Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Amerion - Wejdź by zobaczyć coś innego..


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Witam wszystkich graczy Metin2!

Chcę wam przedstawić mój projekt Metin2, mam nadzieje że się nie zawiedziecie.

Włożyłem w niego trochę pracy, przez ten czas wcześniej przy pierwszym moim serwerze, musiałem nabrać cennego doświadczenia.

Inaczej nie dało się tego wszystkiego ogarnąć, mam nadzieje że teraz pokażę że przez ten czas wyciągałem odpowiednie wnioski.

Zapraszam.

 

prezentacja.png

 

Drogi graczu, jeżeli przeczytasz już całą prezentację, proszę cię:

-Serwer z prezentacji ci się spodobał? Nie pisz że serwer Jest Dobry.

-Serwer z prezentacji ci się nie spodobał? Nie pisz że serwer Jest Słaby.


Dlaczego? Bo jest to tylko prezentacja, taki wstęp aby zaprosić graczy oraz zachęcić.

Powtarzam, tylko prezentacja! To jaki jest serwer okaże się dopiero po starcie!

 

Proszę też abyście się nie czepiali grafiki gdyż znów sam wykonałem/posklejałem a mój skill graficzny jest bardzo słaby.

 

online.png

Na wstępie chce dodać że w grze jest dostępna komenda: WHO

Po wpisaniu drogi graczu wyskoczy ci na chacie ilość online na danym CH.

Koniec z przekłamanym licznikiem lub jego brakiem..

 

online1.png

Dla zielonych szybkie wytłumaczenie:

Total oczywiście oznacza ile jest razem graczy na danym CH.

 

 

wazne_linki.png

strona_glowna.png

amerion.pl

forum.png

forum.nazwaserwera.pl

fanpage.png

Zostanie podany kilka dni po zapowiedzi.

 

ts3.png

tsgames(kropka)pl

klient_serwera.png

 
Hosting 1

azoom.cal24.pl/amerion/klient/Klient_Amerion.7z

Hosting 2

https://mega.co.nz/#!kVYiRJCI!Tq6zjudk9AzXsnRLdT03bKlejdQ_o0w8wNZ3IuNJJCQ

Hosting 3

https://mega.co.nz/#!JcRikQbZ!YtkaW4mlxO1gpf225VHpTPnOWx4_41ZwVyMIug2eG9Q

Hosting 4

http://en.file-upload.net/download-9468626/Klient_Amerion.7z.html

Skan
 

http://imgur.com/R5iTZgn

informacje.png

Kilka słów co do samego serwera.

Chciałem osiągnąć coś na zasadzie: Trudne z Łatwym.

Lecz pomijając stare stereotypy, bo to już nie te czasy gdzie trzeba spędzić sporo czasu żeby np mieć Konia Bojowego.

Dlatego starałem się to połączyć, myślę że w jakimś stopniu się to udało.

 

typ_serwera.png

Typ serwera oceniam na średni Hard.

Nie jest bardzo trudno ale nie jest też łatwo. Trzeba będzie trochę pograć aby coś osiągnąć.

Nie chciałem też popełnić drugi raz takiego samego błędu że wszystko się szybko zdobywa i gra kończy się w przeciągu gry bez rywalizacji.

Dlatego na serwerze są rozmieszczone 3 CH aby zwiększyć rywalizację miedzy wami. O lagi nie musice się bać bo serwer jest zoptymalizowany pod względem plików.

Nie mam tu na względzie Ddosów.

 

Mapy są duże, bo prawie każda do expa ma wymiar: 6x6

 

max_poziom.png

Maksymalny poziom na serwerze to: 140

 

exp_drop_yang.png

Exp na serwerze to: ~150%

Drop na serwerze to: ~100%

Yang na serwerze to: ~50%

 

statystyki.png

Maksymalne statystyki na serwerze to: 95

 

krolestwa.png

Królestwa na serwerze pozostają bez zmian.

 

a1.pngb1.pngc1.png

 

bonusy.png

Wartości bonusów pozostawiłem 2.

Zmianki nie będą aż tak łatwe do zdobycia ale trudno też nie będzie.

Oczywiście będą leciały z potworów/metinów/bossów oraz można będzie je kupić za PO.

Co to PO? To już dalej.

 

bonusy1.png

klient.png

Kilka zdań o kliencie.

Klient nie zawiera żadnych śmieci, zbędnych rzeczy i nie wiadomo czego..

Jego waga gdy jest spakowany to jakieś: 450mb

Więc szybko będzie można go pobrać z kilku hostingów.

Tym razem wrzucę kilka dni przez żeby wszystko było na cacy.

 

patcher.png

Jest w kliencie zwykły stary patcher.

