl itd

Gm na kilku Hamatchi.

 

Kiedy mam czas

A więc tak: mam czas codziennie od godziny 15:00 do godziny 24:00

Kontakt

 

GG:31148132

 

Więcej informacji na gadu gadu ...

Opublikowano

Witam ! Poszukuję osoby która zajmie się głównie założeniem serwera dedykowanego . Osoba ta musi potrafić wykonać kilka jakiś nowości na serwerze oraz posiadać dobrą znajomością wszystkich opcji potrzebnych do stworzenia serwera i zarządzania nim , potrafi wyeliminować bugi oraz wiele innych . Jednym słowem szukam osoby ogarniętej i zdeterminowanej do współpracy . Wiek minimum 18lat . Oczywiście dodam iż ta osoba nie będzie musiała raczej płacić kasy do serwera . Zgłoszenia proszę podsyłać na PW bądź na gg : 5555707 . Pozdrawiam

2h3a8zk.png
Opublikowano
hostb.png

Witam wszystkich zaintrygowanych (i nie) użytkowników MPC Forum.

Poszukuję hostera na prywatny serwer Metin2 No-Hamachi

Nie będzie to serwer na plikach KozakKoxa, tylko własny, orginalny i nie spotykany serwer Metin2 wykonany przez profesjonalistę w dziedzinie tworzenia serwerów.

Warto dodać że poszukujemy team. Zainteresowanych, prosimy pisać na PW.

expte.png

Imię: Jakub

Miejsce zamieszkania: ZachodnioPomorskie, Kołobrzeg

Wiek: 14 lat, ale uważam, że liczą się umiejętności, nie wiek.

Doświadczenie: Metin2PL - 78 lv Sura WP, Ekwipunek +8/+9, S2, Sprzedany.

Ortografia? A co to ma do tego? Ale jeśli już to celujący z j. Polskiego

 

Serwery Prywatne: Posiadałem SIEDEM serwerów prywatnych, które miały się dobrze. Znam prawidłową obsługę MysQL i FTP. Z PHP jest średnio, ale od czego jest forum?

 

Dlaczego jestem odpowiednią osobą, którą możesz hostować?

 

Uważam, że jestem odpowiedni, ponieważ znam się na rzeczy, daje z siebie wszystko i jestem opanowany, dość przyjaźnie nastawiony do świata, ITP.

planyx.png

Cóż...

Kieruje się w rozwój serwera. Chcę by się rozwinął w kierunku serwera dedykowanego i na nim został.

Ale na ten czas chciałbym:

- Założyć oficjalne forum serwera.

- Napisać kilka questów

- Zrobić własne pliki - 0 KozakKox'ów itp.

- Zadbać o niego jak najbardziej.

comogzaoferowa.png

- Hoster ma największą władze - 101%

- Hoster ma postać [sA] - Server Admin

- Może dokonywać zmian w serwerze po konsultacji ze mną

- Wspólna praca nad serwerem przez TeamViewier

- Świetna reklama serwera.

czegowymagam.png

- Wieku ponad 13-stu lat.

- IQ powyżej 85

- Dobrego sprzętu przynajmniej 3GB RAM

- Dobrego internetu, przynajmniej 4MB/s

- Znajomości zasad ortografii

- Ludzkiego zachowania.

- TeamViewier, Pliki serwerowe, Navicat, Xaamp, Portmap, VirtualBox, FileZilla

- Pewnego doświadczenia w tych sprawach.

Może i jestem wymagający, ale to dla pewnego dobra.

kontakto.png

Gadu-Gadu : 31881959

Poczta : [email protected]

Prywatna Wiadomość na forum.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam i zachęcam do pracy

Opublikowano

Witam Poszukuje 1 Gma Ktory ma poczucie chumoru ale wiecie bez przesady I WEBMASTERA to musi byc taka osoba ktora zrobi Reje wbijac na hamachi ID PoszukujeEkipy Haslo 12345

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Poszukuję osoby która pomoże mi zrobić serwer no-hamachi.

 

Parametry:

 

Intel® Core2 Quad CPU Q8200 @ 2,33 GHz 2.34 GHz

 

4.00 GB RAM

 

Internet 6mb (w przysłym tygodniu)

 

Oferuje:

 

GM na serwerze

 

Więcej informacji na GG: 8264906

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

Witam pomagam w robieniu serverow hamachi pisac na pw. Jestem w tym doswiadczony zapraszam

Pomogłem daj +. To nic nie boli :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=rXzYzCDy7Ak&feature=player_embedded

 

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/239984-tutorial-vpc-client-mac-addr/page__p__1638860__fromsearch__1#entry1638860

 

Kocham Linuxa :) Wypijmy za Windowsa. Jaka okazja ? Po prostu wypijmy za błędy :0

 

Pierfszy ros grom f teko mettina .

Hćalem ekspic na dźikih slugah ale ńe dafalem rady.

Co mam srobic , napirzcie mi .

Z gury dźenkuje.

 

JN na 100% - Je*** NooBy na 100 %

Opublikowano

Witam . Poszukuje Posady GameMastera.

 

W Metina Gram 3 lata. Szczerze powiem wam że nie lubię grać na POLSKIM Metinie2 . Nudy Ale Miałem tam Wojownika body i mental po 61 lvl .

Na privach gram 1 rok osiągałem postacie +100 lvl . Aktualnie mam postać dla zabawy , pvp . Miałem swój server hamachi wyłonczyłem go bo mało ludzi grało .

A Lubie sobie pogawędzić z graczami . Mogę w czymś pomóc . Pamiętam jak się robi serwer . umiem obsługiwać się Navigat itp ...

 

Coś o sobie .

 

Jestem ogarnięty miły i kulturalny .

Mam 14 lat . i dużo wolnego czasu

Dziennie Gram od 15-24 ;]

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 26277398

Opublikowano

Poszukuje Questera na serwer Dedykowany Pisac propozycje GG:9480197

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

<center>

Serwer Qlimax

Poszukuje Hostera

 

Oferujemy:

- Wszelkie funkcje Game admina

- Wszelkie zmiany w serwerze za zgodą

- Resztę dopowiem na gg 31649639 lub pw na mpcforum

 

Oczekujemy:

- wyrozumiałości

- dobrego kompa i neta ;D

- Resztę dopowiem na gg 31649639 lub pw na mpcforum

</center>

Opublikowano

Witam Poszukuje WebMastera, który założy mi prostą stronke do rejestracji Zostanie on wynagrodzony stanowiskiem GM Serwer MOCNO STOI 6GB RAM

SERWER 4FUN CHETNI WebMasterzy kontakt hamachi AlmunosMT2 Hasło 12345

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuje osoby zaawansowanej w tworzeniu serwerów Metin2 z stażem na forum min. 2 miesiące która zrobiła by mi serwer oss poprzez TeamViewer.

Chętnych proszę na GG :

 

28935203

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...