Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Amerion - Wejdź by zobaczyć coś innego..


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie dopisać mnie do listy graczy.

Wszystko prezentuję się bardzo ładnie.

Szkoda że wachlarze dla mojego szamana są takie brzydkie.

Zbrojki ok. Będzie jakaś duża reklama?

 

Komedę /who to ja rozumiem <3

giphy.gif ­

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Możecie dopisać mnie do listy graczy.

Wszystko prezentuję się bardzo ładnie.

Szkoda że wachlarze dla mojego szamana są takie brzydkie.

Zbrojki ok. Będzie jakaś duża reklama?

 

Komedę /who to ja rozumiem <3

Miło :)

Reklama powinna być, okaże się jak duża za jakiś czas.

 

No, no. ;-)

Wiadomo kiedy będzie TS lub forum? :)

Jutro wieczorem powinna być strona oraz forum.

Ts: 

xxx

Jednakże teraz na ts mnie nikt nie zastanie, chyba że True bo ja ciągle kończę robotę aby zacząć ponowne testy w celu usprawnienia wszystkiego. 

3_1.png

Opublikowano

Kiedy start Serwera ? :) (nie mogę się doczytać lub nie ma lub będzie podane w najbliższym czasie) :P

Opublikowano

Kiedy start Serwera ? :) (nie mogę się doczytać lub nie ma lub będzie podane w najbliższym czasie) :P

Najlepsza odpowiedź na samej górze zapowiedzi. 

3_1.png

Opublikowano

Około 2 września C:

Już się nie mogę doczekać! :D

Niestety nie, ale tak będzie lepie w dodatku lepiej się rozreklamuje serwer.

Proszę aby każdy przeczytał najlepszą wiadomość bo została ona zmieniona co do startu serwera. 

Miło :)

3_1.png

Opublikowano

Jednak jak Sielu coś robi to wszystko od nowa żeby było jak najlepiej xD. Wiadomo nie zawsze to wychodzi na dobre ^^. Ziomek potrafi ogarnąć chyba wszystko dlatego jak najbardziej POLECAM ;)

No to cóż.. Czekamy do Piątku - ebać szkołe :D

Opublikowano

Eh, oki.

To na priv podasz? ;-)

podpinam się pod to może ktoś wysłać na prywatną wiadomość IP TS3 ?

 

skąd bronie 75 ?

skąd stalka ?

skąd interface ? (widziałem taki identyczny na metinku) 

Opublikowano

podpinam się pod to może ktoś wysłać na prywatną wiadomość IP TS3 ?

 

skąd bronie 75 ?

skąd stalka ?

skąd interface ? (widziałem taki identyczny na metinku) 

1 & 2 pytanie, odpowiedź znajdziesz po wejściu na serwer, w systemie Sprawdzania Dropu.

3 pytanie, metin@k to serwer Siela.

 

Ts3: Tsgames(kropka)pl

621031404210882313241.png


Opublikowano

bardzo fajne pomysły. super !

Thx.

 

podpinam się pod to może ktoś wysłać na prywatną wiadomość IP TS3 ?

 

skąd bronie 75 ?

skąd stalka ?

skąd interface ? (widziałem taki identyczny na metinku) 

Dokładnie kolega .Joker odpowiedział.

Dodam że warto przed wejściem na serwer właśnie przejrzeć sobie księgę dropu :P Przyda się jak najbardziej.

3_1.png

Opublikowano

Fajne autorskie innowacje, prezentacja pod szatą graficzną jest prosta a za razem na wysokim poziomie jeżeli chodzi o przedstawienie szczegółów serwera.

Duży +sik u mnie za prezentację, ciekawe jak będzie w praktyce z serwerem... :P

Na chwilę obecną polecam serwer, odnośnie administracji życzę powodzenia :)

 

 

 

Opublikowano

Fajne autorskie innowacje, prezentacja pod szatą graficzną jest prosta a za razem na wysokim poziomie jeżeli chodzi o przedstawienie szczegółów serwera.

Duży +sik u mnie za prezentację, ciekawe jak będzie w praktyce z serwerem... :P

Na chwilę obecną polecam serwer, odnośnie administracji życzę powodzenia :)

Dzięki i również powodzenia z projektem :)

3_1.png

Opublikowano

Wybaczcie mi za opóźnienie z stroną i forum jednakże jest to z deczka spodowane przez brak obecności jednej z osób technicznych.

Ale nie martwcie się dziś (po już po północy) pojawi się na pewno forum, a z stroną także sie postaram aby dziś była uruchomiona :)

Pozdrawiam

True :)

Opublikowano

Piekna, zapowiada sie cos nowego. Zagram na 100% :)

Thx :)

Dzisiaj wieczorem zaczniemy zamkniętą bete.

Dodam że do księgi dropu dodane zostały wszystkie szkatułki serwerowe. 

3_1.png

Opublikowano

Thx :)

Dzisiaj wieczorem zaczniemy zamkniętą bete.

Dodam że do księgi dropu dodane zostały wszystkie szkatułki serwerowe. 

Jak się zapisać na tą betę? Czy już nie można?

tenor.gif

 

Opublikowano

Na betę mam kilka wybranych osób które już mi kiedyś pomagały, lepiej się pracuję ale dzięki bardzo za pomoc.

3_1.png

Opublikowano

Czy jakaś reklama będzie?

Oczywiście pojawi się kampania reklamowa, taką mam nadzieje.

Tego się trzymam na chwile obecną. 

3_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...