Nie ważne jak wygląda! Ważne aby sprawnie działał i aby każdy gracz mógł ściągnąć aktualizację w każdej chwili.

 

ekran_logowania.png

Tak właśnie prezentuje się ekran logowania na serwerze.

Myślę że nie jest skomplikowany oraz jest przejrzysty.

ekran_logowania1.png

zapisane_konta.png

Bez tego jest bardzo źle..

Komu chce się wpisywać x razy te same dane?

Możemy zapisać 4 dowolne konta. Oczywiście pamiętajcie że:

 

-Nikomu nawet ludziom z rodziny nie dajemy plików z klienta gry!

 

Ja nie odpowiadam za skradzione konta. Serwer będzie dobrze zabezpieczony pod względem waszych danych.

To wy musicie o nie zadbać.

 

zapisane_konta1.png

 

tworzenie_postaci.png

Myślę że jest to jakaś odskocznia od standardowego wyboru.

tworzenie_postaci1.png

wybor_postaci.png

Ten także różni się od standardowego.

wybor_postaci1.png

wybor_krolestwa.png

Ten Postanowiłem też go zmienić, nie lubię czegoś co już było.

 

wybor_krolestwa1.png

interface.png

Myślę że nie jest taki zły, choć wiadomo ja go wykonałem więc nic specjalnego.

Przykładowe okienka.

interface1.png

 

 dodatki_klienta.png

Tu postanowiłem nałożyć duży nacisk.

Jest ich trochę, dodam także że większość jest w gui, np Misje co zobaczycie niżej.

 

panel_ekwipunku.png

Dodałem kilka przydatnych rzeczy.

Po co szukać jakiś książek konia czy czegoś tam..

 

panel_ekwipunku1.png

teleportacja.png

 Po co czekać aż uruchomi się quest z teleportacją? 

Wybierasz i gotowe.

 

teleportacja1.png

 

teleporty.png

 Po Tak samo jak z teleportacją, jednak nie wszędzie możemy zapisać teleport.

Dlaczego? Żeby nie ucierpiała na tym rozgrywka.

 

teleporty1.png

 

ksiega_konia.png

 Jak widzicie w ekwipunku jest księga konia.

Po kliknięciu wsiadamy na konia i gotowe.

Koń jest militarny jak wcześniej wspomniałem, nie te czasu..

Ctrl+G także działa a Ctrl+F wsiadamy na wierzchowca pierwszego którego mamy w ekwipunku.

Bonusy jakie dostajemy siedząc na Koniu zależą od naszego poziomu aby nie było tak że na 1 lv damy radę w m2..

 

ksiega_konia1.png

magazyn.png

Nie zabraknie także dostępu do magazynu w każdym miejscu.

 

magazyn1.png

 

blokada_expa.png

Jedno kliknięcie w przycisk i gotowe.

Nie leci nam doświadczenie.

Jednak musicie pamiętać że gdy macie już jakiś EXP, to po aktywacji zostanie on usunięty.

 

wylaczenie_poli.png

Także opcja się przyda, jesteś przemieniony a jej nie chcesz? Jedno kliknięcie gotowe. 

 

panel_gracza.png

Jest to bardziej taki zbiór dodatków/misji itp.

 

panel_gracza1.png

 

kup_brylke.png

Dzięki temu przyciskowi możemy wymienić 200kk Yang na bryłkę.

Jeden klik i mamy co potrzeba.

 

autopoty.png

Dzięki tym przyciskom uruchomisz autopoty które nigdy się nie skończą.

Działanie zwykłej Mikstury lecz nie trzeba klikać.

 

autopoty1.pngautopoty2.png

ksiega_dropu.png

Mój autorski pomysł i wykonanie.

Zazwyczaj jest tak, przychodzi nowy gracz i pyta każdego: Gdzie dropi Truta? Lub jakiś ulepszacz?

Koniec z tym! Klikasz lokalizację oraz z czego ma pokazać i ukazuje ci się drop według twojego wyboru.

Prezentuje się tak.

 

ksiega_dropu1.png

 

statystyki_zabic.png

Możesz sprawdzić ile potworów/metinów/bossów/graczy udało ci się zabić.

 

statystyki_zabic1.png

 

hp_przeciwnika.png

Podczas PvP uruchamia się gui z nickiem postaci, poniżej masz dynamicznie podgląd hp przeciwnika.

Nie będzie już ile zostało: 20k..

 

hp_przeciwnika1.png

 

tabela_bonusow.png

W każdej chwili możesz sprawdzić ile bonusów daje ci ekwipunek lub twoja postać.

 

tabela_bonusow1.png

 

szybka_zmiana_ch.png

Wystarczy że wybierzesz na jakie CH chcesz się prze logować i wszystko zrobi się automatycznie.

