Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vetrans Online l 110 Cap l Auto Event's l New System's l 19.08.2014


masKarx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze jak by na tym servie były raty 50-150x max. 

 

Nie ma takiej możliwości, Pewnie max lvl  2/3 dni :]

                                                                                  b6tusk.jpg

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak komus sie nudzi to moze oblukac , fajna sprawa.. forteca co dziennie o 18 ,serwer juz wystartowal 6h temu itd za kilka karawanek dostaje sie prezent z IM.. silka na h. oczywiscie bd sprawdzal tez co z vetransem ,

http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/3388168-starzonegaming-90cap-high-xp-no-gms-ip-limit.html

radze przeskanowac pliki antivirusem odrazu jak juz ktos pobiera

server spoko ale wbilej i nawet 1 czlowieka nie ma xD 

Opublikowano

pfe.. no.. fajny serwer bym chciał .. forteca co 2 dni.. , only EU albo EU&CH , raty w zalezności od capu.. czy to 90 czy 110 .. , ip limit 2 , podobny system jak na fulo (job) , możliwość wyboru jezyka.. , PL/ENG itd , ogarniety team .. , anti cheaty , balans .. ctf , fgw , cos nowego .. ,chetnie bym pomogl przy tworzeniu jakiegos serwera.. cos bym sie nauczyl .. i moze MOZE KIEDYS wam cos zrobie.. hehehe

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jak to pobrać? temporary error retrying ?

Ok pobieram przez firedriwe.

 

Gdzie można zarejestrować się?

Opublikowano

Jesli mozna wiedziec, skad wzieles ten link z clientem? Strona nie dziala, na epvp nic, fb nic ? Hmmm ?

Opublikowano

Jesli mozna wiedziec, skad wzieles ten link z clientem? Strona nie dziala, na epvp nic, fb nic ? Hmmm ?

Dziwna strona, malo widac.  Ciezko zauwazyc ten Download ;)

Opublikowano

Link ze strony... 

Pozdrawiam :)

Tak tak, teraz widze ;) '' Zassysam ' :) Bede grał, jeszzcze nie wiem jaki nick ale robimy jakąs gildie?

Opublikowano

jaki virus ?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

niby to jest backdoor itd.. ja tam mam wyjeb*ne na to.. wiekszosc tego syfu jest nieaktualna albo to czesc programu

zawsze mozesz podmienic na czysty. nie bierz sobie do serca co pisze bo ja sie nie znam

 

 

 

maybe

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Jak to pobrać? temporary error retrying ?

Ok pobieram przez firedriwe.

 

Gdzie można zarejestrować się?

 Wydaje mi sie ze jeszcze nie mozna sie zarejstrowac :)

Opublikowano

Mam wolego neta jutro rano dopiero pobiore. Po południu wpadam. Kto bd miał szybciej i wejdzie na serva, niech miejwiencej opisze jaki exp itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...