Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vetrans Online l 110 Cap l Auto Event's l New System's l 19.08.2014


masKarx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo stary client nie dziala .. i dodaja nowe? przynajmniej wczesniej działał a teraz nie . i tak nawet jesli to pobiore jeszcze raz na wszelki wypadek

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

bo stary client nie dziala .. i dodaja nowe? przynajmniej wczesniej działał a teraz nie . i tak nawet jesli to pobiore jeszcze raz na wszelki wypadek

 

Zrobisz jak uważasz. Z tego co wyczytałem, Server miał być otwarty  "Maxymalnie 23 LIPCA! " aaa tu taka niespodzianka,  Otwarcie server ciągnie sie od tamtego dnia. Wiec nie wiem czy jest sens czekać 2/3 dni -.-

 

 

I takie bonusik od Paiina.

 

Thief avatary.

 

 

 

629241408492322962590.jpg

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

Gdzie są linki do pobrania ?

 

Czytaj uważnie, server jeszcze nie wystartował, A co do linków to powinny być a nie ma ! :D  Ja olewam, bayo ! :)

 

 

 

http://www.vetrans-online.com/#. Links Will Added After 2~4Hours.

 
Tak pisało o 2 w nocy :) i nadal nic.

                                                                                  b6tusk.jpg

Opublikowano

 

Czytaj uważnie, server jeszcze nie wystartował, A co do linków to powinny być a nie ma ! :D  Ja olewam, bayo ! :)

 

 

 
 
Tak pisało o 2 w nocy :) i nadal nic.

 

2-4 h minęły więc  jest coś nie tak.

Opublikowano

"sry my brother 2 day only for proxy in my game" Tak mi odpisał 12 h temu na fejsie.

 

Gra ktoś na jakimś innym servie podajcie linki do downloadu. Raty żeby były 50-150x max.

Opublikowano

a ja właśnie widze ze ayane opublikowal serwer ktory robi dłuzszy czas CBT ecsro na plikach jsro chyba

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

nie posiada ktos z was czasem plików jsro/isro , sro_client.exe , silkroad.exe , silkerrsender.exe ??

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

elmaidas otwieraja 23. Rozmawiałem z Chocolate, który ma kontakt z Administracją, więc na 99% zostanie otworzony 23 w sobote, ale nie ma podanej godziny. 

 

czy elamidas będzie działał na xp ?

 

Tak.

2e30al1.jpg

Opublikowano

elamidas zostanie otworzony w sobote 23

pewno kolo 20-21 czasu polskiego jak każdy na imprezie,  żeby turasy albo egipcjanie mieli lepszy start...

Opublikowano

pewno kolo 20-21 czasu polskiego jak każdy na imprezie,  żeby turasy albo egipcjanie mieli lepszy start...

Niech w ogole otworza, i bedzie dobrze ;)

Opublikowano

znowu otwieraja tego starzone dzisijaj o 18 xD po raz 3 a se wejde xD i tak lepszego nie mam nic do roboty

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

zrobilem prezentacje taka byle jaka info duzo nie ma bo ogolnie nie ma ale lajcik cieszy mnie forteca codziennie

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

ten co zawsze :P

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

ktoś tu robi spam i ostrzeżenia rozdaje za darmo. hehehe ktoś tu nie grał w silkroada i nie zrozumiał nawet przypietego tematu. he he

 

ps.nie ma to jak dostać ostrzeżenie za udostepnienie prywatnego serwera.. gdzie kazdy gracz wie że są w nim wirusy.. i to na kazdym serwerze bez wyjątku , serio w dziale silkroadu są potrzebni kompetentni moderatorzy.. bo to jest ostatnimi czasy po prostu śmieszne do bólu. ostatnio dostałem nawet warna za odpowiedzenie na posta który został uznany jako offtopic -.- , 1 warna niby słusznie dostałem w temacie syliana i tyle..

 

 

//Akurat do zrozumienia tutaj nic nie ma, jeżeli chodzi o przypięty temat - sprawa jest prosta.

Jeżeli chodzi o warna, to jeżeli wysyłasz plik wykonywalny, to musi zawierać on skan, taki jest standard forum. Jeżeli coś ma, to zbierasz informacje na temat wirusa i informujesz podczas wstawiania (pod warunkiem, że to nic poważnego). Poza tym takie sprawy załatwiamy na PW.

 

-Neoxyh

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Nadszedł dzień ! :D W którym uświadomimy sobie ze admini Vetransa potrafią tylko przekładać datę otwarcia. 

                                                                                  b6tusk.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...