 

szybka_zmiana_ch1.png

zmieniacz_bonow.png

Postanowiłem od nowa go wykonać, zazwyczaj wbudowane są na 1 slot.

Dlatego tu będzie inaczej.

 

zmieniacz_bonow1.png

rozpoczecie_gry.png

Grę rozpoczynamy w standardowych pozycjach.

 

eq_na_start.png

Na start podstawowy ekwipunek + pieczęć bao-bao oraz skile Konne itp.

Koń jak wcześniej pisałem osiąga poziom Militara.

 

eq_na_start1.png

specjalne_itemy.png

Tak zwane przedmioty które się nie kończą. Możemy używać ciągle i nigdy się nie skończą.

Peleryna męstwa ze względów typu serwera, kosztuje za każde użycie: 100 Yang.

 

specjalne_itemy1.png

miasta.png

 Wygląd map został całkowicie zmieniony!

Lecz teren pozostał nie naruszony, gracze lubią stare tkzw: M1

 

Dodam także że potwory/metiny/bossy zostały podmienione na inne.

W samej bazie danych jest tylko 150 rekordów. To oznacza jedno: Porządek.

W porządku się lepiej pracuje i wszystko jest bardziej dopracowane.

 

 

shinsoo.png

shinsoo1.png

shinsoo2.png

chunjo.png

chunjo1.png

chunjo2.png

jinno.png

jinno1.png

jinno2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

 

mapy_expa.png

Także zostały zmienione ale tylko tekstury.

Nie chciałem robić nowych map, znaczy terenu. Gracze są przyzwyczajeni do starych map, ale ja lubię powiew świeżości więc je odświeżyłem.

 

miasto2.png

miasto21.png

miasto22.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

mapa_30_60lv.png

mapa_30_60lv1.png

mapa_30_60lv2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

mapa_60_80lv.png

mapa_60_80lv1.png

mapa_60_80lv2.png

 

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

 

mapa_80_100lv.png

mapa_80_100lv1.png

mapa_80_100lv2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

 

mapa_100_120lv.png

mapa_100_120lv1.png

mapa_100_120lv2.png

 

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

pajaki_100_120lv.png

Specjalna mapa na której szybciej leci exp oraz Yang.

Potwory też są 1,5x słabsze od tych na mapie.

Wejść możemy tylko gdy mamy przepustkę.

pajaki_100_120lv1.png

pajaki_100_120lv2.png

 

potwory.png

1.png

 

mapa_120_140lv.png

mapa_120_140lv1.png

mapa_120_140lv2.png

 

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

wyspy.png

 Mój autorski pomysł i wykonanie aby na każdej mapie do expa były takie wyspy.

Co to oznacza? Możemy zdobyć klucz i przejść do zadania na wyspie.

Taki mini dungeon, na każdej mapie są te same potwory lecz 2x mocniejsze.

Z metinów oraz potworów na takich wyspach nic nie leci, lecz z bossa jest okazały drop.

 

wyspy1.png

Na mapach do expa jak już pisałem stoi: Statua Wyspy.

Gdy mamy klucz możemy się tam udać.

 

wyspy2.png

wyspa_m2.png

wyspa_m21.png

wyspa_m22.png

wyspa_30_60lv.png

wyspa_30_60lv1.png

wyspa_30_60lv2.png

wyspa_60_80lv.png

wyspa_60_80lv1.png

wyspa_60_80lv2.png

wyspa_80_100lv.png

wyspa_80_100lv1.png

wyspa_80_100lv2.png

wyspa_100_120lv.png

wyspa_100_120lv1.png

wyspa_100_120lv2.png

wyspa_120_140lv.png

wyspa_120_140lv1.png

wyspa_120_140lv2.png

dungeony.png

Osobiście znudziły mi się już te stare...

Ciągle to samo itp itp. Mam nadzieje że wasze zdanie jest podobne.

Przygotowałem ich mniej, ale są bardziej dopracowane moim zdaniem.

Dodatkowo na WW/Mroczna wyprawa możemy chodzić od 1 do 140lv

Nie ma takiego ograniczenia, porobiłem przedziały..

Co to ma być gdy dungeony są tylko dla dużych lv...

 

wieza_ww.png

wieza_ww1.png

wieza_ww2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png4.png

 

 

komnata_smoka.png

komnata_smoka1.png

Jak widzimy komnata została zmieniona na inną.

komnata_smoka3.png

 

komnata_smoka2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png4.png

 

mroczna_wyprawa.png

mroczna_wyprawa1.png

Tak samo i tu, mapa jest duża a zadania tam są różne.

Jest to dla całej gildii więc będzie co robić.

Quest pod dungeon napisałem od nowa, gdy nabrałem wprawy. Ludzie co grają na Meti.. Wiedzą że dałem dupy i ja też to wiem z dungeonami..

Teraz mam nadzieje że wszystko będzie ok.

mroczna_wyprawa3.png

mroczna_wyprawa2.png

potwory.pngmetiny.png

1.png2.png

bossy.png

3.png

sklepy_u_npc.png

Rozdzieliłem to całkiem inaczej. U handlarki są zwykłe przedmioty, a te lepsze typu zmianki możemy kupić za PO.

Wcześniej już pisałem o PO, lecz o wszystkim będzie niżej.

 

handlarka.png

handlarka1.png

rybak.png

rybak1.png

handlarz.png

handlarz1.png

rozgrywka.png

Myślę że rozgrywka będzie dopasowana, nawet jeżeli nie to będę robił wszystko aby tak było.

 

kupony_sm.png

Przydatne w grze, będzie można normalnie używać.

Każdego kuponu można użyć co 2 minuty, czyli używamy i chcemy użyć kolejnego to musimy pierw odczekać 2 minuty.

 

kupony_sm1.png

drop.png

 

sztabki.png

Możemy je nabyć z Oponek. Leci ich sporo więc warto będzie szukać Oponek.

 

sztabki1.png

 

oponki.png

To właśnie oponki, są one na mapach do expa od m2 do 140.

 

oponki1.png

szkata_przygody.png

Szkatułka serwerowa, oczywiście dropie z każdego potwora.

 

szkata_przygody1.png

 

system_skrzyn.png

System bardzo prosty, mapach do expa są skrzynie.

Gdy dropniemy klucz z potworów możemy udać się do skrzyni i otworzyć aby otrzymać nagrodę.

Drop oczywiście zależy od tego jaki mamy klucz z jakiej mapy.

Skrzynia nie znika tylko klucz.

 

system_skrzyn2.png

system_skrzyn1.png

literki.png

Także bardzo prosty system, A możemy zdobyć z potworów. B z metinów a C z bossów.

Jednak jest to system dla dużych Lv powyżej 80.

Po wytworzeniu otrzymujemy nagrodę, mamy 70% na przerobienie.

Nagroda jest cenna jak na ten poziom.

 

literki1.png

lowienie.png

Bez tego metin dużo traci

Zdałem sobie sprawę jak fajne jest łowienie w metinie :)

Wędka dostępna jest od 60lv, trochę kosztuje ale warto.

Usunąłem niepotrzebne ryby wybielacza i inne śmieci. Są 3 rybki do złowienia i 1 na event.

% Także zwiększyłem aby nie było trudno o małże.

 

lowienie1.png

system_po.png

Nareszcie! Dlaczego tak? Jest to ważny system na serwerze ponieważ tu są przedmioty potrzebne w rozgrywce.

PO otrzymujemy za zabicia metinów oraz bossów.

Także co 10 wbitych poziomów.

 

system_po1.png

umiejetnosci.png

Po osiągnięciu 5 poziomu nie musimy się nigdzie udawać.

Dostajemy misje i od razu wybieramy profesję.

 

umiejetnosci1.png

 

szkolenie.png

Trudno nie jest o ich rozwijanie.

Lecz czytać możemy co jakiś czas, zwoje i rady oczywiście działają.

Dodatkowo jest Kamień który daje od razu skill z g1 na p.

Lecz aby go zdobyć, potrzeba sporo czasu.

 

szkolenie1.pngszkolenie2.pngszkolenie3.png

dodatkowe.png

dodatkowe1.png

Także książkami, zależy jakie.

Np poli dowodzenie tak, resztę u npc: Kapitana

Dodam także że Kapitan jest głównym zarządcą. U niego możemy brać ślub itp itp.

 

questy.png

Jest troszkę questów, ale nie tyle aby tylko były..

Dodatkowo większość jest w gui jak już wspominałem.

Wszystko autorskie.

 

okno_questow.png

Zmieniłem aby było bardziej przyjemne dla okna.

Czy mi się udało to już wasze zdanie :C

 

okno_questow1.png

polowania.png

Zrobiłem 3 rodzaje polowań, Potwory/Metiny/Bossy.

Przykładowe, jest ich więcej to tylko 2 ss.

 

polowania1.png

polowania1_1.png

badania.png

Zrobiłem 3 rodzaje badań, Biolog/Historyk/Kolekcjoner.

Przykładowe, jest ich więcej to tylko 2 ss.

 

badania1.png

badania1_1.png

 

 Badanie Kolekcjonera wymaga przedmiotu. Jest nim: Sierp

Gdy go mamy, musimy pamiętać o jego wytrzymałości.

Na start gry go nie otrzymujemy, ale wystarczy się udać do Kolekcjonera w m1 i go dostaniemy.

 

 

badania1_2.png

Gdy znajdziemy kwiatka,  przeciągamy na niego sierp i to tyle.

Oczywiście przyjęcie kwiatu jest 100%. Ścięcie zależy od poziomu misji.

 

badania1_3.png

 

biolog.png

 

Jest także i ten przedmiot, osoby które nie będą chciały czekać na oddanie przedmiotu do biologa mogą tego użyć.

 

poboczne.png

Co kilka Lv będą także poboczne misje.

 

poboczne1.png

marmury.png

Są trudne do zdobycia, oraz są tylko 3 potwory w które możemy marmur przerobić.

 

jak_zdobyc.png

Jedynym możliwym sposobem na zdobycie jest złowienie go.

 

wytwarzanie.png

Wystarczy że mamy czysty marmur, i przeciągamy go na rybaka.

Lecz pamiętajcie że po użyciu czystego on zniknie i nic się nie sanie!

 

wytwarzanie1.png

bizuteria.png

Tu muszę troszkę napisać o sposobie bonusów.

Bonusy te wbudowane się nie zwiększają. Tzn te standardowe np 10% na kryta.

Zwiększa się hp pż i na potwory w kolczykach do expa.

Dlaczego tak? Aby zachować balans w pvp względem eq z pl.

 

bizuteria_epicka.png

Tak prezentuje się biżuteria na serwerze.

bizuteria_epicka1.png

 

bronie.png

Starałem się wybrać je tak aby nie były jakieś z kosmosu...

Myślę że nie są najgorsze.

 

bronie_zwykle.png

Można ulepszać  np od miecz+9 do nimfa+9.

Tak wygląda przetapianie.

 

bronie_zwykle1.png

bronie_epickie.png

Dodam także że są bronie do Expa tkzw: V2

 

wojownik.png

 

1.png2.png

3.png4.png

1.png2.png

3.png4.png

ninja.png

 

1.png2.png

3.png4.png

1.png2.png

3.png4.png

sura.png

 

1.png2.png

3.png4.png

1.png2.png

3.png4.png

szaman.png

 

1.png2.png

3.png4.png

1.png2.png

3.png4.png

 

zbroje.png

Bonusy tak samo wbudowane się nie zmieniają, tylko HP + magia.

 

zbroje_zwykle.png

Co oznacza zwykłe? To że można np z mnisie zbroi zrobić zbroje aż do boga smoków.

Tak jak pisałem, nie te czasu, metin się zmienił, nikomu się już by nie chciało latać żeby zdobyć jakąś tam zbroje na 60 lv..

Tak wygląda przetapianie.

 

zbroje_zwykle1.png

 

zbroje_epickie.png

Tutaj także się starałem, wybrałem takie najbardziej pasujące do metina.

 

wojownik.png

1.png2.png

3.png4.png

 

ninja.png

1.png2.png

3.png4.png

sura.png

1.png2.png

3.png4.png

szaman.png

1.png2.png

3.png4.png

wierzchowce.png

 Zróżnicowane dają różne bonusy.

Można także zdobyć z dropu dungeonów/bossów.

 

 

bao_bao.pngrenifer.png

bao_bao1.pngrenifer1.png

zolta_pantera.pngczarna_pantera.png

zolta_pantera1.pngczarna_pantera1.png

orzelek1.pngorzelek2.png

orzelek11.pngorzelek22.png

 

wielki_lew.pngorzelek3.png

wielki_lew1.pngorzelek33.png

 

pety.png

Postanowiłem dodać 1 rodzaj peta mianowicie: Bao-Bao.

Jest do expa i pvp.

 

exp_bao_bao.pngpvp_bao_bao.png

exp_bao_bao1.pngpvp_bao_bao1.png

kostiumy_fryzury.png

Podobnie jak pety, pvp i exp.

Niektóre można zdobyć z dropu dungeonów itp.

 

do_expa.png

do_expa1.png

do_expa2.png

do_pvp.png

Dają te same bonusy, lecz inne kolory aby każdy nie biegał w tym samym.

 

do_pvp1.pnga_1.png

a_2.pnga_3.png

do_pvp2.pngdo_pvp3.png

do_pvp4.pngdo_pvp5.png

 

eventy.png

Myślę że nie są takie nudne.

Na początku serwera będzie ich mało bo wiadomo, start itp..

 

zuo.png

Jest podzielone na poziomy oraz na specjalnej mapie żeby nie było lagów.

 

zuo1.png

zuo2.png

ox.png

Po wejściu jesteśmy przemienieni w Bao-Bao. Wszystko po to abyśmy przenikali przez postacie i się nie blokowali.

 

ox1.png

manwoo.png

Czyli łowienie ryby za którą mamy nagrody od rybaka.

Po złowieniu przeciągamy na rybaka i to wszystko.

Rybę możemy złowić tylko w czasie eventu.

 

manwoo1.png

tanaka.png

W dniu eventu na mapach od expa od m2 do 140 prócz lochu pająków jest dużo zrespionych piratów.

Po zabiciu takiego tanaki otrzymujemy jego ucho.

 

tanaka2.png

 

Po użyciu oczywiście mamy wylosowaną nagrodę.

Lecz użyć można tylko gdy posiadamy 5 sztuk.

 

tanaka1.png

regulamin.png

Dodam że dużo się nauczyłem, wiem że graczy trzeba karać a "cziterów" banować.

Oraz nie pozwalać żeby gracze 10/15 lat wyzywali 30 latków od dzieciaków lub innych takich.

Takie coś będę tępił od razu mówię.

 

administracja.png

True990-polecam jako sponsora: Klik

Ja czyli: Sielu

Gm mam 3 którzy się dobrze sprawdzają, więc możliwe że na nich padnie o ile się zgodzą pomagać.

 

sygnaturki.png

 

Jeżeli graczu drogi będziesz chciał zagrać, oraz serwer ci się spodobał, proszę umieść to w swojej sygnaturce.

Dodaj do tego odnośnik do prezentacji a będę wdzięczny za pomoc w reklamie.

 

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

 

 

weryfikacja.png

 

 

ss1.jpg

ss2.jpg

[/code]

 

 

 

Dodam wam jeszcze ss z ładowania gry, pozdrawiam.

 

 


1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

 

 
 
 

3_1.png

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram na 90%  jak mi coś nie wypadnie ;p pozatym  fajnie wygląda ;d 

Dzięki.

Do moderatora, proszę o osunięcie poprzedniej zapowiedzi, forum mi się zawiesiło i dało 2 razy ten sam temat..

3_1.png

Opublikowano

Te bronie takie c*****e. Ale reszta zayebista :D

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

Te bronie takie c*****e. Ale reszta zayebista :D

Jakie :O ?Bronie są Z*******e !

 

Serwer z*********e się zapowiada ! :) 

 

Kiedy Start ? 

Czy ninją będzie się ciężko expić bez buffa ? 

Czy do np. 4 jest 100% na ulepszanie ? 

Czy są potrzebne wszystkie ulepy na + (np. kawałki klejnotu, żółć) ? 

Opublikowano

Serwer super, na pewno zawitam na starcie!

Mam jedną prośbę i parę pytań.

 

Możecie zmienić set ostatni i przedostatni? Chodzi mi o bronie, wojownik (jednoręka) ma odpowiednie sety, gdybyś zrobił na każdą klasę te, byłoby świetnie. Bombwork robi 7 broni, więc na pewno starczy. :P

 

@kiedy start?

@Skąd zdobyć peta?

@Strona/forum kiedy będą? (Chodzi mi o przybliżoną datę.)

621031404210882313241.png


Opublikowano

Serwer jest słaby i nie polecam ze względu na sielu który daje bany za darmo , jest gimbusem który nie umie rozmawiać z ludźmi na team speak

Opublikowano

+ za sporo nowych map i mobów i za interface klienta.Jakby to był dobry medieum ze zmiankami i dodaniami u NPC, to moze bym zagrał.Niby są u NPC, ale jakieś zielone.Czym one róźnią się od tych normalnych? I jakie są bony? 3/4/5/10/15 czy 10/15 np?

Opublikowano

nie spodziewalem sie wgl kiedys, ze cos takiego powstanie. BRAWO! juz nie trzeba siedziec i mieszac item kilkanascie h a nawet dni, serwer oczywiscie polecam i nie moge sie doczekac na jego start! duzo nowosci, fajne sety broni i zbroji ;)

szkoda tylko, ze zmianki za po;/ i dolaczam sie do pytania kiedy start (sory jak nie doczytalem a juz pisze)

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Serwer jest słaby i nie polecam ze względu na sielu który daje bany za darmo , jest gimbusem który nie umie rozmawiać z ludźmi na team speak

 

Dopiero co prezentacja wystawiona a tu już hejt :(

 

Fajny pomysł na serwerek jeżeli wypali i nie będzie bugów to zawitam.

No bo jak wiadomo masa nowości to masa nowych bugów :)

 

Prezentacja bardzo ładna :)

837371446280124127260.png
Opublikowano

Czas do 20.

Będzie przed 20 informacja.

 

Te bronie takie c*****e. Ale reszta zayebista :D

Thx.

 

Jakie :O ?Bronie są Z*******e !

 

Serwer z*********e się zapowiada ! :) 

 

Kiedy Start ? 

Czy ninją będzie się ciężko expić bez buffa ? 

Czy do np. 4 jest 100% na ulepszanie ? 

Czy są potrzebne wszystkie ulepy na + (np. kawałki klejnotu, żółć) ? 

Podam przed 20.

Za ciężko nie będzie, ale wiadomo buff to prawie podstawa.

Tu całkiem zmieniłem z ulepszaniem, nie ma ulepszaczy jak na hardzie typu żółć. Są same yangi i jest 60%.

Nie jest to typowy hard, całkiem inna odmiana. Np miecz bojowy też nie ma ulepszaczy tylko Yang, nie ma np mnisiej zbroi +0/+8 tylko jest +9.

Chce zrobić coś innego, oczywiście cena ulepszania jest dość duża ze względu braku ulepszaczy, ale normalnie grając da się all zdobyć.

 

Serwer jest słaby i nie polecam ze względu na sielu który daje bany za darmo , jest gimbusem który nie umie rozmawiać z ludźmi na team speak

Dzięki za oponie.

 

+ za sporo nowych map i mobów i za interface klienta.Jakby to był dobry medieum ze zmiankami i dodaniami u NPC, to moze bym zagrał.Niby są u NPC, ale jakieś zielone.Czym one róźnią się od tych normalnych? I jakie są bony? 3/4/5/10/15 czy 10/15 np?

Wszystko w prezentacji, są 2 stopnie bonusów a zmianki się niczym nie różnią. 

 

nie spodziewalem sie wgl kiedys, ze cos takiego powstanie. BRAWO! juz nie trzeba siedziec i mieszac item kilkanascie h a nawet dni, serwer oczywiscie polecam i nie moge sie doczekac na jego start! duzo nowosci, fajne sety broni i zbroji ;)

szkoda tylko, ze zmianki za po;/ i dolaczam sie do pytania kiedy start (sory jak nie doczytalem a juz pisze)

No tak zmianki za PO, ale oczywiście jest też szkatułka serwerowa z której też są one dostępne :) Nie w dużych ilościach ale zawsze coś.

 

Wszystko ładnie i pięknie :) Ale system ulepszeń to zje... po całosci :)

Widywałem gorsze :>

 

Dopiero co prezentacja wystawiona a tu już hejt :(

 

Fajny pomysł na serwerek jeżeli wypali i nie będzie bugów to zawitam.

No bo jak wiadomo masa nowości to masa nowych bugów :)

 

Prezentacja bardzo ładna :)

Tak to jest jak nie dasz komuś tego co ta osoba chce.

Dzięki. 

 

Chcę dodać jeszcze że jest mało ulepszaczy żeby to nie była motanina.

Myślę że dobrze to ułożyłem i jest odpowiednia ilość bo ok 12 maksymalnie. 

3_1.png

Opublikowano

A pod jaki względem to jest hard? Np., że moby/bossy/metki są trudne do ubicia, trudne dungi czy jakieś pierdoły typu limit czasu u biologa? Ile mniej więcej zajmie wbicie 75 levela?

Opublikowano

Ja mam kilka pytań.

Gdzie macie reklamy?

W ile się wbije tak ok.40lvl?

Jaki stopień łatwości zarobienia na eq w skali do 1-10

Skąd FMS'y? Można z misji?

Misje są obfite w nagrody itp?

Nie odczytałem się ale dropia jakies szkaty typu hematy albo serwerowe?

Opublikowano

A pod jaki względem to jest hard? Np., że moby/bossy/metki są trudne do ubicia, trudne dungi czy jakieś pierdoły typu limit czasu u biologa? Ile mniej więcej zajmie wbicie 75 levela?

Względem expa jest trochę trudno, ale nie żeby przesada.

Na start w zwykłym eq każdy będzie brał spota bez wy bonowanego eq na koniu lub wierzchowcu.

 

Potem to zależy od ekwipunku, potwory są dosyć silne ale jak sprawdzałem to ubierałem się w zwykłe wy bonowane eq na odpowiedni poziom i dawałem jakoś radę, nie cały spot ale gdy dojdą bonusy za misje i inne + buff to bym się o to nie bał.

Pragnę dodać że nie ma łuczników a żaden mob nie omdlewa oraz nie jest agresywny prócz bossów.

Wszystkie potwory dodałem od nowa i ustawiałem od razu testując.

 

No tak jest limit czasu ale tylko u biologa, reszta misji bez.

 

Ciężko określić, tekst kolegi: gracz zawsze szybciej wbije poziom bo jest typowym metińczykiem, ma swoje sposoby i ja się całkowicie z tym zgadzam.

 

 

Szkoda że kostiumy zabraliście od autorskiej pracy adminów Metinek.eu ;] 

Pozdrawiam, zagram  :D

 

o.O Przecież to ja edytowałem te tekstury bojowników :P

 

 

Ja mam kilka pytań.

Gdzie macie reklamy?

W ile się wbije tak ok.40lvl?

Jaki stopień łatwości zarobienia na eq w skali do 1-10

Skąd FMS'y? Można z misji?

Misje są obfite w nagrody itp?

Nie odczytałem się ale dropia jakies szkaty typu hematy albo serwerowe?

 

 

Okaże się już niedługo, na pewno każdy się dowie gdzie.

Tak samo jak odpowiedź UP, ciężko mi określić bo do tego dojdzie robienie eq itp.

7

Fms są u npc +6, na +9 mało yang ale kosz to 200k.

Tak, zależy jakie.

Tak jest szkatułka przygody z każdego potwora. 

 

 

Serwer super, na pewno zawitam na starcie!

Mam jedną prośbę i parę pytań.

 

Możecie zmienić set ostatni i przedostatni? Chodzi mi o bronie, wojownik (jednoręka) ma odpowiednie sety, gdybyś zrobił na każdą klasę te, byłoby świetnie. Bombwork robi 7 broni, więc na pewno starczy.  :P

 

@kiedy start?

@Skąd zdobyć peta?

@Strona/forum kiedy będą? (Chodzi mi o przybliżoną datę.)

 

Tamte bronie z jego seta podobno nie ładnie wyglądają, taki mi powiedziało kilka osób :C

Będzie informacja do 20.

Aktualnie się wstrzymam bo mam jeszcze jeden plan co do systemu właśnie, ale to muszę przemyśleć.

Podam date wraz z informacją przed 20.

 

Dodam że rejestracja będzie włączona 2 dni przed startem, polecam od razu się rejestrować.

3_1.png

Opublikowano

fajnie się prezentuje ale nie lubie hardów , Powodzenia.

Dzięki, aż tak trudno nie jest, trochę inna odmiana Harda ale każdy ma swój gust i ja to szanuję. 

3_1.png

Opublikowano

W zapowiedzi najważniejsze rzeczy (jak nie wszystkie) zostały przedstawione, ale wszystko okaże się na starcie.

Maksymalny lvl to 140, więc myślę, że serwer bardziej podchodzi pod medium.

 

Była/ będzie jakaś beta?

Opublikowano

W zapowiedzi najważniejsze rzeczy (jak nie wszystkie) zostały przedstawione, ale wszystko okaże się na starcie.

Maksymalny lvl to 140, więc myślę, że serwer bardziej podchodzi pod medium.

 

Była/ będzie jakaś beta?

Była, jeszcze będzie bo to co wykryli testerzy naprawiłem w 1 dzień, dużo tego nie było. 

3_1.png

Opublikowano

nareszcie jakiś serwer robiony z głową chociaż nie wszystko mi się tutaj podoba.

 

- ZBROJE BRZYDKIE

- BRONIE NIEKTÓRE FAJNE ALE W WIĘKSZOSCI BRZYDKIE

- ZMIANKI LEPIEJ ZA YANGI DAĆDO NPC

- RATY EXPA WYGLĄDAJĄ SKROMNIE I JAK NA SERWER Z MAX 140LV ZBYT MAŁE

 

POWODZENIA I POLECAM

Opublikowano

Jeżeli chodzi o całokształt to bardzo mi się podoba!

 

Moim zdaniem zbroje są bardzo dobre :) Na pewno nie przesadzone, lecz bronie dla wojownika mi się nie podobają oraz dzwony.. Dzwon to dzwon, a nie laska :)

Opublikowano

nareszcie jakiś serwer robiony z głową chociaż nie wszystko mi się tutaj podoba.

 

- ZBROJE BRZYDKIE

- BRONIE NIEKTÓRE FAJNE ALE W WIĘKSZOSCI BRZYDKIE

- ZMIANKI LEPIEJ ZA YANGI DAĆDO NPC

- RATY EXPA WYGLĄDAJĄ SKROMNIE I JAK NA SERWER Z MAX 140LV ZBYT MAŁE

 

POWODZENIA I POLECAM

Każdy naprawdę ma inny gust, tak to jest wszystkim się nie może podobać, chciałbym ale tak się nie da, takie jest życie.

Co do rat, jest to % wyliczony z poziomu expa wymaganego, tak wyszło ale w praktyce może to wyglądać inaczej raczej na + dodając pd itp.

 

Jeżeli chodzi o całokształt to bardzo mi się podoba!

 

Moim zdaniem zbroje są bardzo dobre :) Na pewno nie przesadzone, lecz bronie dla wojownika mi się nie podobają oraz dzwony.. Dzwon to dzwon, a nie laska :)

Thx.

Właśnie wybierałem żeby to pasowało jakoś do metina, a nie wojownik z widelcem lub patelnią..

Co do dzwonów, hym myślę 50/50 że jest to laska :P Aż tak źle chyba to nie wygląda. 

3_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...